NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Sluchátka Bose Sport Earbuds černá

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Sluchátka Bose Sport Earbuds černá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Sluchátka Bose Sport Earbuds černá Obsah českého návodu Sluchátka Bose Sport Earbuds černá
 • Zařazení produktu: Sluchátka Bose
 • Značka: Bose
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Bose Sluchátka

Sluchátka Bose Sport Earbuds černá Sluchátka Bose Sport Earbuds černá Sluchátka Bose Sport Earbuds černá Sluchátka Bose Sport Earbuds černá Sluchátka Bose Sport Earbuds černá Sluchátka Bose Sport Earbuds černá Sluchátka Bose Sport Earbuds černá Sluchátka Bose Sport Earbuds černá Sluchátka Bose Sport Earbuds černá
Návod k obsluze Sluchátka Bose Sport Earbuds černá obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Bose a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Bose návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Bose výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Bose Sport Earbuds, černá


Užívejte si hudbu plnými doušky při jakékoliv činnosti, dokonce i při sportu. Pořiďte si bezdrátová sportovní sluchátka Bose Sport Earbuds, která vám zprostředkují vaše oblíbené melodie ve špičkové kvalitě za všech okolností. Sluchátka disponují dobíjecí baterií, která jim zajistí zhruba pět hodin provozu. Tuto dobu však můžete navýšit až na 15 hodin, pokud budete mít po ruce dodávané nabíjecí pouzdro. Díky odolností IPX4 neohrozí funkčnost sluchátek kontakt s kapkami vody ani potu. Vestavěný mikrofon vám umožní sluchátka používat také k handsfree telefonování, aniž byste museli připojený smartphone vytahovat z kapsy.


 

Klíčové vlastnosti:


 • Kompaktní a odolný design vhodný k relaxaci i na sport
 • Výborná odolnost IPX4 zajistí bezchybnou funkčnost i při kontaktu s vodou
 • Mikrofon umožní používat sluchátka k handsfree telefonování
 • Intuitivní dotykové ovládání pro rychlou a snadnou úpravu nastavení
 • Dobíjení přes USB-C s podporou rychlého nabíjení
 • Bezdrátový provoz s výdrží až 15 hodin s nabíjecím pouzdrem

 
Sportovní sluchátka vás vyburcují k rekordním výkonům!
 

Pohodlné nošení


Sluchátka vám padnou jako ulitá a zajistí pohodlné nošení od rána do večera. Můžete se plně soustředit na svůj výkon, aniž by vám vypadávala z uší nebo vás tlačila.
 


 


Odolnost proti vodě a potu


Nebojte se při sportu pořádně zapotit. Sluchátka s krytím IPX4 zůstanou bezchybně funkční i při kontaktu s vodou nebo potem. Můžete se spolehnout na jejich bezchybnou funkčnost za všech okolností.
 


 


Handsfree volání


Díky integrovanému mikrofonu máte možnost používat sluchátka nejen k poslechu hudby, ale také telefonování. Připojte je bezdrátově ke svému smartphonu. Po spárování vám vyzváněcí melodie začne zvonit přímo v uších. Hovory ovládáte dotykem, aniž byste smartphone museli vytahovat z kapsy.
 


 


Dotykové ovládání


Intuitivní dotykové ovládání vám umožní nastavit si parametry poslechu dle vlastních preferencí. Snadno si upravíte hlasitost, spustíte/pozastavíte přehrávání nebo budete přeskakovat mezi jednotlivými skladbami.
 


 


True Wireless technologie


Zapomeňte na překážející kabely. Technologie True Wireless vám zaručí naprostou volnost pohybu. Sluchátka nespojují žádné kabely, jedná se o špunty do uší, které jednoduše nasadíte a sundáte, jak se vám zlíbí.
 


 


Dlouhá výdrž baterie


Uvnitř se nachází dobíjecí baterie, která sluchátkům zajistí zhruba pět hodin provozu na jedno nabití. Tuto dobu navíc můžete až ztrojnásobit na 15 hodin, a to za pomoci nabíjecího pouzdra, které je přímo součástí balení.
 


 


Aplikace Bose Music


Stáhněte si do svého telefonu aplikaci Bose Music a získejte ještě širší možnosti nastavení. V aplikaci si můžete sluchátka pojmenovat, nastavit ovládání podle vlastních preferencí, kontrolovat stav baterie, upravit Bluetooth párování a mnoho dalšího.
Sluchátka do uší Bose Sport jsou od základu navržena tak, aby dodala vašemu cvičení energii díky uznávanému realistickému zvuku a pohodlnému bezpečnému uchycení. Díky proprietárním technologiím bude vaše hudba znít čistě a vyváženě, bez ohledu na to, jak hlasitě ji nastavíte. Elegantní design sluchátek jim umožňuje sedět blízko uší. A špičky uší vám neublíží uši bez ohledu na to, jak dlouho cvičíte, a nevypadnou bez ohledu na to, jak moc se pohybujete. Připravte se na překonání svého osobního maxima, znovu a znovu.

Okamžitá motivace
Sluchátka Bose Sport Earbuds zní, aby vaše hudba zněla, jako by umělec byl přímo vedle vás, a tlačí vás, abyste šli ještě jednu míli nebo ještě jednou. Náš patentovaný design akustického portu a prémiové, vysoce účinné ovladače kombinují, aby poskytovaly velký zvuk z malého akustického balíčku. Náš podpis Aktivní ekvalizér optimalizovaný pro hlasitost automaticky zvyšuje hloubky a výšky, takže hudba, videa a hlasy vždy znějí vyváženě na jakékoli úrovni poslechu. A naše nové StayHear ™ Max vytvářejí těsné uzavření zvukovodu - kritické pro poslech hlubokých tónů, které dodávají vaší hudbě vliv a emoce, a pro blokování okolního hluku kolem vás, abyste se mohli soustředit na svou hudbu a trénink.

Hýbete se
Sluchátka Bose Sport se dodávají se třemi velikostmi špiček StayHear ™ Max, takže si můžete najít tu pravou pro vás. Každý povrch, který se dotýká vašeho ucha, je vyroben z měkkého silikonu - ne z tvrdého plastu - a rovnoměrným tlakem na vaše ucho se špičky uší zabrání dalšímu tlaku na nejcitlivější části. Jedinečná špička ve tvaru deštníku a prodloužené pružné křídlo udržují vaše sluchátka Bose Sport bezpečně na místě - bez nutnosti použití háčku na ucho - bez ohledu na to, jak zavrtíte hlavou nebo vyskočíte nahoru a dolů.

Postaveno tak, aby vydržela
Sluchátka Bose Sport, navržená tak, aby odolávala vlhkosti z potu a počasí, procházejí přísným testováním kvality s ohledem na odolnost, aby zajistila, že zůstanou ve špičkové formě, stejně jako vy. Mají také hodnocení IPX4, což znamená, že elektronika uvnitř každého sluchátka je chráněna proti stříkající vodě v případě, že vás při běhu zachytí déšť.

Funkčnost na dosah ruky
Namísto tlačítek mají sluchátka Bose Sport Earbuds kapacitní dotykové rozhraní. To znamená, že vnější povrch každého sluchátka funguje jako touchpad. Na pravém sluchátku dvojitým klepnutím přehrajete nebo pozastavíte hudbu a přijmete hovor. A na levém sluchátku dvojitým klepnutím aktivujete funkci zkratky podle vašeho výběru, jako je kontrola stavu baterie (kterou můžete nastavit v aplikaci Bose Music).

Neustoupí dříve, než vy
Sluchátka Bose Sport poskytují na jedno nabití až pět hodin výdrže baterie. Nabíjejí se umístěním do přiloženého nabíjecího pouzdra. Pokud je pouzdro nabité, sluchátka se automaticky nabijí. Po úplném nabití může pouzdro poskytnout dvě plná nabití až po dobu dalších 10 hodin používání. A pokud se vám baterie na cestách vybije, můžete 15minutové rychlé nabíjení vydržet až dvě hodiny přehrávání.

Technické specifikace:

 • Dosah Bluetooth: až 9 m
 • Verze Bluetooth: 5.0
 • Kodek: SBC a AAC
 • Výdrž baterie: Až 5 hodin
 • Doba nabíjení baterie sluchátek: 2 hodiny
 • Doba nabíjení baterie nabíjecího pouzdra: 3 hodiny
 • Doba rychlého nabití: 15 minut po dobu 2 hodin
 • Metoda nabíjení baterie: USB-C
 • Typ baterie (špunty): lithium-iontový (knoflíkový článek s kovovým krytem)

Co je v krabici

 • 2 sluchátka Bose Sport (vybavená středními náušníky)
 • Nabíjecí pouzdro
 • Malé a velké ušní koncovky
 • Nabíjecí kabel USB-C/USB
 • Rychlý návod
 • Bezpečnostní list
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Sluchátka Bose Sport Earbuds černá v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Technické parametry

Sluchátka Bose Sport Earbuds černá

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Provedení sluchátek
Volba vhodného typu sluchátek bude vždy propojena s nejčastějším způsobem jejich používání a požadavky na jejich vlastnosti.
Oblouková sluchátka jsou zpravidla vybavena většími/objemnějšími reproduktory pro plnější zvuk s bohatším výkonem v celém spektru frekvencí slyšitelných tónů. Také v této kategorii najdete sluchátka vhodná pro TV, pro DJ a audiofily.
Pro cestování a časté nošení sluchátek je vhodná varianta skládacích obloukových sluchátek, která jsou vybaveny důmyslnými systémy pro složení sluchátek do kompaktní velikosti, výrazné zmenšení jejich objemu a uzpůsobení do tvaru pro jejich bezpečné uložení.
Sluchátka do uší jsou ideálním řešením pro používání sluchátek při chůzi, sportu a cestování. Díky svým minimalistickým rozměrům zpravidla nikde nepřekážejí a vejdou se pohodlně do kapsy kalhot, kabelky či batohu.
Mnozí uživatelé vyhledávají sluchátka za uši, u nichž odpadá, pro některé uživatele nepříjemný pocit, připevnění sluchátek pouze do vnitřního otvoru ucha/sluchovodu - Provedení sluchátek
do uší
Typ sluchátek
V základním rozdělení rozlišujeme 3 typu sluchátek, do uší (intraaural / in-ear), na uši (supraaural / on-ear) a přes uši (circumaural / over-ear, around-ear).
Sluchátka do uší mají minimalistické rozměry, vhodné pro poslech hudby při chůzi, práci nebo sportu.
Sluchátka na uši jemně pokrývají celé ucho, zpravidla se jedná o sluchátka oblouková s nižší hmotností.
Sluchátka přes uši jsou vybavena mušlemi, které překrýjí celé ucho, zpravidla lépe potlačují ruch z okolí a přinášejí tak dokonalý hudební zážitek - Typ sluchátek
do ucha (intraaural)
Typ přenosu
Pro přenos zvukového signálu od zdroje ke sluchátkům je využíváno kabelu, zpravidla kvalitních vodičů na bázi mědi.
Stále větší oblibě se těší přenos signálu bezdrátovými technologiemi jako Bluetooth nebo pomocí rádiových vln (RF/FM) případně pomocí vln v infračerveném spektru (IR). Při naprosto srovnatelné kvalitě poslechu přinášejí sluchátka s bezdrátovým přenosem výrazně vyšší volnost pohybu a tím vyšší komfort při poslechu - Typ přenosu
bezdrátový (Bluetooth)
Typ připojení
Typ konektoru přesně specifikuje rozměr, tvar a typ koncovky / konektoru sluchátek, prostřednictvím kterého bude připojen ke zdroji hudby (přehrávači, hifi věži, mobilnímu telefonu, tabletu nebo notebooku) - Typ připojení
bluetooth
Typ nabíjení USB-C
Mikrofon
Sluchátka vybavená mikrofonem lze kromě poslechu hudby využít i pro telefonování, což ocení zejména uživatelé používající mobilní telefon k přehrávání hudby a videa - Mikrofon
Ano
Přijmutí hovoru Ano
Vhodné pro sport
Sluchátka vhodná pro sport jsou již od výrobce a při vývoji koncipována tak, aby dobře pracovala v zátěži při aktivním pohybu a sportu. Zpravidla se vyznačují odolností vůči vlhkosti (pot, déšť), pevnějším přichycením k uchu, aby neměnili svoji polohu i při prudkých pohybech hlavou a také jistou mírou propustnosti okolního ruchu pro zachování bezpečnosti uživatele (např. pro slyšitelnost dopravního provozu při běhu, apod.)">Vhodné pro sport
Ano
Stupeň krytí
IP x1Chráněno proti kapající vodě 1+0,5 mm za minutu.
IP x2Chráněno proti kapající vodě 3+0,5 mm za minutu.
IP x3Chráněno proti vodní tříšti.
IP x4Chráněno proti stříkající vodě.
IP x5Chráněno proti tryskající vodě.
IP x6Chráněno proti intenzivně tryskající vodě.
IP x7Chráněno proti ponoření do vody na 30 minut do hloubky 1 metr.
IP x8Chráněno proti potopení do vody.
IP x9Chráněno proti tryskající vysokotlaké teplé vodě.
Stupeň krytí
IPX4
ANC (Potlačení okolního ruchu)
Sluchátka s funkcí potlačení šumu jsou sluchátka , které snižují nežádoucí okolní zvuky pomocí aktivní kontroly hluku. Potlačení šumu umožňuje poslouchat hudbu bez rušení, aniž by bylo nutné zvyšovat hlasitost - ANC (Potlačení okolního ruchu)
Ne
True wireless Ano
Výdrž sluchátek 5 hod.
Výdrž s nabíjecím pouzdrem 15 hod.
Dětská sluchátka Ne
Akustický systém polouzavřený
Měření tepu Ne
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
černá
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 14.9 cm
Výška balení 17.6 cm
Hloubka balení 5.5 cm
Hmotnost balení 0.4 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 84 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

multifunkční tiskárna Canon PIXMA TS3150 ...
Dobrý den, zakoupil jsem mobil motorola moto e6s, bohužel bez návodu k uvedení do provozu. Za pomoc velice děkuji. Štibřík...
Mám zájem o podrobný návod na zakoupený mobil pro 85letou maminku iGET SIMPLE D7 Yellow mauál u výrobku je tak stručný, že tam není popsá...
Hodinky Nokia 40cm...
Hodinky Xiaomi amazfit BIP (Cinnabar Red)...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Parní čistič tyčový Bissell 1977N Vac&Steam Titanium
Autor: Jiřina Kišovå
Parní čistič Bissell 1977N Vac &
Parní čistič po zapnutí netvoří påru. Po zapnutí se mop sice nahřívá, ale páru nevytváří. Teplota je zřejmě nízkå na to, aby se pára vytvořila. Na ovladači je zvolena silnější påra. Po vytření pak zůståvá podlaha mokrá a vysušuje se stejnou do...
Dotaz
Autor: Zbyněk Rychtar
Mobilní telefon Aligator S6000 Dual SIM
Jak dělat foto z obrazovky...
NEZODPOVĚDNOST FIRMY PI PRODEJI MT.
Autor: Josef T i ch ý
Mobilní telefon Samsung Galaxy A21s 64
Je to nevěstinec,/ čti BORDEL / , že se prodává kvalitní a ne levný MT bez českého manuálu. Dnes jsem ho v Pardubicích koupil a od té chvíle jsem bez možnosti ho používat. Nemám kde se domoci rady,abych nezůstal bez spojení. STALO SE !!!! PLÁČU SICE PĚKNĚ,A...
český návod na REDMI NOTE 8T
Autor: František Čížek
Mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 8T
Prosím o zaslání českého návodu na tento mobil.děkuji Čížek...
Jbl
Autor: Karloa a
Přenosný reproduktor JBL GO 2 modrý
Stejny problem jbl go nereaguje, sviti porad cervene...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - DVD přehrávač Orava PD-308 černý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ dvd-prehravac-orava-pd-308-cerny-17152-cesky-navod.pdf
Detail - Notebook Prestigio SmartBook 141 C04 šedý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ notebook-prestigio-smartbook-141-c04-sedy-41170-cesky-navod.pdf
Detail - Radiobudík Blaupunkt CR7USB černý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ radiobudik-blaupunkt-cr7usb-cerny-32679-cesky-navod.pdf
Detail - Chytré hodinky Xiaomi Amazfit Verge modré
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ chytre-hodinky-xiaomi-amazfit-verge-modre-26648-cesky-navod.pdf
Detail - Fitness náramek Xiaomi Mi Band 3
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ fitness-naramek-xiaomi-mi-band-3-cerny-24363-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2020