FM Transmitter Technaxx FMT1500BT
Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení
Český návod k obsluze FM Transmitter Technaxx FMT1500BT
Pro zvětšení klikněte na obrázek
FM Transmitter Technaxx FMT1500BT Obsah českého návodu FM Transmitter Technaxx FMT1500BT
  • Zařazení produktu: FM transmitter Technaxx
  • Značka: Technaxx
  • Autorizovaný servis Technaxx FM transmitter
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Technaxx výrazně zkracujete jeho životnost!
Popis produktu
Technaxx FMT1500BT, černá
K nabíjení vašeho telefonu či dalších zařízení pak poslouží dva USB porty s podporou rychlého nabíjení (QC 3.0 a 2.4A). Potěší i vestavěná podpora oblíbených audio formátů MP3 a WMA.
Klíčové vlastnosti:
  • FM/DAB+ transmitter s funkcí rychlého QC3.0 nabíjení
  • Externí anténa DAB+ pro nejlepší příjem signálu
  • Komunikace přes rozhraní Bluetooth 4.2
  • Slot pro microSD kartu
  • Zabudovaný mikrofon pro snadné vyřizování telefonních hovorů
  • AUX vstup
  • 2x USB port pro nabíjení
Streamování hudby přes Bluetooth i z paměťových karet.
Obsah balení:
  • FM/DAB+ transmitter Technaxx FMT1500BT
  • DAB+ anténa
  • AUX-IN kabel
  • Návod k obsluze
FM DAB+ Transmiter FMT1500BT a rychlé QC3.0 nabíjení
  • Bluetooth
  • Slot pro MicroSD kartu
  • 2x USB port pro nabíjení (rychlé nabíjení QC3.0 a 2.4 A)
  • AUX-IN
  • Zabudovaný mikrofon pro hovory
OBSAH BALENÍ:
Technaxx FMT1500BT
DAB+ anténa
AUX-IN kabel
Návod k obsluze
TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
Vstupní napětí: DC 12~24 V
Verze Bluetooth: V4.2
Dosah Bluetooth: 10m
Frekvenční pásmo: 2,4GHz
Vyzařovaný výkon: max. 2,5mW
Vstupní proud: <100ma aux: 3,5mm-aux usb1: -5v>60dB Provozní teplota: 0-60°C
Návod k obsluze FM Transmitter Technaxx FMT1500BT
Technické parametry
Záruka 24 měsíců
Partnumber 4870
Parametry
DAB+ tuner Ano
Typ MP3 příslušenství bluetooth receiver, FM transmitter, handsfree
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 5.0 cm
Výška výrobku 22.0 cm
Hloubka výrobku 3.5 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 26.5 cm
Výška balení 6.0 cm
Hloubka balení 11.9 cm
Hmotnost balení 0.2 kg
Hodnocení
50% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 2.5 z 5
Tento produkt už hodnotilo 40 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Pračka Hoover dynamic next ...
Televize LG OLED48C5 - český návod. Děkuji a přeji pěkný den. František Jelen...
instalace Asus 90IG03Y0-BO3410 - návod na obsluhu...
aku vrtačka a šroubovák KD 3354 Kraft...
RS 185 Digital TV Headphones Wireless...
Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:
Chybová hláška
Autor: Radomír
Elektrická koloběžka GoGEN VOYAGER 500W S