|
Český návod k obsluze Sluchátka Marshall MAJOR 3 Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Sluchátka Marshall MAJOR 3
- Zařazení produktu: Sluchátka Marshall
- Značka: Marshall
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Návod k obsluze
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Marshall Sluchátka
|
Návod k obsluze Sluchátka Marshall MAJOR 3 obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Marshall a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Marshall návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Marshall výrazně zkracujete jeho životnost!
|
|
Návod k obsluze Sluchátka Marshall MAJOR 3
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze.
Jedná se o zkrácenou verzi. Informace o souboru: 38 stránek, formát PDF, velikost souboru 0.85 MB Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku: Objednávka návodu k obsluze Sluchátka Marshall MAJOR 3Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.
Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Sluchátka Marshall MAJOR 3
Hodnocení0% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Manuál pro CASIO DATA BANK DC-7000 (120)... hlaam navod na keybord MQ603UFB... Šicí stroj Zetina 2312 starý model... potřebuji český návod na FLLOW EXPERT neumím to uvést do provozu,děkuji moc
Mediashop nemám prodávat výrobky bez českého návodu,je to v ... potřebuji český návod na FLLOW EXPERT neumím to uvést do provozu,děkuji moc... ALIGATOR OSCAL S60 DUO 4 -CORE IPS
PŘEDEM DĚKUJI...
|
Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
zavařovací hrnec - symboly na něm versus návod k použití Autor: Jarmila Zavařovací hrnec Sencor SPP 2100WH bílý V návodu je uveden zvoneček a přeškrtnutý zvoneček. Na hrnci je však jen o a - . Prosím urychleně o informaci, který symbol na mém hrnci mám považovat za zvoneček a který za přeškrtnutý zvoneček. Zavařované potraviny nejsou laciné, nerada bych je kvůli nekv... Tiskarna Autor: Marie Tiskárna multifunkční Epson L382 černá Tiskárna tiskne jen slabě jednu barvu a to v pruzích. Děkuji za odpověď.... Dotaz Autor: MilanPerina Multifunkční tlakový hrnec Tesla EliteCook K70 Tlakovy hrnec Tesla.Po jakékoliv vaření pod tlakem se netvoří vůbec žádný tlak.Varim jídlo na dvakrát,tedy dvojnásobným časem.Po spuštění tlačítka vaření,je jedno jaký program se displej normálně rozsvítí a signalizuje tlak.Po ukončení vaření,písně... DOBRÝ ČLOVĚK JEŠTĚ ŽIJE ? Autor: Stanislav MP3 přehrávač Sencor SFP 4408 BK Dobrý den!
Mám stejný problém, jako Petra - totiž chci si nahrát další písničky k předešlým anejde mi to. Prosím, poradí někdo, jak na to?
Děkuji!!!... Koloběžka Ecoweel 22GR Autor: Michal Elektrokoloběžka EcoWheel GR22 Dobrý den mám dotaz ohledně symbolů plynu na display. Poslední dobou se na display objevuje symbol zřejmě plynu. Je vedle symbolu baterie. Nesvítí trvale,když se objeví tak koloběžka nereaguje na přidáni plynu. Děkuji za odpověď případně řadu co s tím.... |
|