Televize Sony KDL-32WE615B černá
Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení
Český návod k obsluze Televize Sony KDL-32WE615B černá
Pro zvětšení klikněte na obrázek
Televize Sony KDL-32WE615B černá Obsah českého návodu Televize Sony KDL-32WE615B černá
  • Zařazení produktu: LED televize Sony
  • Značka: Sony
  • Autorizovaný servis Sony LED televize
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Sony výrazně zkracujete jeho životnost!
Popis produktu
Vráceno - Použito
Vysoký dynamický rozsah
Objevte znovu každý detail
Režim ClearAudio+
Přístup na YouTube™ jedním kliknutím
Více obrazu, méně kabelů
HLAVNÍ FUNKCE TV:
> Přístup na YouTube™
> Vysoký dynamický rozsah HDR
> Technologie X-Reality™ PRO
> Displej TRILUMINOS™
> Skvělé přehrávání různých formátů z rozhraní USB
> Motionflow XR 400 Hz
Návod k obsluze Televize Sony KDL-32WE615B černá
Technické parametry
Záruka 24 měsíců
Obrazovka
Technologie displeje
Technologie displeje se mezi sebou liší technologií výroby a způsobu podsvícení obrazovky.
LCD - pro podsvícení se používá trubicové katodové světlo.
">Technologie displeje
LED
Úhlopříčka obrazovky
Výrobci televizorů udávají velikost obrazovky v palcích (jedná se o měrnou jednotku, kdy 1" = 2,54 cm). Rozměr obrazovky se měří úhlopříčně. Doporučená maximální pozorovací vzdálenost od televizoru by měla být cca 2x velikost úhlopříčky
32" - 1,6 m
42" - 2,1 m
46" - 2,5 m
55" - 2,8 m
65" - 3,3 m
80 cm (32")
Rozlišení displeje
Rozlišení displeje u televizorů je počet pixelů, který může být zobrazen na obrazovce (počet sloupců x počet řádků). Obecně platí, že čím větší je toto číslo, tím je lepší kvalita obrazu. HD (HD Ready) (1366 x 768)- nižší rozlišení obrazu (doporučujeme kupovat TV s max. úhlopříčkou 32"), Full HD (1920 x 1080) - vyšší kvalita obrazu, plné rozlišení, kvalita obrazu se projeví při sledovaní digitálního vysílaní v HD kvalitě ze satelitu, či sledováním filmů na Blu-ray a DVD discích (doporučujeme kupovat TV s max. úhlopříčkou 49"), Ultra HD (4K) (3840 × 2160) - ultra vysoké rozlišení, zobrazuje 4 x více obrazových bodů než Full HD TV, větší čistota a detaily obrazu">Rozlišení displeje
HD ready
Technologie zobrazení
">Technologie zobrazení
Triluminos
Frekvence panelu
Frekvence panelu (kmitočet) se udává v jednotkách Hertz (Hz). Jedná se o počet kmitů napětí či proudu (pravidelně se opakujících dějů) za jednu sekundu. Obrazovky televizorů mají pevně dané frekvence panelů v hodnotách 50 Hz, 100 Hz a 200 Hz . Vstupní frekvence do televizoru je vždy 50Hz, následně televizor dopočítává chybějící mezisnímky. Ve většině případů platí, že 100Hz panel mají televizory s 3D technologií, 200Hz panel mají televizory s UHD (4K) rozlišením">Frekvence panelu
50 Hz
Index zpracování obrazu
Motionflow™ 400 XR
HDR (vysoce dynamický rozsah)
Ano
Prohnutá obrazovka
Ne
Technologie TV
Smart TV
Ano
HbbTV (červené tlačítko)
Tuner
Televizní tuner umožňuje příjímat a zpracovat televizní signál.
Typy televizních tunerů:
- DVB-T - pro příjem digitálního televizního vysílání přes pozemní vysílače (anténu)
- DVB-C - pro příjempro digitální vysílání v kabelových sítích
- DVB-S - slouží pro příjem digitálního vysílání ze satelitu
DVB-C, DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa, DVB-T, DVB-S2
3D
Ne
Konverze z 2D na 3D
Operační systém
Linux
Wi-Fi
Integrovaná
PVR (záznam na USB/HDD)
Integrovaný DVD přehrávač
Ovládání hlasem
Chytrý ovladač
Ano (v balení)
Zvuk
Zvuk
Dolby Digital Plus, Dolby Digital, Dolby Pulse, DTS, S-Force Front Surround
Hudební výkon
10 W
Vstupy
Počet HDMI
2
USB 3.0
2
LAN (Ethernet)
Konektor, díky kterému Vaše multimediální zařízení připojíte do internetové sítě">LAN (Ethernet)
Scart Ano
Výstupy
Sluchátkový výstup
Provozní informace
Energetická třída
A
Spotřeba v běžném režimu
41 W
Spotřeba v pohotovostním režimu
0.5 W
Napájení 12/24 V Ne
Další parametry
Hotelový mód
(například rozladění TV, změny programů, nastavení hlasitosti nad povolenou mez atd.)
">Hotelový mód
Televize pro náročné
Barva
černá
Rozměr pro uchycení (VESA)
VESA standard uchycení popisuje rozteč otvorů televize a držáku TV pro montáž televize na stěnu. Standardizované rozteče jsou definovány konsorciem výrobců a vývojařů grafických a zobrazovacích zařízení VESA (Video Electronics Standards Association). Např. drtivá většina TV s úhlopříčkou 32" používá rozměr VESA 400 x 400 - Rozměr pro uchycení (VESA)
200x100 mm
Hmotnost bez podstavce 5.8 kg
Výška bez podstavce 44.2 cm
Šířka bez podstavce 73.1 cm
Hloubka bez podstavce 1.3 cm
Distribuce
Výrobek z oficiální distribuce je možné reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu.
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 73.1 cm
Výška výrobku 49.0 cm
Hloubka výrobku 23.0 cm
Hmotnost výrobku 6.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 82.6 cm
Výška balení 54.3 cm
Hloubka balení 15.6 cm
Hmotnost balení 9.0 kg
Hodnocení
100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5
Tento produkt už hodnotilo 54 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Novy klimatizacny system 4-V-1 bez vonkajsej jednotky /chladi a kuri /...
Recorder Thomson dar 2060 ...
televize LG OLED evo AI...
Český návod Automatická pračka GODDESS WFC815M7 bílá...
Jamo S 606 130W/210W, 6 Ohm...