NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Stolní LED lampička Cololight Plus, modulární,

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Stolní LED lampička Cololight Plus, modulární, Wi-Fi, se 7 bloky - HomeKit Verze

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Stolní LED lampička Cololight Plus, modulární, Wi-Fi, se 7 bloky - HomeKit Verze Obsah českého návodu Stolní LED lampička Cololight Plus, modulární,
 • Zařazení produktu: Stolní lampy Cololight
 • Značka: Cololight
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Cololight Stolní lampy

Stolní LED lampička Cololight Plus, modulární, Wi-Fi, se 7 bloky - HomeKit Verze Stolní LED lampička Cololight Plus, modulární, Wi-Fi, se 7 bloky - HomeKit Verze Stolní LED lampička Cololight Plus, modulární, Wi-Fi, se 7 bloky - HomeKit Verze Stolní LED lampička Cololight Plus, modulární, Wi-Fi, se 7 bloky - HomeKit Verze Stolní LED lampička Cololight Plus, modulární, Wi-Fi, se 7 bloky - HomeKit Verze Stolní LED lampička Cololight Plus, modulární, Wi-Fi, se 7 bloky - HomeKit Verze Stolní LED lampička Cololight Plus, modulární, Wi-Fi, se 7 bloky - HomeKit Verze Stolní LED lampička Cololight Plus, modulární, Wi-Fi, se 7 bloky - HomeKit Verze Stolní LED lampička Cololight Plus, modulární, Wi-Fi, se 7 bloky - HomeKit Verze
Návod k obsluze Stolní LED lampička Cololight Plus, modulární, obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Cololight a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Cololight návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Cololight výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Cololight Plus modulární, Wi-Fi HomeKit verze (7 bloků), bílá


Pokud patříme mezi fanoušky barev a hravosti, je tato sada 3 bloků právě to, co hledáte. Modulární smart světlo Cololight Plus se 16 miliony barev nabízí možnosti osvětlení a dekorace, které jsou limitovány pouze vaší fantazií. Prostřednictvím aplikace Cololight můžete na dálku ovládat osvětlení vaši domácnosti nebo pracovny, případně můžete využít přednastavení mnoha profilů k automatizaci osvětlení. LED světlo Cololight si najde využiti jako nástěnné osvětlení, noční světlo, osvětlení při hraní vašich oblíbených počítačových her nebo jen jednoduše vykouzlí a navodí tu pravou domácí atmosféru. Díky funkci Plug and Play jednotlivé bloky jednoduše zapojíte a pak necháte prostor své kreativitě. Každý blok má tvar šestihranu a obsahuje 19 LED diod, pomocí kterých vykouzlíte téměř neomezené barevné kombinace díky přítomnosti 16 milionů barev. Jednotlivé bloky můžete k základní verzi dokupovat samostatně, což vám umožní lampu Cololight Plus tvarovat dle vašich představ. Při stropním a nástěnném využití je možné propojit neomezené množství bloků Cololight Plus, jeden stojan však může obsahovat pouze 10 bloků v jedné kolekci, přičemž je u každého bloku možné nastavit jinou barvu podsvícení.

Skutečně chytré provedení vaší fantazie


LED světlo Cololight Plus je přizpůsobivý kreativní doplněk do každé moderní domácnosti nebo kanceláře. Je kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa, Google Home a Apple Siri, čímž jej jednoduše zařadíte do rozhraní vaší chytré domácnosti. Ovládání je také možné za pomoci zařízení s operačním systémem iOS 7.0, Androd 4.0 nebo jejich novějšími verzemi. Přes mobilní telefon můžete na dálku řídit osvětlení vašeho domova nebo kanceláře nebo naplánovat čas pro zapnutí a vypnutí světla. Osvětlení je také možné propojit s dalšími smart zařízeními a naprogramovat je mezi sebou, například s vašim sound systémem a díky zabudovanému vnitřnímu mikrofonu tak nechat Cololight vytvořit skutečný audiovizuální zážitek.
Klíčové vlastnosti:


 • Široké možnosti využití (možnost využití jako stropní, nástěnné nebo stolní světlo)
 • Ovládáni hlasem a plná kompatibilita s Amazon Alexa, Google Home a Apple Siri
 • Kompatibilita s Elgato Stream Deck
 • Možnost připojit chytré osvětlení s vaší chytrou domácností
 • Modulární LED osvětlení s možností dokoupení dalších bloků a neomezeného tvarování
 • Každý blok obsahuje 19 LED a až 16 milionů barev
 • Nízká spotřeba energie díky LED technologii

 
Popusťte uzdu vaší fantazie a nechte ji vybarvit.

 


Získejte rozšířenou podporu s vaší chytrou domácností


Cololight Plus je možné propojit s vaší centrálou smart domácnosti, nebo jej kontrolovat pomocí vašeho smartphonu, dotykem nebo pomocí hlasových asistentů Amazon Alexa, Google Home nebo Apple Siri. Díky tomu nezáleží na tom, zda bude Cololight umístěn v obývacím pokoji nebo předsíni, vždy přesně splní vaše požadavky a vás tak bude čekat příjemně osvětlené prostředí podle vašich představ. 

Probuďte v sobě kreativního ducha


Jednotlivé bloky Cololight Plus o rozměru 86 × 74,5 × 30,5 mm je možné přikupovat a jednoduše k sebe připojit pomocí malého konektoru. Následně si můžete na své stěně, stole nebo stropě vyskládat tvar, který vám nejvíce vyhovuje a vystihuje vaši osobnost. 

Ukažte všem svoji hráčskou tvář


Všechny bloky Cololight Plus fungují společně a přesto samostatně. Díky tomu můžete nastavit barvu nebo ztmavovat a zesvětlovat všechny bloky samostatně, čímž si navodíte dokonalé barevné podsvícení přizpůsobené vaším požadavkům nebo aktuálně hrané hře.Obsah balení:


 • Modulární Cololight Plus 7 bloků
 • 7 spojek pro spojení bloků
 • Ovladač Cololight Plus
 • 1 fixační spojka
 • Podstavec
 • Uživatelský manuál

 Cololight PLUS – smart Wi-Fi osvětlení, základna se 7 bloky, HomeKit verze

Bez ohledu na to, zda zrovna hrajete hry, odpočíváte v obýváku, nebo pořádáte párty – s Cololight PLUS vytvoříte tu pravou světelnou atmosféru rychle a snadno hlasovým příkazem. Nová verze modulárního smart Wi-Fi osvětlení Cololight PLUS má několik vylepšení, z nichž nejdůležitější je kompatibilita s Apple HomeKit.

Se 7 světelnými bloky doladíte jakékoliv místo designovým osvětlením, které si vytvarujete podle svých představ. Cololight vám pak může sloužit jako příjemné noční světlo, motivující pozadí při práci nebo při hrách, poslouží jako párty osvětlení, nebo vám zprostředkuje barevnou terapii.

Instalace a spuštění jsou velmi snadné a nastavení světel zvládnete pohodlně v bezplatné aplikaci. Vyberte si z hotových světelných scén, mezi mnoha světelnými efekty nebo vytvořte vlastní vzory a světelné sekvence.

Cololight je kompatibilní s hlasovými asistenty Siri, Alexa a Google a multimediálním zařízením Stream Deck. Světlo je také možné ovládat reprodukovaným zvukem (party osvětlení).

Světlo na míru pro každou příležitost
Díky Cololightu si navrhnete vlastní dekorativní osvětlení a snadno vytvoříte příjemnou atmosféru prostřednictvím aplikace a 3 režimů, které nastavíte na vašem smartphonu. Ze světelných bloků vytvarujete designové osvětlení v obývacím pokoji, nebo živé osvětlení k práci, nebo ke hře vedle počítače.

Inovativní modulární systém využívá šestihranných bloků k sestavení rozmanitých tvarů. Navrhněte si originální lampičku z bloků na podstavci, nebo propojte na stěně či na stropě plochu z více než 100 bloků – fantazii se meze nekladou.

Cololight snadno sestavíte i ovládáte
Cololight sestavíte připojením hlavního ovladače k dalším blokům s pomocí malých spojek. Jediný kabel vede z ovladače, tedy ze spodního bloku. Nepotřebujete žádné další huby nebo mosty – podle počtu propojených bloků stačí jen zvolit vhodný napájecí adaptér (není součástí balení).

Pak už stačí Cololight spárovat s vaší 2,4 GHz Wi-Fi a zkalibrovat pomocí dotykového tlačítka na zadní straně hlavního bloku. Aplikace vás provede i nastavením světelných efektů. Osvětlení lze ovládat i bez telefonu s pomocí hlasových asistentů, reprodukovaným zvukem, nebo spouštět dotykovým tlačítkem bez smart připojení.

Aplikace Cololight
Aplikace k ovládání zařízení Cololight je zdarma ke stažení pro chytré telefony a tablety se systémem iOS od verze 7.0 (kompatibilní se zařízením iPhone, iPad a iPod touch), nebo Android od verze 4.0

Hlavní funkce aplikace

 • 3 režimy ovládání osvětlení
 • Ovládání stmívání (jas), vypnutí / zapnutí, hlasové ovládání
 • Vytvarujte svou sestavu pomocí Joint & Split
 • Upravujte pomocí položek Selected Color (výběr barev) a Customized Color (přizpůsobení barev)
 • Volte dynamické efekty
 • Jazyk aplikace: angličtina, němčina
 • OTA – aktualizace firmwaru
 • Funkce časovače a grupování
 • Ovládání světelných efektů zvuku (party osvětlení)
 • Ovládání přes cloud (po registraci uživatele)
 • Pravidelné updaty a vylepšení aplikace

Propojení s centrálou vaší chytré domácnosti
Všechna svá oblíbená nastavení ovládáte přes přehlednou aplikaci nebo ještě jednodušeji hlasovými povely. K automatizovanému nebo vzdálenému ovládání Cololightu jako HomeKitového příslušenství budete potřebovat AppleTV s tvOS 10.x a novějším, nebo iPad s iOS 10.x a novějším a nastavením jako domácí hub, nebo HomePod.

V případě, že se o vaši chytrou domácnost stará Alexa, stačí v aplikaci Amazonu vyhledat zařízení Cololight (LifeSmart SmartHome) a tento krok následně v aplikaci LifeSmart potvrdit. Cololight spárujete i s multimediálním zařízením Stream Deck.

 • Apple HomeKit – přes aplikaci Home (hlasové povely Siri, nastavení scén)
 • Google Home – přes Google Assistant
 • Amazon Alexa – přes Alexa Skill (vícenásobná kombinace triggerů), dostupné zde.
 • Elgato Stream Deck – příslušenství pro casemodding

Shrnutí vlastností

 • Použití: noční světlo, designový doplněk, ambientní osvětlení, nástěnné osvětlení nebo prostředek barevné terapie
 • Šestihranná konstrukce s 19 LED na jeden blok
 • Hladký design bez rámečků a tlačítek
 • Snadná instalace – plug and play zařízení
 • Propojení neomezeného počtu bloků na stěně, nebo až 10 bloků na podstavci
 • 16 milionů barev – RGBW
 • Hlasové ovládání s asistenty Alexa, Google Home a Siri
 • Ovládání světelných efektů reprodukovaným zvukem
 • Nízká spotřeba energie
 • Lze použít i s powerbankou
 • Ovládání světla přes aplikaci, centrálu chytré domácnosti, nebo dotykovým tlačítkem

Obsah balení

 • 1 ovladač Cololight PLUS
 • 7 bloků
 • 7 konektorů
 • Podstavec

Technická specifikace

 • Materiál: plast
 • Spojení s aplikací: 2,4 GHz Wi-Fi
 • Vstup: USB 5 V
 • Kompatibilní s protokoly chytré domácnosti Apple HomeKit, Amazon Alexa a Google Home
 • Kompatibilní s příslušenstvím pro casemodding Stream Deck
 • Integrovaný mikrofon k ovládání světelných efektů zvukem
 • Provozní teplota: -5 °C – 45 °C
 • Pouze pro vnitřní použití – chraňte před vlhkostí
 • 19 RGB LED diod v 1 bloku: lze individuálně ovládat
 • Velikost 1 bloku: 86 x 74.5 x 30.5 mm
 • Délka USB kabelu 1 m
 • Lze napájet z powerbanky
 • Zdroj napájení není součástí balení

Doporučený zdroj napájení
5V USB (není součástí balení)
Požadavek na proud a výkon 1 modulu (ovlivňuje jas a barvy): průměrně 0,1 A / 0,5 W
Doporučený počet bloků na USB napájecí zdroj:

 • 5V USB napájecí zdroj s 1 A: do 10 bloků
 • 5V USB napájecí zdroj se 2 A: do 20 bloků
 • 5V USB napájecí zdroj se 3 A: do 30 bloků

Neomezené rozšiřování sestav s pomocí dalších Cololight ovladačů a USB napájecích zdrojů
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Stolní LED lampička Cololight Plus, modulární, Wi-Fi, se 7 bloky - HomeKit Verze v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Stolní LED lampička Cololight Plus, modulární, Wi-Fi, se 7 bloky - HomeKit Verze je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Stolní LED lampička Cololight Plus, modulární, Wi-Fi, se 7 bloky - HomeKit VerzeStáhnout PDF návod - Stolní LED lampička Cololight Plus, modulární, Wi-Fi, se 7 bloky - HomeKit Verze
(PDF file, 2.52 MB)


Technické parametry

Stolní LED lampička Cololight Plus, modulární,

Záruka 24 měsíců
Partnumber CL169
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa
Alexa je virtuální asistentka od společnosti Amazon. Můžete ji jednoduše ovládat hlasem, stačí mít chytrý reproduktor Amazon Echo nebo speciální aplikaci. Alexa reaguje na hlasové povely – dohledává například informace na internetu, zajistí běžné denní úkoly, jako je nastavení budíku nebo založení schůzky, a může ovládat i spotřebiče v rámci chytré domácnosti. S její pomocí tak třeba zapnete vysavač nebo rozsvítíte světla. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Amazon Alexa
Ano
Apple HomeKit
Apple HomeKit je otevřený protokol od společnosti Apple. V iOS zařízeních ho reprezentuje aplikace Domácnost. Má za úkol sjednotit všechna příslušenství chytré domácnosti do jedné přehledné aplikace a usnadnit tak uživateli ovládání své domácnosti. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Apple HomeKit
Ano
Google Home
Google Home je hlasově ovládaný systém osobního asistenta v podobě chytrých reproduktorů vhodných pro domácnost i firemní prostředí. Mimo podoby chytrého reproduktoru se můžete s asistentem setkat ještě v mobilních telefonech/aplikacích. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Google Home
Ano
Další parametry
Typ
Podle použité technologie je možné vybírat mezi několika typy žárovek.
Otřesuvzdorné žárovky jsou obdobou dříve používaných klasických žárovek.
U LED žárovek zdroj světla tvoří LED diody, úspora energie je 85 - 90 % ve srovnání s klasickou žárovkou.
Úsporné žárovky, resp. kompaktní zářivky pracují na principu lineární zářivky, mají přibližně o 80 % nižší spotřebu energie oproti klasickým žárovkám.
Halogenové žárovky se od klasických žárovek odlišují přidanou sloučeninou halogenu uvnitř baňky žárovky, úspora energie je přibližně 20 - 30 % oproti klasickým žárovkám - Typ
svítidlo
Vhodné do Dětský pokoj, Pracovna, Obývací pokoj
Materiál Plast
Pohybový senzor Ne
Stmívání ano
Nastavení barev Ano
Zdroj světla LED integrované
Barva/teplota světla Nastavitelná
Komunikační technologie WiFi
Funkce (Typ) osvětlení
Základní sada Ne
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 21.1 cm
Výška balení 8.5 cm
Hloubka balení 22.0 cm
Hmotnost balení 0.7 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 13 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Práčka Bosch WLG20260BY, slim 5kg Prosim o návod na obsluhu...
Xiaomi redmi note 8 pro...
Projektor hitachi ed-x45n návod k obsluze ke stažení...
Foto Canon EOS 90D - tělo...
Nůžky na trávu FIELDMANN FZN 4101-A Prosím o návod k obsluze, koupeno před několika lety, návod ztracen, nejsem technický typ, vůbec tomu n...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Mikrofon
Autor: Pavel
Headset Razer Kraken X Lite černý
Dobrý den, koupil jsem si sluchátka s mikrofonem ( Razer X lite Kraken ) , vzhledem k tomu, že má jeden kontektor, jde mi pouze jedna varianta - zvuk / mikrofon, nejde obojí. Prosím o radu jak jedním konektorem zapojit obojí, nebo to řeší pouze rozdvojka ? předem děk...
MediaBox QX4
Autor: Zdenek
Multimediální centrum Tesla MediaBox QX4 černý
Dobrý den, lze přehrávat hudbu z ext. disku / 24bit/ 96 kHz / Flac ? Děkuji ...
používateľská príručka
Autor: Eva Maněnová
Mobilní telefon Xiaomi Redmi 9 32
Dobrý deň, mán ten istý problém, ako p. Schniererová, zakúpila som si mobilný telefón REDMI9 a chcem poprosiť o zaslanie Príručky na obsluhu.Dakujem...
Zhasl displey.Nelze rožnout.
Autor: Ryšavý Zdeněk
Elektrická koloběžka City Boss GV 4
Displej nelze rožnout,nelze vypnout pohon,koloběžka se rozjede i z úplného klidu-nemusím se odrazit.Světla svítí,tahá normálně, najeto 123km. Děkuji za radu. Ryšavý Zdeněk. ...
obraz
Autor: peter
Dron YUNEEC Mantis Q černý
dobry den. po sparovani nevidim na mobile v aplikacii video, ale v galerii ho mam...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Gril Sencor SBG 6031SS
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ gril-sencor-sbg-6031ss-65034-cesky-navod.pdf
Detail - Televize LG 43UN8100 černá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ televize-lg-43un8100-cerna-53144-cesky-navod.pdf
Detail - Anténa pokojová Meliconi AT 52 černá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ antena-pokojova-meliconi-at-52-cerna-54310-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 10
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-xiaomi-redmi-note-10-128-gb-zeleny-66077-cesky-navod.pdf
Detail - Pračka se sušičkou Hoover H3DS4464TAMCE-S bílá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ pracka-se-susickou-hoover-h3ds4464tamce-s-bila-59052-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2021