Myš Connect IT CMO-1300-BR hnědá
Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení
Český návod k obsluze Myš Connect IT CMO-1300-BR hnědá
Pro zvětšení klikněte na obrázek
Myš Connect IT CMO-1300-BR hnědá Obsah českého návodu Myš Connect IT CMO-1300-BR hnědá
  • Zařazení produktu: Příslušenství pro PC / notebooky Connect IT
  • Značka: Connect IT
  • Autorizovaný servis Connect IT Příslušenství pro PC / notebooky
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Connect IT výrazně zkracujete jeho životnost!
Popis produktu
Vráceno - Použito
Na doma i na cesty
Technická specifikace:
  • Kompatibilní s USB 1.1 a 2.0
  • Rozlišení: 800/1200/1600 DPI
  • Kompatibilita: Windows 98SE/2000P/ME/XP/Vista/7
  • Provozní dosah: 5 - 10m
  • Rozměry: 75 x 118 x 42 mm
  • Napájení: 2x AAA baterie (jsou součástí balení)
  • Barva: hnědá
Návod k obsluze Myš Connect IT CMO-1300-BR hnědá
Technické parametry
Záruka 24 měsíců
Partnumber CMO-1300-BR
Připojení
Provedení
bezdrátové
Rozhraní
USB 2.0
Vlastnosti
Max. rozlišení
1000 DPI
Technologie
Charakterizuje způsob snímání a měření pohybových změn počítačové myši.
Optická technologie využívá snímání odrazu světla, generovaného LED diodou, od osvětleného povrchu.
Laserová
Počet tlačítek
4
Další parametry
Typ použití
standardní
Barva
hnědá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 12.2 cm
Výška výrobku 18.5 cm
Hloubka výrobku 8.0 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 10.5 cm
Výška balení 9.0 cm
Hloubka balení 18.2 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Hodnocení
90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5
Tento produkt už hodnotilo 26 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Novy klimatizacny system 4-V-1 bez vonkajsej jednotky /chladi a kuri /...
Recorder Thomson dar 2060 ...
televize LG OLED evo AI...
Český návod Automatická pračka GODDESS WFC815M7 bílá...
Jamo S 606 130W/210W, 6 Ohm...