|
Český návod k obsluze Set-top box Tesla TE-310 černý Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Set-top box Tesla TE-310 černý
- Zařazení produktu: TV, Audio, Video Tesla
- Značka: Tesla
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Tesla TV, Audio, Video
|
Návod k obsluze Set-top box Tesla TE-310 černý obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Tesla a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Tesla návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Tesla výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuVráceno - Použito
DVB-T/T2 HEVC přijímač TESLA TE-310 s příjmem vysokého i standardního rozlišení a funkcí nahrávání - PVR Podpora vysílání ve formátu DVB-T/T2 (H.265/HEVC) TECHNICKÁ SPECIFIKACE: - DVB-T/T2 příjem v normě MPEG2/MPEG4 H.264/(H.265/HEVC)
- FTA (Free-To-Air)
- 1000 TV a Rádio předvoleb
- Automatické i manuální ladění
- Nahrávání na USB disk
- OSD menu
- České menu i EPG
- Formát obrazu 4:3/16:9
- Seznam oblíbených stanic
- Podpora titulků
- Teletext
- Audio description-popis scény pro nevidomé
- 1x SCART konektor
- HDMI konektor s podporou rozlišení 1080p
- 1x IEC vstup a výstup
- LAN konektor-připraven na interaktivní aplikace
- Rodičovský zámek
- Časovač 10 událostí
- Podpora formátů MP3, JPEG, AVI
- USB pro aktualizaci firmware
- Napájení 12V adaptér
- Spotřeba: max. 8 W, v pohotovostním režimu 1W
- Rozměry: 160 x 95 x 32 mm
- Váha balení: 0,5 kg
OBSAH BALENÍ: - přístroj
- dálkové ovládání
- návod v CZ jazyce
- baterie
- adaptér pro napájení
|
Návod k obsluze Set-top box Tesla TE-310 černýStažení PDF návodu k obsluze pro Set-top box Tesla TE-310 černý není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Set-top box Tesla TE-310 černý | | Základní specifikace | DVB-T tuner Typy televizních tunerů: - DVB-T - pro příjem digitálního televizního vysílání přes pozemní vysílače (anténu) - DVB-T2 - pro příjem digitálního televizního vysílání přes pozemní vysílače (anténu) vychází z původního standardu DVB-T. Rozdíl je v tom, že se do stejného kanálu pustí více dat, což umožní zvýšení kvality obrazu. Většina programů bude vysílat v HD rozlišení, zvýší se i počet televizních stanic. ">DVB-T tuner | DVB-T2 (H.265) | | Počet tunerů | 1 tuner | | Certifikace ČRa | Ano | | Přehrávání, nahrávání | | Přehrávané formáty | AVI, MP3, JPEG | PVR (záznam na USB/HDD) Televize s PVR umožňují nahrávat vysílání na připojený flashdisk nebo externí harddisk, abyste si mohli pustit záznam později. Mimo televizi si však nahrávku nepustíte - PVR (záznam na USB/HDD) | Ano | TimeShift Time shift Timeshift je funkce umožňující nahrávání a přehrávání obrazu najednou. Díky tomu můžete od televize během pořadu kdykoli odejít a jeho zbytek si pustit později ze záznamu - TimeShift | Ano | | Vstupy a výstupy | USB USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik. ">USB | Ano | | Anténní vstup | Ano | HDMI High-Definition Multi-media Interface – Jedná se o rozhraní pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu. Výhodou tohoto rozhraní je možnost přenášet HD video v plné kvalitě včetně 8-kanálového zvuku skrze jeden kabel - HDMI | Ano | | Scart | Ano | | Digitální optický výstup | Ne | | Koaxiální digitální výstup | Ano | | Anténní výstup | Ano | | Další parametry | | Příkon | 8 W | | RF modulátor | Ne | | Rozměry výrobku | | Šířka výrobku | 16.0 cm | | Výška výrobku | 3.2 cm | | Hloubka výrobku | 9.5 cm | | Hmotnost výrobku | 0.5 kg | | Rozměry balení | | Šířka balení | 7.5 cm | | Výška balení | 18.0 cm | | Hloubka balení | 11.5 cm | | Hmotnost balení | 0.5 kg |
Hodnocení90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 03 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Nový komentář k Set-top box Tesla TE-310 černý
| Předmět: propojeni stb s televizi a DVD rekorderem SONY | | Datum: 17.10.2020 12:06:37 | Autor: Sochorek | | Potřebuji naladit české programy na DVD rekorder k tomu jsem zakoupil stb Tesla který TV nepotřebuje.nevim jak správně propojit tv a rekorder s stb. | | Odpovědět |
| Předmět: Nejde mi STB a tím pádem ani televize | | Datum: 04.02.2020 14:10:35 | Autor: Věra | Mám Set-top box TESLA TE-310. Zapojil jsem do něj kabel pokojové antény a propojil jsem HDMI kabelem s televizorem LG Smart. Ten má ale 3 HDMI vstupy. Vyzkoušel jsem postupně propojit všechny, ale neúspěšně. Po zapojení STB a TV do sítě se na displeji STB vždy zobrazil nejprve "booth", potom "on" a nakonec "0000". Na tlačítko OK, jehož stlačením by se mělo zobrazit HLAVNÍ MENU, Set-top box nijak nereaguje. Na obrazovce TV je informace, že není signál.
Co se s tím dá svépomocí udělat?
Děkuji předem za odpověď.
---------------------------------------------------------
Okopírovala jsem předešlý příspěvek, protože mám ten samý problém. Dělá mi to samé, akorát STBnapíšeboot, on a pak 0033. Píše mi to na televizi, že není signál.
Děkuji za radu Marešová | | Odpovědět |
| Předmět: Zprovoznění í Set-top boxu | | Datum: 07.11.2019 23:27:19 | Autor: Martin | Mám Set-top box TESLA TE-310. Zapojil jsem do něj kabel pokojové antény a propojil jsem HDMI kabelem s televizorem LG Smart. Ten má ale 3 HDMI vstupy. Vyzkoušel jsem postupně propojit všechny, ale neúspěšně. Po zapojení STB a TV do sítě se na displeji STB vždy zobrazil nejprve "booth", potom "on" a nakonec "0000". Na tlačítko OK, jehož stlačením by se mělo zobrazit HLAVNÍ MENU, Set-top box nijak nereaguje. Na obrazovce TV je informace, že není signál.
Co se s tím dá svépomocí udělat?
Děkuji předem za odpověď.
S pozdravem
Martin Baroch | | Odpovědět | | Odpověď: | | Autor: Technická podpora | Datum: 08.11.2019 06:52:42 | Zkuste podporu: Spotřební elektronika servis a podpora
tel.: +420 530 506 917 (8:00-16:30)
e-mail: podpora@tesla-electronics.eu
www.tesla-electronics.eu |
|
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Rohnson Typ R-9412... Klimatizace argo kary... ulefone amor 25tpro5g256gb8gb ds eu thermal... Hodonky Watch 10... prosím o návod na mikrowlnku MORA VMT 542 X
a troubu MORA VT 538 MX
dekuji Sovová... Thomson WS202T...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Otazka ukotvenie stroja Autor: neznámý Kuchyňský robot KENWOOD Chef XL Titanium Prosim vás ako sa da to XL upevniť o pracovnu dosku lebo pri mieseni ho musim držať aby my neušiel k susedom... AL-KO DIVE 5500/3 Autor: Štefan Ponorné čerpadlo AL-KO DIVE 5500-3 Dobrý deň. Poraďte prosím aký problém sa mohol vyskytnúť s čerpadlom Alko DIVE 5500/ 3 keď prestalo ťahať vodu. Motor po zapnutí mírne hučí ale netočí sa ale nie je mechanicky zaseknutý.
Ďakujem
... Zmrzlinovač Autor: Božena Zmrzlinovač Belineli SBL-1802 Návod nie je v českom alebo v slovenskom jazyku. Je len v angličtine. Dala som to do prekladala Google. V skratene- doba používania 15-30 minút. Zmes musí byť v tekutej forme (tuhá/ tuhšia sa nepremieša)
Pozor - nesmú sa používať na vyškriabanie zmrzliny ostr... Dotaz na Singer Serenade 660L Autor: Eliška Šicí stroj Serenade 660L Hezký den, koupila jsem si nový stroj Singer Serenade 660L. Po pár ušitích se mi začalo dít, že se sekne a vyvlíkne se nit z jehly a já musím přestat a znovu navlikat...ušije max 15 cm délky. Vyměnila jsem jehlu a bylo to lepší, ale přijde mi jako by na něco na... Údržba Autor: Ľubomír Drtič zahradního odpadu Bosch AXT 25 Ako demontovať a brúsiť pracovný kotúč?
Za vašu odpoveď ďakujem.... |
|