NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Ochrana autorských práv

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Ochrana autorských práv

NAVOD-K-OBSLUZE.cz, DMCA a ochrana autorských práv

Úvodem bychom chtěli říci, že smyslem stránek navod-k-obsluze.cz je pomoc lidem. Pomoc zákazníkům, kterým český návod nebyl dodán prodejcem při nákupu, nebo jej ztratili např. při stěhování, tištěná forma je pro ně nečitelná, nebo jej neumí najít na zahraničních stránkách výrobce. Těch důvodů existuje celá řada, proto vznikla tato stránka, databáze s návody k obsluze.
Její provoz, údržba a vývoj něco stojí, proto jsou některé služby zpoplatněné. Nesnažíme se na cizí práci a neštěstí jiných zbohatnout. Když téma odlehčíme - nakonec, pořád to vyjde levněji, než krabička cigaret :)
Produktů a návodů se v čase nasbíralo spousty. Většinu přidali a přidávají návštěvnici webu a jen díky nim naše stránky rostou. Za to jsme jim vděčni (my i další návštěvníci)!
Ale má to i svou nevýhodu. V tom množství nejsme schopni sledovat veškerý přidávaný obsah. Rozhodně nechceme porušovat autorská práva a pouštět se s někým do konfliktu.
Děkujeme za pochopení.


DMCA, neboli Digital Millennium Copyright Act, je zákon týkající se autorských práv v době elektronických informací. Mimo jiné činí provozovatele internetových serverů zodpovědné za jejich obsah. V Evropské unii mu přibližně odpovídá tzv. Informační směrnice (2001/29/ES), která se částečně promítla také do tuzemského práva, konkrétně do autorského zákona.

Týká se poskytovatelů služeb, kteří se splněním podmínek (především licenčních) dostávají do tzv. bezpečného přístavu, kdy nezodpovídají za obsah míst, které pronajali třetí straně. Nosnou myšlenkou zákona je, že nikdo nemůže zodpovídat za to, co se nachází mimo oblast jeho kontroly. Poskytovatel webhostingu nemůže procházet všechny odkazy na jednotlivých webech a zkoumat, zda neporušují zákon, ale současně je povinen – je-li upozorněn – takový obsah odstranit.

Proto, pokud navod-k-obsluze.cz obdrží oznámení od vlastníka práv nebo někoho, kdo jedná jeho jménem, že obsah stránky porušuje autorská práva vlastníka práv, odstraníme nebo znemožníme přístup k nahranému nebo jinému obsahu, který obsahuje materiál porušující autorská práva.

NAVOD-K-OBSLUZE.cz respektuje práva duševního vlastnictví ostatních.

Jak podat oznámení o údajném porušení práv?

Pokud jste vlastníkem práv nebo jeho zástupcem a domníváte se, že jakýkoli materiál zobrazený nebo uložený v naší službě porušuje Vaše autorská práva, můžete podat písemné oznámení o porušení autorských práv tak, že nám poskytnete následující informace:
 • Dnešní datum
 • URL, na které je nebo bylo možné nalézt materiál, který údajně porušuje autorská práva
 • Identifikace díla chráněného autorským právem, které bylo údajně porušeno
 • Odkaz, který vede přímo na autorizovaný příklad díla chráněného autorským právem, je-li k dispozici (např. URL Vaší webové stránky nebo stránky, na které je dílo vyobrazeno)
 • Jméno vlastníka práv (vlastníka autorských práv – osoba nebo společnost)
 • Svůj vztah k vlastníkovi práv (např. zda jste vlastníkem práv nebo zplnomocněným zástupcem)
 • Informace, které nám umožní vás kontaktovat, včetně informací, jako jsou:
  • Vaše celé jméno
  • Vaše organizace, pokud je to relevantní
  • Vaše úplná poštovní adresa (ulice, číslo popisné, město, stát, PSČ, země)
  • Vaše telefonní číslo včetně mezinárodní předvolby
  • Vaše e-mailová adresa
Oznámení lze odeslat datovou schránkou, nebo na emailovou adresu uvedenou v kontaktech.


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Dobrý den , hledám český návod na MIUI Global 14.0.7, děkuji Šváčová...
Dobrý den, na internetu na www.kaufland.cz/product/342889521/ jsem si koupila diktafon: "8GB inteligentní digitální audio diktafon", ale chybí...
Microsoft outlook 2021...
Motorola moto G14 ...
Bosch silence plus 4 série 4 Prosím o návod k obsluze. Děkuji ...
tp-link model:RE205 AC750 Wi-Fi Range Extender...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Dotaz
Autor: neznámý
Notebook Umax VisionBook 14Wg Flex černý
umax visionbook 14wg flex Včera jsem pracoval v pohodě na NB a dnes při startu se na displeji ukáže Vision" a pak už v levé časti sloupec drobných oznamení.Na konci . .stiskněte Escipe pro startup ndh...aby .... Stlačil jsem ESC i k tomu další různé klávesy ale ...
dotaz na sytost barev
Autor: Helena
Tiskárna multifunkční Epson WorkForce Pro WF-C5710DWF
Dobrý den, dotaz na Epson workforce pro WF-C5710 dá se na tiskárně poladit sytost barev? Tiskneme etikety, nálepky na menši edice, ale barvy jsou vybledlé oproti předchozímu tisku také na epsonce, ale jiné. V nastavení jsem nic nenašla, předem dekuji za info H. P...
Prosba
Autor: neznámý
Zesilovač EMOS anténní předzesilovač 25dB VHF
Dobrý den chtel jsem poradit jak mam zapojit?? Zesilovač EMOS anténní předzesilovač 25dB VHF ??? můžete mi poslat schema, prospekt, video o zapojení Děkuji Libor...
Chyba e-11
Autor: Lucie
Tiskárna multifunkční Epson Expression Premium XP-530
Chyba e-11 koho kontaktovat ...
Stejný problém
Autor: neznámý
Party reproduktor JBL PARTYBOX 100 černý
Dobrý den, mám úplně stejný problém! Koukám však, že za dva a půl roku vám nikdo neodpověděl. Už jsem zjistil, čím to je? Docela by mě to zajímalo. Mám reprák za postelí a když se mě ve čtyři hodiny vzbudí, protože se sám od sebe zapne, není to nic p...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou