NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Soundbar Bose Smart Soundbar 300 černý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Soundbar Bose Smart Soundbar 300 černý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Soundbar Bose Smart Soundbar 300 černý Obsah českého návodu Soundbar Bose Smart Soundbar 300 černý
 • Zařazení produktu: Soundbar Bose
 • Značka: Bose
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Bose Soundbar

Soundbar Bose Smart Soundbar 300 černý Soundbar Bose Smart Soundbar 300 černý Soundbar Bose Smart Soundbar 300 černý Soundbar Bose Smart Soundbar 300 černý Soundbar Bose Smart Soundbar 300 černý Soundbar Bose Smart Soundbar 300 černý Soundbar Bose Smart Soundbar 300 černý Soundbar Bose Smart Soundbar 300 černý
Návod k obsluze Soundbar Bose Smart Soundbar 300 černý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Bose a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Bose návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Bose výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Bose Smart Soundbar 300, černá


Dopřejte si ke kvalitnímu obrazu také skvělý zvuk, pořiďte si ke své televizi Bose Smart Soundbar 300 a vytvořte si domácí kino. Díky svým kompaktním rozměrům pouhých 67,5 centimetrů se hodí i k televizím s menšími úhlopříčkami. Díky svému elegantnímu designu nepůsobí rušivě na televizním stolku, a navíc ho po zakoupení instalačního vybavení (Bose Soundbar Wall bracket) můžete zavěsit také na stěnu. Perfektní zvuk vám dopřeje zvuková lišta, v níž jsou integrované 4 širokopásmové reproduktory po stranách a jeden výškový reproduktor. Výsledkem je dokonale prostorový zvuk a čisté a srozumitelné dialogy. Ve hrách, filmech i při hudbě oceníte také bohaté a hluboké basy

Soundbar prošpikovaný technologiemi


Prostorový zvuk ještě vylepšují technologie Dolby Atmos a DTS:X. V případě, že se neobejdete bez pětikanálového zvuku 5.1, připojte subwoofer (modely Bass Module 700/500) a zadní reproduktory (Bose Surround Speaker). Vybrané reproduktory nebo sluchátka můžete připojit pomocí Bluetooth s využitím funkce SimpleSync. S televizí soundbar propojíte jednoduše pomocí HDMI kabelu s podporou ARC nebo optického vstupu. Zvuk samozřejmě můžete ovládat z dálky pomocí dálkového ovládání nebo také svého chytrého telefonu z mobilní aplikace Bose Music, kterou si stáhnete pro Android i iOS. V aplikaci soundbar také nastavíte podle svých představ nebo ho propojíte s hlasovým asistentem (Amazon Alexa nebo Google Assistant). Pomocí aplikace ho propojíte také se svými seznamy skladeb, streamovacími službami (třeba Spotify Connect, Amazon Music nebo Deezer) a máte tak veškerou hudbu na jednom místě. Zařízení se také může stát součástí vaší chytré domácnosti. Klíčové vlastnosti:


 • Výkonný soundbar k televizi
 • Kompaktní rozměry (67,5 cm) umožňují použití i s menšími televizemi
 • 4 širokopásmové reproduktory po stranách a jeden výškový reproduktor
 • Technologie Dolby Atmos a DTS:X
 • Na televizní stolek nebo na zeď (při zakoupení Bose Soundbar Wall bracket)
 • Připojení pomocí HDMI kabelu s podporou ARC nebo optického vstupu
 • Propojení s reproduktory nebo sluchátky pomocí Bluetooth
 • Ovládání a propojení s hlasovými asistenty pomocí mobilní aplikace Bose Music
Bose Smart Soundbar 300:
» Malý, výkonný soundbar pro každodenní použití
» Snadná instalace díky HDMI a podpoře ARC a CEC
» Vynikající přednes dialogů pro snadný a srozumitelný poslech
» Bluetooth
» Airplay 2
» Kompatibilní s Bose Music – snadné multiroomové řešení domácnosti
» Možnost rozšíření o Bas Module 500/700 a Surround Speakers/ Surround Speakers 700
» Jednoduchý dálkový ovladač
» Možnost instalace na zeď pomocí Bose Soundbar Wall bracket

Bose Smart Soundbar 300 s nenápadným designem a kompaktním tělem dlouhým pouhých 69,5 cm a váhou jen 3,6 kg bude snadno použitelný nejen u velkých televizorů, ale i u TV s menší úhlopříčkou. Soundbar lze umístit na televizní stolek nebo je zavěsit na stěnu (po dokoupení instalačního vybavení).

Uvnitř kompaktní zvukové lišty jsou integrovány čtyři širokopásmové reproduktory po stranách a uprostřed je osazen výškový reproduktor – tato sestava bravurně zajistí prostorný zvuk a čisté dialogy, včetně bohaté basové sekce pro vybrané filmy, hudbu, anebo hry.

Pro náročné je určena inovace v technologiích prostorového zvuku v podobě Dolby Atmos a DTS:X a pro fajnšmekry chtivé dokomaleho prostorového zvuku 5.1 se nabízí možnost připojit bezdrátový subwoofer (modely Bass Module 700/500 ) a zadní reproduktory (Bose Surround Speaker). Vybrané reproduktory, včetně sluchátek, lze připojit přes funkci SimpleSync s využitím Bluetooth.

Propojení s televizí je možné provést jednoduše za pomocí konektoru HDMI s podporou ARC anebo optického vstupu.

V balení nechybí ani dálkové ovládání, ale je možné je možné využít i mobilní aplikaci Bose Music, která je volně dostupná pro Android a iOS.

S aplikací Bose Music můžete snadno nastavit svůj soundbar, vybrat si hlasového asistenta a procházet veškerou hudbu na jednom místě a plynule přecházet mezi stanicemi, seznamy skladeb a službami, aniž byste aplikaci museli opustit. Navíc je to další jednoduchý způsob ovládání Bose Smart Soundbar 300 nebo seskupování kompatibilních produktů pro inteligentní domácnosti. Nastavení předvoleb pomocí aplikace je snadné, takže hudba, kterou máte rádi, je vzdálená jen jeden dotek. A více uživatelů si může přizpůsobit své zážitky a obsah.

Bose Smart Soundbar 300 obsahuje integrované duální mikrofony a komunikuje s digitálními asistenty typu Amazon Alexa a Google Assistant . Také streamovat hudbu je snadné, a to navíc zcela bez kabelů přes rozhraní Apple AirPlay 2, nebo díky Wi-Fi přes Spotify Connect, Amazon Music, Deezer a jim podobné služby.

1x HDMI s funkcí ARC
streamování hudby pomocí Bose Music APP
internetová radia, Deezer, Spotify, iHeartRadio
Bluetooth, Wi-Fi
dálkové ovládání
rozměry ( š x v x h) : 69,5 x 5,6 x 10,3 cm
hmotnost 3,6 kg
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Soundbar Bose Smart Soundbar 300 černý v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Soundbar Bose Smart Soundbar 300 černý je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Soundbar Bose Smart Soundbar 300 černýStáhnout PDF návod - Soundbar Bose Smart Soundbar 300 černý
(PDF file, 0.15 MB)


Technické parametry

Soundbar Bose Smart Soundbar 300 černý

Záruka 24 měsíců
Technické specifikace
Konfigurace reprosoustavy
Definuje strukturu repro soustavy, první číslice udává počet širkopásmových reproduktorů, druhá číslice je počet hlubokotónových (basových) reproduktorů - Konfigurace reprosoustavy
2.0
Subwoofer Bez subwooferu
Bezdrátové připojení
Umožňuje bezdrátové připojení zařízení ke zdroji zvuku (telefon, tablet, notebook atd.) Různé druhy přenosů umožňují různou variabilitu a vdálenost zařízení.
Některé režimy umožňují i propárovat více reproduktorů mezi sebou ve více místnostech, nebo podpořit produkci na vaší zahradě.
Bezdrátové připojení
AirPlay, Wi-Fi, Bluetooth
Tuner
Máme 2 základní typy tuneru. Televizní může být například DVB-T,S,C pro příjem televizního signálu. Rádiový tuner - dekóduje z rádiového signálu signál jedné stanice (modulovaný nejčastěji AM nebo FM) a ten převádí na nízkofrekvenční elektrický signál v akustickém pásmu">Tuner
Internetové rádio
Typ připojení Digitální optické, HDMI
USB
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik.
USB
Ne
LAN (Ethernet)
Konektor, díky kterému Vaše multimediální zařízení připojíte do internetové sítě">LAN (Ethernet)
Ne
Dálkové ovládání v balení
Dálkovým ovládáním rozumíme systém, který umožňuje řídit funkce přístroje, bez nutnosti být s ním ve fyzickém kontaktu. Můžeme tak ovládat například televizi z křesla, bez nutnosti vstávat pokaždé když si chceme přepnout kanál.
Dálkové ovládání v balení
Ano
Rozměr (cm) 70 cm
SMART Funkce
Funkce SMART = komunikace přes chytrý telefon nebo tablet">SMART Funkce
Ano
Označení BT připojení Bose Smart Soundbar 300
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa
Alexa je virtuální asistentka od společnosti Amazon. Můžete ji jednoduše ovládat hlasem, stačí mít chytrý reproduktor Amazon Echo nebo speciální aplikaci. Alexa reaguje na hlasové povely – dohledává například informace na internetu, zajistí běžné denní úkoly, jako je nastavení budíku nebo založení schůzky, a může ovládat i spotřebiče v rámci chytré domácnosti. S její pomocí tak třeba zapnete vysavač nebo rozsvítíte světla - Amazon Alexa
Ano
Google Home
Google Home je hlasově ovládaný systém osobního asistenta v podobě chytrých reproduktorů vhodných pro domácnost i firemní prostředí. Mimo podoby chytrého reproduktoru se můžete s asistentem setkat ještě v mobilních telefonech/aplikacích.
Google Home
Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 67.5 cm
Výška výrobku 5.6 cm
Hloubka výrobku 10.2 cm
Hmotnost výrobku 2.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 71.4 cm
Výška balení 12.8 cm
Hloubka balení 12.7 cm
Hmotnost balení 3.7 kg

Hodnocení

50% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 2.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 30 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Soundbar Bose Smart Soundbar 300 černý

Předmět: Párování přes Blouetooth s LG oled 65bx
Datum: 05.05.2021 07:15:57Autor: David Píša
Dobry den,jak prosim sparuji Bose smart soundbar 300 pres blluetooth s Tv LG Oled 65bx.
Televizi mám na zdi a nevedel jsem ze výstup HDMI RAC je vzadu a ne z boku na listě.

Dekuji
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Návod k obsluze klávesnice Conect IT Biohazard cl-2018...
Prosím o návod X12 plus v českém jazyce a co to umí strašně moc děkuji pěkně...
Ring Spotlight Cam Wired White...
Kugoo Kirin M4 500w...
Scheppach křovinořez BCH5200PB...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Televize Orava LT-848 prerušení obraz pri sledovaní TV
Autor: Jozef Pitkovjak
Televize Orava LT-848 černá
Dobrý deň chcel by som sa opýtať pri sledovaní tv Televize Orava LT-848 cez setobox Skylink vysielanie hd kanálov tv preruší obraz asi na 2-3 sekundy a potom naspäť naskočí je to chyba televízie alebo je tam niečo zle nastavené dosť často to robí a je to dosť n...
Truelife ohrivacka pro dve lahve
Autor: Lukas Bezvoda
Ohřívač kojeneckých lahví TrueLife Invio BW
Dobry den mam dotazek pti zapnuti sterilizace nam po cca 2min nabehne chyba e2 pete se chyba objevuje jeste tak 10minut a pristroj nenaskoči....
údržba sekačky
Autor: Robert Weis
Sekačka Vega 525 SXHE 7in1
Dobrý den, dotaz k čištění. Na sekačce je otvor pro upevnění hadice na čištění nože. Jen jsem se nedočetl, zda můžu pustit vodu a zapnout sekačku, aby to opláchlo i šasí zespodu. Jinak velká spokojenost se sekačkou. Děkuji a s pozdravem, Robert Weis...
potisk cd
Autor: JP
Tiskárna inkoustová Canon PIXMA iP7250 černá
Měl jsem stejný problem a navíc jsem si vymazal origoš program na potisk ale stáhnul jsem si CD-LabelPrint a v pohodě......
Sparovat koloběžku btx250 mobilem
Autor: Josef
Elektrická koloběžka Bluetouch BTX250
Jak zapnu bluetooth na koloběžce btx250 silver? Jak zbavím drncani zadního platniku? A jak zjistím rok výroby? Předem děkuji za odpověď. ...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Gramofon Audio-technica AT-LP120XUSB černý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ gramofon-audio-technica-at-lp120xusb-cerny-53322-cesky-navod.pdf
Detail - Router Strong 4G LTE 300 bílý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ router-strong-4g-lte-300-bily-34960-cesky-navod.pdf
Detail - Gramofon Audio-technica AT-LP120XUSB černý
https://i00.eu/ file/ 536/ 126-at-lp120xbt-usb-cz.pdf
Detail - Fitness náramek Honor Watch ES černý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ fitness-naramek-honor-watch-es-cerny-58212-cesky-navod.pdf
Detail - Gamepad iPega Ninja, iOS Android, BT
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ gamepad-ipega-ninja-ios-android-bt-cerny-35862-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2021