Monitor Samsung S24F350FHUXEN černý
Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení
Český návod k obsluze Monitor Samsung S24F350FHUXEN černý
Pro zvětšení klikněte na obrázek
Monitor Samsung S24F350FHUXEN černý Obsah českého návodu Monitor Samsung S24F350FHUXEN černý
  • Zařazení produktu: Monitory standardní Samsung
  • Značka: Samsung
  • Autorizovaný servis Samsung Monitory standardní
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Samsung výrazně zkracujete jeho životnost!
Popis produktu
Vráceno - Použito
Neuvěřitelně tenké provedení a elegantní, moderní design
  • Ultra tenký panel: neobvykle tenký 11,9mm profil (tak tenký jako kuličkové pero) je až dvakrát tenčí než standardní obrazovky. • Jednoduchý kruhový stojan: jednoduchý stojan kruhového tvaru je elegantním doplňkem k ultra tenkému displeji.
Dokonalý zážitek z hry díky technologii AMD FreeSync
Přizpůsobené pro pohodlné sledování
Výjimečně široký pozorovací úhel pro skvělý zážitek ze sledování
  • Jas obrazovky je možné nastavit i manuálně na 25 % anebo 50 % maxima.
S24F350
DISPLAY
Velikost obrazovky: 24",
Poměr stran: 16:09
Typ panelu: PLS
Jas (typický): 250cd/m2
Jas (minimální): 200cd/m2
Kontrast (statický): 3,000:1(Typ)
Konstrast (dynamický): Mega
Rozlišení: 1920 x 1080
Pozorovací úhly: 178°(H)/178°(V)
Počet barev: 16.7M
Obnovovací frekvence: 60Hz
FUNKCE Samsung MagicBleft: ANO
Samsung MagicUpscale: ANO
Eco Saving Plus: ANO
Eye Saver Mode: ANO
Flicker Free: ANO
Game Mode: ANO
Image Size: ANO
Certifikace Windows: Windows 10
FreeSync: ANO
ROZHRANÍ Bezdrátový display: Ne
D-Sub: 1 DVI: Ne
Dual Link DVI: Ne
Display Port: Ne
Mini-Display Port: Ne
HDMI: 1 Audio In: Ne
Sluchátka vstup: 1 USB Hub: Ne
PROVOZNÍ PODMÍNKY Teplota: 10~40 °C
Vlhkost: 10~80 (non-condensing) %
DESIGN Barva: Černá s vysokým leskem
Typ stojanu: Jednoduchý
Náklon: -2.0°(±2.0°)~22.0°(±2.0°)
Montáž na stěnu: 75.0 x 75.0 mm
ENERGETICKÁ NÁROČNOST Napájení: AC 100~240V
Maximální spotřeba energie: 25 W Typická spotřeba energie: 24W Spotřeba energie (DPMS): Méně nez 0,3 W
Spotřeba energie (Off Mode): Méně než 0,3 W
Roční spotřeba energie: 35 kWh/ročně
ROZMĚRY Rozměry s podstavcem (ŠxVxH): 547.8 x 418.2 x 206.5 mm
Rozměry bez podstavce (ŠxVxH): 547.8 x 326.3 x 87.6 mm
Rozměry balení(ŠxVxH): 618.0 x 166.0 x 394.0 mm
HMOTNOST Hmotnost s podstavcem: 3,3 Kg Hmotnost bez podstavce: 2,8 Kg Hmotnost balení: 4,7 Kg
OBSAH BALENÍ Napájecí kabel: 1 Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Návod k obsluze Monitor Samsung S24F350FHUXEN černý
Technické parametry
Záruka 24 měsíců
Partnumber LS24F350FHUXEN
Obrazovka
Technologie podsvícení LED
Technologie panelu PLS
Dotykový displej
Dotykový displej umožnuje ovládat přímo dotykem bez použití funkčních kláves - Dotykový displej
ne
Úhlopříčka displeje (palce) 24 "
Rozlišení displeje 1920 x 1080 bodů
Doba odezvy
">Doba odezvy
4 ms
Obnovovací frekvence 60 Hz
Jas
Udává se v cd/m2 a jeho hodnota se meří podle svítívosti všech pixelů, které zobrazují bílou barvu.
">Jas
250 cd/m2
Kontrast
Statická hodnota kontrastního poměru v jednom okamžiku zobrazení.
Barevná hloubka 16.7 mil
Pozorovací úhel horizontální 178 °
Pozorovací úhel vertikální 178 °
Formát obrazovky 16:9
Prohnutý monitor Ne
Vybavení
TV tuner
Ne
Herní monitor Ne
Typ TV tuneru
Zde naleznete popis TV tuneru.
DVB-T- digiální pozemní vysílání
DVB-C - kabelová televize
DVB-S - satelitní televize
TV tuner: Analog (PAL/SECAM)
Tuner pozemní: DVB-T2
Tuner satelitní: DVB-S2">Typ TV tuneru
Dálkové ovládání v balení
">Dálkové ovládání v balení
Integrované reproduktory
Pivot (otáčení panelu)
Funkce PIVOT je plynulé otáčení panelu.
Setkáme se sním např. u profesionálních monitorů značky EIZO.
">Pivot (otáčení panelu)
Rozhraní
HDMI
Ano
USB
">USB
DisplayPort
">DisplayPort
DVI vstup Ne
VGA vstup Ano
Napájení
Spotřeba energie
Popisuje množství elektrické energie, kterou zařízení spotřebuje při svém provozu - Spotřeba energie
25 W
Energetická třída
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 39.0 cm
Výška balení 15.5 cm
Hloubka balení 61.7 cm
Hmotnost balení 4.6 kg
Hodnocení
80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5
Tento produkt už hodnotilo 72 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Pomalý hrnec Sencor SPR 5500SS...
EUROCRAFT ECGD540 pudní vrtak spalovací motor...
MP 1417 vyžínač akumulátorový Polsko ...
PHILALUX 3...
ETA 1617...
yamaha HTR 60-30 ČESKY...
Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:
Komentáře
Autor: Václav
Elektrická koloběžka VeGA VIRON E-Scooter 1000W