|
Český návod k obsluze Ponorný mixér ETA Sapelo 5013 90000 černý Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Ponorný mixér ETA Sapelo 5013 90000
- Zařazení produktu: Zpracování surovin ETA
- Značka: ETA
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis ETA Zpracování surovin
|
Návod k obsluze Ponorný mixér ETA Sapelo 5013 90000 obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku ETA a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální ETA návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku ETA výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuDůležitý pomocník v každé kuchyniPonorný mixér je důležitou součástí každé kuchyně. Při vaření vám bude velkým pomocníkem a vše vám spolehlivě pomixuje či ušlehá. Přesně takovým pomocníkem je i ponorný mixér ETA Sapelo 5013 90000. Ten se díky svému elegantnímu černému designu s nerezovými prvky stane skvělým doplňkem vaší kuchyně. Přístroj si díky poutku můžete zavěsit kdekoliv v kuchyni. Jeho jedinečný povrch z lehkého materiálu „soft touch“ a pohodlná ergonomicky tvarovaná rukojeť zajistí, že vám přístroj nebude klouzat v rukách a manipulace s ním bude jednoduchá a rychlá. Silný uvnitř, jemný na povrchuVšechny vaše pokrmy budou ve vteřině hotové díky silnému a výkonnému, stejnosměrnému DC motoru s příkonem 800 W. Na něm si podle potřeby můžete plynule regulovat rychlosti otáček, přesně podle pokrmu, který zrovna připravujete. Pro ještě větší výkon motoru můžete použít tlačítko TURBO, které maximalizuje rychlost otáček a postará se o to, aby vaše pokrmy byli hladké a jemné. TURBO rychlost nejlépe využijete při přípravě lahodných přesnídávek, nebo omáček kdy je potřeba aby si pokrmy zanechali skvělou chuť a hladkou strukturu. Nejenže je přístroj lehký a dobře se drží, ale také jeho extrémně rychlé sestavení a zapnutí se pro vás stane výhodou. Pomocí technologie „Fast lock“ se potřebné příslušenství rychle zacvakne do přístroje a uzamkne. Že je přístroj v provozu vám bude signalizovat světelná kontrolka. Bohaté příslušenství pro přípravu těch nejlahodnějších pokrmůMezi bohatým příslušenstvím přístroje najdete vše od nástavce na pyré a kaši, nástavce na mixování a mixovací nádobu až po potřebného šlehacího či sekacího nástavce. Ke šlehacímu nástavci patří 2 šlehací metle, navíc kvůli kvalitnímu rozšlehání potravin dostanete k nástavci převodovku, která bude optimálně regulovat otáčky. A k sekáčku dostanete kvalitní srpovitý a nerezový nůž, který si poradí i s těmi nejtvrdšími kousky. A co víc si ještě k přístroji přát než speciální nástavec na mačkání brambor a přípravu zeleninových pyré, který využijete například při přípravě zeleninových přesnídávek pro vaše nejmladší členy domácnosti.Vráceno - Použito
Tyčový mixér - Velmi výkonný stejnosměrný DC motor s příkonem 800 W
- Elegantní plastové provedení s nerezovými prvky
- Ergonomická rukojeť z materiálu ""soft touch"" pro pohodlnou obsluhu
- "Fast lock" - rychlé uchycení příslušenství pouhým nacvaknutím
- Plynulá regulace otáček umožňuje optimální nastavení rychlosti dle potřeby
- Tlačítko TURBO pro maximální otáčky
- Velmi rychlé sestavení, jednoduché ovládání a snadná údržba
- Světelná signalizace provozu
- Praktické poutko na zavěšení
- Délka napájecího kabelu 1 m
- Prodlužka záruky 3 roky na motor
Bohaté příslušenství: Odnímatelný nerezový tyčový mixér Šlehací nástavec - 2x šlehací metla
- převodovka pro zajištění optimálních otáček
Sekáček 500 ml - srpovitý nerezový nůž
- protiskluzové nožky nádoby zajišťující stabilitu
Pracovní nádoba o objemu 700 ml Speciální nástavec na mačkání brambor a přípravu zeleninových pyré
|
Návod k obsluze Ponorný mixér ETA Sapelo 5013 90000 černýStažení PDF návodu k obsluze pro Ponorný mixér ETA Sapelo 5013 90000 černý není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Ponorný mixér ETA Sapelo 5013 90000| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | | Příkon ponorného mixéru | 800 W | | Počet rychlostí | 6 | | Plynulá regulace | Ano | Pulzní spínač Přístroj pracuje pouze při stisknutém tlačítku pulzního spínače. Lze využít, pokud např. potřebujete, aby přístroj pracoval pouze po velmi krátkou dobu na plný výkon - Pulzní spínač | Ano | | Funkce, příslušenství | mixování, nástavec na kaši/pyré, sekací nástavec (chopper), šlehání, mixovací nádoba | | Rozměry výrobku | | Šířka výrobku | 6.5 cm | | Výška výrobku | 40.0 cm | | Hloubka výrobku | 9.0 cm | | Hmotnost výrobku | 1.7 kg | | Rozměry balení | | Šířka balení | 34.4 cm | | Výška balení | 25.5 cm | | Hloubka balení | 14.2 cm | | Hmotnost balení | 1.9 kg |
Hodnocení80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 02 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
AENO GH2S... Vestavná trouba Whirlpool AKZ472/IX... prosím o Český návod na rýžovar Tefal RK7321F1
DĚKUJI... Kraft&DELE KD11410 detektor plynu.
Návod v češtině.
... Prosím o návod v češťině k k diktafonu Philips DVT 1250.
Děkuji Kastl.... Termostatová hlavice -eqiva model N -CC-RT-N-EQ3...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Kávovar přestal nasávat vodu Autor: Tereza Espresso ETA Storio 6181 90030 červené Dobrý den,
kávovar přestal nasávat vodu. Co s tím?
Děkuji
Tereza... Rozdělání skleněné nádoby Autor: neznámý Skleněný mixér ETA Gustus IV 4128 Dobrý den, je možné po sundání nože mixéru sundat také plastový podstavec, do kterého je skleněná nádoba umístěna?
Je možné dávat nádobu i s tímto plastem do myčky nádobí (po vyjmutí nože)?
Děkuji.
... žehlička Tefal Ultimate Pure FV98335EO Autor: Gudaba Žehlička Tefal Ultimate Pure FV9835E0 Pri žehlení nám na žehliacej doske ostávaju kvapky.Viete nám poradiť ako to odstrániť.Je to nová žehlicka
2 x použita.
Ďákujeme za Vaše vyjadrenie... Žehlička Tefal ultimate Pure FV9845EObroskyňova Autor: Gudaba Žehlička Tefal Ultimate Pure FV9845E0 Pri žehleni nám zostávajú kvapky na plátne žehliacej dosky.Kde robime chybu?Je to úplne nová žehlicka - 2 x použita.
Ďakujem za Vašu odpoved... Nový typ ovládání Autor: Romana Filtrační konvice Philips AWP2980WH 58 Koupila jsem si u tuto konvici na Alze. Bohužel která je novějším typem s manuálním tlačítkem .Tlačítko od začátku svítí červeně při spuštění a čerpání vody.
Návod je stále u všech konvic původní k dotykovému ovládání. Nikde jsem nenašla žádn... |
|