|
Český návod k obsluze Teploměr TFA 30.1034 Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Teploměr TFA 30.1034
- Zařazení produktu: Teploměry TFA
- Značka: TFA
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Návod k obsluze
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis TFA Teploměry
|
Návod k obsluze Teploměr TFA 30.1034 obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku TFA a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální TFA návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku TFA výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuTeploměr má velmi rychlou reakční dobu 1 s je odolný vůči stříkající vodě (IP 65). Přístroj má magnetické upevnění a stojan, zobrazení MAXI-MINI, akustický alarm na překročení hranice (horní/dolní limit).
Rozsah teploty (max) 70 °C
Rozsah teploty (min) -40 °C
Rozlišení teploty 0,1 °C
Přesnost měření teploty ± 0,5 °C
napájení 1x CR2032 (součást balení)
|
Návod k obsluze Teploměr TFA 30.1034
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze.
Jedná se o zkrácenou verzi. Informace o souboru: 3 stránek, formát PDF, velikost souboru 0.29 MB Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku: Objednávka návodu k obsluze Teploměr TFA 30.1034Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.
Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Teploměr TFA 30.1034
Hodnocení0% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Productguide... gigaset a270... tiskárna Canon TS8750... tiskárna Canon TS8750... Dobrý den, sháním návod k použití ke staršímu typu stroje Singer - typ 9808 C, případně radu, kde bych jejmohla hledat.
Moc děkuji,
Kl... al-ko hwa 4500 fcs...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Jak odjistit nádrž na vodu u Karlstein SkyScraper Ice 4 in 1 Autor: Václav Ochlazovač vzduchu Klarstein Skyscraper Ice černý Nenacházím nic,co by se dalo otočit o 90°proti směru hodinových ručiček.Na videu,keré jsem stáhl na internetu tam asistentka žádné otáčení uzávěru nedělá a posune knoflík v uzávěru(v dolní štěrbině)do prava.Pak vytahne nádrž na vodu.
Já to nemohu po... Displej Autor: Slavík Autorádio NAVITEL RD5 Dobrý den jak nastavit jednu barvu , stále bliká.
Děkuji ... Stejná závada Autor: Ondřej Ohřívač vody Mora EOMKS 120 PHSM Dobrý den, máme stejný problém, ikony led diody blikají postupně od spodu nahoru a tlačítka nereagují. Chci se zeptat jestli jste to už nějak vyřešil nebo co s tím dělat. Děkuji za každou radu. ... Dotaz Autor: Josef Tiskárna inkoustová Canon PIXMA iP8750 černá Prosím o zaslání návodu k obsluze Canon TS8750 v češtině. Děkuji... MARSHALL MG50GFX Autor: Martin Kytarové tranzistorové kombo MARSHALL MG50GFX (EN) Mám To kombo a zkreslená kytara bručí víc než hraje je uplně nové .čím to je vadný kus ?... |
|