|
Český návod k obsluze Cyklo tachometr Sigma BC 14.0 Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Cyklo tachometr Sigma BC 14.0
- Zařazení produktu: Tachometry Sigma
- Značka: Sigma
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Návod k obsluze
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Sigma Tachometry
|
Návod k obsluze Cyklo tachometr Sigma BC 14.0 obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Sigma a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Sigma návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Sigma výrazně zkracujete jeho životnost!
|
|
Návod k obsluze Cyklo tachometr Sigma BC 14.0
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze.
Jedná se o zkrácenou verzi. Informace o souboru: 2 stránek, formát PDF, velikost souboru 2.41 MB Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku: Objednávka návodu k obsluze Cyklo tachometr Sigma BC 14.0Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.
Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Cyklo tachometr Sigma BC 14.0
Hodnocení0% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Nový komentář k Cyklo tachometr Sigma BC 14.0
Předmět: Sigma 14 WR | Datum: 03.05.2025 13:36:31 | Autor: Jirka | Po pár stech kilometrů oslepl displej - výměna baterky nepomohla. Ještě držím naději, že má příetroj funkci regulace jasu - kdysi jsem to u nějaké Sigmy měl, ale v návodu k BC 14 nic takového nenacházím. Umíte poradit? | Odpovědět |
Předmět: dotaz k Sigma BC 14.0 | Datum: 14.03.2025 21:45:27 | Autor: neznámý | Dobrý den,jak zjistím jestli mám přepnuto na kolo č.1 nebo na kolo č.2
Díky za odpověď.
Michal | Odpovědět |
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Canon MF 4730... Nůžkový zvedák do podlahy 3,5 tuny výrobce Golemtech.... manual digiscan ds-02... Delimano EDESIA 5... videokonferenční kamera Huawei VPC 600 -12x OOA... Návod k nastavení a obsluze DOOGEE S 119, nemohu najít nikde na internetu a v češtině?
Děkuji Strapek Josef...
|
Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Zprovoznění nově zakoupeného letadla. Autor: Pavel Hra Microsoft PC Flight Simulator Dobrý den.
Mám MFS a koupil jsem si (v sekci obchodu) nové letadlo.
Stažení proběhlo vpořádku, dostal jsem i dolkad o zaplacení,
ale v nabádce letadel pro výběr pro létání se mi letadlo neobjevilo.
Prosím, poraďte mi, kde stažené letadlo najdu a jak ho za... Smart bracelet Autor: zdenek Chytrý náramek - smart bracelet Ako spustiť jednoducho tie hodinky meto nejde ako prsné je spustit... prosím o návod k obsluze eta,0010 Autor: Marie Kuchyňský robot Eta 0010 potřebuji rozdrtit ovoce na výrobu džemu, dlouho jsem ho nepoužívala a zapomněla jsem ho správně sestavit, už se s tím peru 2 dny, děkuji... Nabíječka Riwall RAC 540 Autor: neznámý Nabíječka Riwall RAC 540 Mám někóik aku strojů Riwall, ale již druhá nabíječka RAC 540 přestal fungovat. Mám 3 aku 40V 4Ah a 2 ks 40V 6Ah. Nabíječky gungovali nejaký čas bet problémů, ake u obou se stalo, že při běžném používání, nabíjení, se při dalším pokusu o nabití aku ... Problém s lednicí Electrolux Autor: Radek Chladnička s mrazničkou Electrolux ENN2812COW bílá Dobrý den,Prosím o radu????
Mám lednici electrolux ENN2812COW.Ale poslední dobou se mi furt rosi,naspodku lednice je kaluž vody????♂️????♂️
Děkuji za jakoukoliv radu.... |
|