|
Český návod k obsluze Vodárna Einhell GC-WW 6538 Classic Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Vodárna Einhell GC-WW 6538 Classic
- Zařazení produktu: Vodárny Einhell
- Značka: Einhell
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Einhell Vodárny
|
Návod k obsluze Vodárna Einhell GC-WW 6538 Classic obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Einhell a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Einhell návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Einhell výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktu - Domácí vodárna umožňuje dodávku vody z rezervoáru, studny nebo šachty pro zavlažovací systémy, mycí vybavení a mnohé další.
- Jeho robustní 650 W motor dodává až 3800 litrů vody za hodinu.
- GC-WW 6538 je vybavena dvacetilitrovou nádrží, takže není nutné startovat čerpadlo při každém odběru vody.
- Integrovaný tlakový spínač sám automaticky spustí čerpadlo při poklesu tlaku a naopak jej vypne při dosažení maximálního tlaku.
- Tlak je možné zkontrolovat díky zabudovanému tlakoměru.
- Čerpadlo je vybaveno napouštěcím ventilem pro snadné plnění nádrže a vypouštěcí ventil umožňuje snadné vypouštění zbytkové vody.
- Součástí dodávky GC-WW 6538 SET je 7m sací hadice.
Technické parametry: - Jmenovité napětí: 220 - 240 V - 50 Hz
- Příkon: 650 W
- Dopravované množství max: 3800 l/h
- Výška odsávání max: 8 m
- Dopravní výška max: 36 m
- Zapínací/vypínací tlak cca: 1,5 bar/3,0 bar
- Hadicová přípojka: cca 33,3 mm (R 1) AG
- Teplota vody max: 35°C
- Tlaková nádoba: 20 l
- Délka síťového vedení: 1,4 m
Dokumentace k tomuto produktu - 4173193 (Návod k použití CZ, 1.07 MB)
- EINGCWW6538C (Návod k použití CZ, 412.29 KB)
|
Návod k obsluze Vodárna Einhell GC-WW 6538 ClassicStažení PDF návodu k obsluze pro Vodárna Einhell GC-WW 6538 Classic není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Vodárna Einhell GC-WW 6538 Classic| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | | Určení | pro rekreační účely, do domácnosti, do zahrady | | Objem nádoby | 20 l | | Výška sání | 8 m | | Max. dopravní výška | 36 m | | Nádrž | kov | | Rozměry výrobku | | Rozměry balení | | Šířka balení | 30.5 cm | | Výška balení | 55.0 cm | | Hloubka balení | 53.0 cm | | Hmotnost balení | 14.2 kg |
Hodnocení70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 81 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Nový komentář k Vodárna Einhell GC-WW 6538 Classic
Předmět: Dotaz  | | Datum: 04.01.2026 21:16:05 | Autor: neznámý | Dobrý den při zapojení tlačí vodu jak
Mám ale po dosažení 3 byru vypne a tlak klesne na 0 poté se znova spustí nikde ani kapka vody Nic nevidím unik tlaku vzduchu také ne kde mohu mít problém ? | | Odpovědět |
| Předmět: Vypouštění | | Datum: 21.08.2025 08:19:27 | Autor: Prokeš | Dobrý den ,jak vypustit z nádoby vodu aby se dala vodárna opětovné nalakovat, povolení spodního ventilů..neodpovídalo výtečné voda 20 litrů
Dekuji | | Odpovědět |
| Předmět: dotaz | | Datum: 10.05.2020 10:57:04 | Autor: Filip | Dobrý den
Mám vaši domácí vodárnu a když běží delší dobu,tak stále spíná a vypíná.Když odpustím trochu vody přímo z čerpadla,tak zas funguje normálně.Jako když se udělá vzduchová bublina,která neumožnuje vypínání.Chtěl bych zkusit zapínací a vypínací tlak mít větší rozdíl mezi nimy.Třeba mi to pomůže.Protože čerpadlo se spíná ihned,co vyteče pár kapek z hadice. Děkuji pokud mi poradíte jak na to.
Winkler | | Odpovědět |
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
zelmer syrius 1900w návod na výměnu sáčku do vysavače... Fun Beat KS-290... Whirlpool vrchem plněná pračka TDLRB 6261BS CS/N... Pračka
Candy f3e1 ipx4... Motorola razr60 Ultra... ZTE Nubia Z80 Ultra...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Nejde zapnout Autor: Veronika Digitální fotoaparát Vtech Kidizoom Duo MX Fotoaparát kidizoom Fun, nejde zapnout. Na obrazovce se nic nezobrazuje.
Pouze po zasunutí USB kabelu se na obrazovce objeví hlášení, že je
pouze pro přenos dat. Baterie jsou úplně nové.
Kde může být chyba. Děkuji ... napájecí konektor rozměry Autor: Patrik Internetový radiopřijímač Pure Evoke F3 černý Dobrý den.Nevíte prosím jaký náhradní konektor pro najení radia (PURE EVOKE F3 BLACK) si mám koupit.Starý se odlomil a stratil....Rozměry jacku,atd....S pozdravem Patrik Hájek... Hotas 4 Autor: Pavel Joystick Thrustmaster T-FLIGHT HOTAS 4 pro Dobrý den chtěl jsem se zeptat. Ve hře Ace combat7 na ps5 plyn pouze na 50% a na pc na 100%. Jinak vše funguje normálně . Předem děkuji za odpověď ... Dotaz Autor: Jaroslav Router TP-Link Archer VR400 IP TV Mám router Archer BE 400 EU.TP-Link_C910.Potrebuji změnit frekvenci na 2.4 GHz ale nejsem schopen se dostat do nastavení. Když zadám IP 192.168.1.1 dostanu se do návodu: Zadejte IP a klikněte na enter. To já vím. A tak pořád dokola.Dekuji.... venkovni teplota Autor: jaroslav Meteostanice Xmartian dobry den mam meteostanici xmartian cidlo mam venku a neukazuje mi to venkovni teplotu... |
|