NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Sluchátka Pioneer SE-E9TW-P růžová

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Sluchátka Pioneer SE-E9TW-P růžová

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Sluchátka Pioneer SE-E9TW-P růžová Obsah českého návodu Sluchátka Pioneer SE-E9TW-P růžová
 • Zařazení produktu: Sluchátka Pioneer
 • Značka: Pioneer
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Pioneer Sluchátka

Sluchátka Pioneer SE-E9TW-P růžová Sluchátka Pioneer SE-E9TW-P růžová Sluchátka Pioneer SE-E9TW-P růžová Sluchátka Pioneer SE-E9TW-P růžová
Návod k obsluze Sluchátka Pioneer SE-E9TW-P růžová obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Pioneer a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Pioneer návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Pioneer výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Pioneer SE-E9TW-P, růžová


Chodíte si pravidelně zaběhat? Jezdíte rádi na kole? Anebo patříte mezi fitness nadšence, kteří tráví spoustu času v posilovně? Ať už je vaší oblíbenou fyzickou aktivitou cokoliv, sluchátka Pioneer SE-E9TW si stoprocentně zamilujete. Jde totiž o zařízení, které vaše sportování obohatí o parádní muziku – díky jejich 6mm měničům s nimi můžete své oblíbené skladby poslouchat při sportu v opravdu špičkové kvalitě.
Tato sluchátka byla vyvinuta speciálně pro sportovce. Disponují proto praktickými háčky, jejichž zásluhou perfektně drží v uších. Jsou zcela bezdrátová, takže vás během pohybových aktivit neobtěžuje žádný kabel. A v neposlední řadě jsou také voděodolná, a tak jejich funkcionalitu neohrožuje pot ani případný déšť. Jistě navíc oceníte i jejich špičkovou výdrž, kterou ještě zvyšuje speciální dobíjecí pouzdro.
 

Klíčové vlastnosti


 • Speciální sluchátka pro sportovce
 • Háčky pro lepší usazení v uších
 • Bezdrátová svoboda poslechu (Bluetooth 5.0 + True Wireless)
 • Skvělý zvuk díky 6mm měničům s frekvenčním rozsahem 20 Hz – 20 kHz
 • Režim Ambient Awareness pro vnímání okolí bez nutnosti sundávat sluchátka z uší
 • Mikrofon pro handsfree hovory a hlasové ovládání telefonu (Google Assistant, Apple Siri)
 • Nabíjecí box (celková výdrž až 20 hodin)
 • Automatické zapnutí, vypnutí i párování s přehrávačem (po vyjmutí z pouzdra)

 
 
 
 
 
 
Vyrážíte na trénink? Vaše oblíbená hudba jde tentokrát s vámi.
 

Odolnost vůči vodě


Bezdrátová sluchátka Pioneer SE-E9TW se mohou pochlubit certifikáty o stupni krytí IPX5 a IPX7. Jedná se tedy o zařízení, které je odolné vůči vodě – nevadí mu lidský pot ani déšť, a dokonce jej můžete bez obav opláchnout pod tekoucí vodou. 

Pohoda bez drátů


Abyste se mohli i během poslechu hudby naplno věnovat sportu, jsou sluchátka Pioneer SE-E9TW naprosto bezdrátová. S mobilem či jiným přehrávačem je spojíte pomocí technologie Bluetooth 5.0 a spojení obou jednotlivých sluchátek obstará bezdrátová technologie True Wireless. 

Zůstaňte na příjmu


Díky integrovanému mikrofonu můžete těmito sluchátky i telefonovat a také využívat moderní systémy hlasové asistence (Google Assistant či Apple Siri). Praktický je pak i režim Ambient Awareness, v němž kromě přehrávané hudby slyšíte i zvuky ze svého okolí. Můžete tak zůstat neustále v kontaktu se světem. 

Obsah balení


 • Bezdrátová sluchátka Pioneer SE-E9TW-P, růžová
 • Nástavce do uší (velikosti S, M, L)
 • Ambient Awareness nástavce do uší (velikosti S, M, L)
 • Háčky pro lepší fixaci v uších (velikosti S, M, L)
 • Řemínek pro zavěšení
 • Nabíjecí USB kabel
Energický zvuk, který jde dál
Nechte cvičební s hudbu posunout dál, bezdrátově. Vysoce citlivé měniče 6 mm (1 / 4˝) ovladače magnetů a kodek AAC kombinují hlubokou, silnou basovou a střední čistotu. Díky pětihodinové výdrži baterie (20 hodin s nabíječkou s pouzdrem) nejsou dlouhé doby bez problémů. Pokud je baterie vybitá, v doku po dobu 15 minut, získáte hodinu přehrávání pomocí rychlého nabíjení. Bezpečné ušní ploutve a struktura přímého ucha zajišťují dokonalou stabilitu, zatímco tips pro sluchátka s okolním povědomím umožňují dostatek zvuku, který vás zajistí při běhání v bezpečí. Jedním klepnutím na multifunkční tlačítko aktivujete režim vnímání okolního prostředí, který vám umožní poslouchat nebo hovořit bez vyjmutí sluchátek. Toto šikovné tlačítko také řídí přehrávání, volání a přístup hlasového asistenta. Bezdrátová síť E9truly, která doplňuje své atletické údaje, je odolná vůči vodě i IPX5 i IPX7.

 • Frekvenční odezva: 20 Hz - 20 kHz
 • Průměr jednotek řidiče: 6 mm
 • Hmotnost: 12 g (0,42 oz.)

Dodávané příslušenství
silikonové koncovky (S / M / L), tipy pro sluchátka s okolním povědomím (S / M / L), zabezpečené ploutve (S / M / L), nabíjecí kabel USB typu C, pouzdro na přenášení, vodítko na sluchátka, pokyny
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Sluchátka Pioneer SE-E9TW-P růžová v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Technické parametry

Sluchátka Pioneer SE-E9TW-P růžová

Záruka 24 měsíců
Partnumber SE-E9TW-P
Další parametry
Provedení sluchátek
Volba vhodného typu sluchátek bude vždy propojena s nejčastějším způsobem jejich používání a požadavky na jejich vlastnosti.
Oblouková sluchátka jsou zpravidla vybavena většími/objemnějšími reproduktory pro plnější zvuk s bohatším výkonem v celém spektru frekvencí slyšitelných tónů. Také v této kategorii najdete sluchátka vhodná pro TV, pro DJ a audiofily.
Pro cestování a časté nošení sluchátek je vhodná varianta skládacích obloukových sluchátek, která jsou vybaveny důmyslnými systémy pro složení sluchátek do kompaktní velikosti, výrazné zmenšení jejich objemu a uzpůsobení do tvaru pro jejich bezpečné uložení.
Sluchátka do uší jsou ideálním řešením pro používání sluchátek při chůzi, sportu a cestování. Díky svým minimalistickým rozměrům zpravidla nikde nepřekážejí a vejdou se pohodlně do kapsy kalhot, kabelky či batohu.
Mnozí uživatelé vyhledávají sluchátka za uši, u nichž odpadá, pro některé uživatele nepříjemný pocit, připevnění sluchátek pouze do vnitřního otvoru ucha/sluchovodu - Provedení sluchátek
do uší
Typ sluchátek
V základním rozdělení rozlišujeme 3 typu sluchátek, do uší (intraaural / in-ear), na uši (supraaural / on-ear) a přes uši (circumaural / over-ear, around-ear).
Sluchátka do uší mají minimalistické rozměry, vhodné pro poslech hudby při chůzi, práci nebo sportu.
Sluchátka na uši jemně pokrývají celé ucho, zpravidla se jedná o sluchátka oblouková s nižší hmotností.
Sluchátka přes uši jsou vybavena mušlemi, které překrýjí celé ucho, zpravidla lépe potlačují ruch z okolí a přinášejí tak dokonalý hudební zážitek - Typ sluchátek
do ucha (intraaural)
Typ přenosu
Pro přenos zvukového signálu od zdroje ke sluchátkům je využíváno kabelu, zpravidla kvalitních vodičů na bázi mědi.
Stále větší oblibě se těší přenos signálu bezdrátovými technologiemi jako Bluetooth nebo pomocí rádiových vln (RF/FM) případně pomocí vln v infračerveném spektru (IR). Při naprosto srovnatelné kvalitě poslechu přinášejí sluchátka s bezdrátovým přenosem výrazně vyšší volnost pohybu a tím vyšší komfort při poslechu - Typ přenosu
bezdrátový (Bluetooth)
Typ připojení
Typ konektoru přesně specifikuje rozměr, tvar a typ koncovky / konektoru sluchátek, prostřednictvím kterého bude připojen ke zdroji hudby (přehrávači, hifi věži, mobilnímu telefonu, tabletu nebo notebooku) - Typ připojení
bluetooth
Typ nabíjení USB-C
Ovládání hlasitosti
Pro zvýšení komfortu při poslechu hudby jsou často sluchátka vybavena ovladačem hlasitosti buď na přívodním kabelu ke sluchátkům nebo přímo na sluchátkách. Umožňují tak pohodlně regulovat hlasitost poslechu bez nutnosti upravovat hlasitost na zdroji hudby, přehrávači, apod - Ovládání hlasitosti
nemá ovládání hlasitosti
Mikrofon
Sluchátka vybavená mikrofonem lze kromě poslechu hudby využít i pro telefonování, což ocení zejména uživatelé používající mobilní telefon k přehrávání hudby a videa - Mikrofon
Ano
Přijmutí hovoru Ano
Vhodné pro sport
Sluchátka vhodná pro sport jsou již od výrobce a při vývoji koncipována tak, aby dobře pracovala v zátěži při aktivním pohybu a sportu. Zpravidla se vyznačují odolností vůči vlhkosti (pot, déšť), pevnějším přichycením k uchu, aby neměnili svoji polohu i při prudkých pohybech hlavou a také jistou mírou propustnosti okolního ruchu pro zachování bezpečnosti uživatele (např. pro slyšitelnost dopravního provozu při běhu, apod.)">Vhodné pro sport
Ano
Stupeň krytí
IP x1Chráněno proti kapající vodě 1+0,5 mm za minutu.
IP x2Chráněno proti kapající vodě 3+0,5 mm za minutu.
IP x3Chráněno proti vodní tříšti.
IP x4Chráněno proti stříkající vodě.
IP x5Chráněno proti tryskající vodě.
IP x6Chráněno proti intenzivně tryskající vodě.
IP x7Chráněno proti ponoření do vody na 30 minut do hloubky 1 metr.
IP x8Chráněno proti potopení do vody.
IP x9Chráněno proti tryskající vysokotlaké teplé vodě.
Stupeň krytí
IPX7
ANC (Potlačení okolního ruchu)
Sluchátka s funkcí potlačení šumu jsou sluchátka , které snižují nežádoucí okolní zvuky pomocí aktivní kontroly hluku. Potlačení šumu umožňuje poslouchat hudbu bez rušení, aniž by bylo nutné zvyšovat hlasitost - ANC (Potlačení okolního ruchu)
Ne
Kmitočtový rozsah od 20 Hz
Kmitočtový rozsah do 20000 Hz
True wireless Ano
Výdrž sluchátek 5 hod.
Výdrž s nabíjecím pouzdrem 20 hod.
Odnímatelný kabel Ne
Dětská sluchátka Ne
Akustický systém polouzavřený
Měření tepu Ne
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
růžová
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 11.5 cm
Výška balení 17.0 cm
Hloubka balení 5.0 cm
Hmotnost balení 0.1 kg

Hodnocení

80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5

Tento produkt už hodnotilo 82 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Sluchátka Pioneer SE-E9TW-P růžová

Předmět: Chybi navod v cestine na sluchatka SE-E9TW
Datum: 08.12.2021 19:47:38Autor: Jitka Slukova
Sluchatka prisla bez ceskeho navodu. Koupeno pres OKAY. Nenasla jsem to nikde, prosum o pomoc. Diky Jitka
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

iGET blackviev gbl6000 pro...
Zoom B1 Four/B1X Four (multi-effects processor)...
IMMAX COBRA LED stolní lampička s bezdrátovým nabíjením ...
Teploměr na maso Nedis kath 106 si...
Návod k použití jsem s telefonem obdržel, ale je příliš stručný. Nemohu nastavit, jakým způsobem se ukládají odeslané zprávy. Nastavil ...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

dotaz
Autor: jakub
Monitor AOC C24G2AE BK
Zdravím, chci se zeptat jak se u monitoru AOC C24G2AE vypínají zadní reproduktory, díky ...
Kontrolka
Autor: Petra
Vysavač tyčový Bosch Readyy'y BBH218LTD hnědý
Dobry den Mam vysavac Bosh ready 2in1 no poslednej dobe mi pri vysavani blika kontrolka striedavo cervrna a modra . Chcem sa opytat co by to mohlo byt. Dakujem prkny den ...
Sáni
Autor: Jana
Víceúčelový vysavač Einhell TC-VC 1812 S
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,po výměně sáčku vysavač nevysava nečistoty. Tah má ale nevtahne to nečistoty...
Aplikace
Autor: Lukáš
Outdoorová kamera Niceboy VEGA X Play
Nejde zpustit v aplikaci...
Dolby atmos
Autor: Igor Hruška
Soundbar Hisense HS312 černý
Dobrý den, zakoupil jsem si soundbar Hisense Hs312 a momentálně se mi nedaří ho propojit s xiaomi mi smart projector přes hdmi kabel, abych mohl zprovoznit dolby atmos. Přes Bluetooth soundbar běží, ale potřeboval bych poradit, abych nastartoval právě dolby atmos, kv...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Notebook HP 255 G7 stříbrný
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ notebook-hp-255-g7-stribrny-48563-cesky-navod.pdf
Detail - Digitální fotoaparát Fujifilm X-E3 XF18-55 mm
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ digitalni-fotoaparat-fujifilm-x-e3-xf18-55-mm-stribrny-62953-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Nokia G20 modrý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-nokia-g20-modry-71383-cesky-navod.pdf
Detail - Chytré hodinky Mobvoi TicWatch Pro 3
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ chytre-hodinky-mobvoi-ticwatch-pro-3-ultra-gps-cerne-79249-cesky-navod.pdf
Detail - Šicí stroj Toyota Necchi 215A
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ sici-stroj-toyota-necchi-215a-6261-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2022