|
Český návod k obsluze Rychlovarná konvice ROHNSON R-7923 Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Rychlovarná konvice ROHNSON R-7923
- Zařazení produktu: Nezařazeno ROHNSON
- Značka: ROHNSON
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis ROHNSON Nezařazeno
|
Návod k obsluze Rychlovarná konvice ROHNSON R-7923 obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku ROHNSON a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální ROHNSON návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku ROHNSON výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuRohnson R-7923Společnost Rohnson vytvořila rychlovarnou konvici, která vás na první pohled zaujme svým jedinečným designem. Výrazné černo-červené provedení se hodí do každé kuchyně. Objem 1,7 litru je vhodný k vaření nápojů pro celou rodinu nebo i návštěvu, aby nikdo nemusel čekat na svůj šálek čaje či kávy déle než ostatní. O tom, kolik vody se uvnitř nachází, se vždy snadno přesvědčíte díky praktickému ukazateli hladiny vody. Bezpečný provozNerezové ploché dno ukrývá ohřevné těleso, které se s výkonem 2 200 W rychle zahřeje a účinně vede teplo po celém povrchu, aby se voda ohřívala rychle a rovnoměrně. Provoz je zcela bezpečný; pojistka zajistí, že nedojde k zapnutí zařízení, pokud uvnitř není voda. Kdyby hrozilo přehřátí, konvice se opět ihned vypne. Samozřejmostí je také automatické vypnutí po dosažení bodu varu. Pro dlouhodobý bezchybný provoz se uvnitř nachází omyvatelný filtr bránící usazování vodního kamene.
Rychlovarná konvice - příkon max. 2 200 W • objem 1,7 l • bezpečnostní pojistka proti přehřátí a zapnutí bez vody • automatické vypnutí po dosažení bodu varu • světelný indikátor provozu • ukazatel hladiny vody • omyvatelný filtr proti vodnímu kameni • 360° kruhový podstavec • nerezové ploché dno
Rohnson R-7923 Společnost Rohnson vytvořila rychlovarnou konvici, která vás na první pohled zaujme svým jedinečným designem. Výrazné černo-červené provedení se hodí do každé kuchyně. Objem 1,7 litru je vhodný k vaření nápojů pro celou rodinu nebo i návštěvu, aby nikdo nemusel čekat na svůj šálek čaje či kávy déle než ostatní. O tom, kolik vody se uvnitř nachází, se vždy snadno přesvědčíte díky praktickému ukazateli hladiny vody. Bezpečný provoz Nerezové ploché dno ukrývá ohřevné těleso, které se s výkonem 2 200 W rychle zahřeje a účinně vede teplo po celém povrchu, aby se voda ohřívala rychle a rovnoměrně. Provoz je zcela bezpečný; pojistka zajistí, že nedojde k zapnutí zařízení, pokud uvnitř není voda. Kdyby hrozilo přehřátí, konvice se opět ihned vypne. Samozřejmostí je také automatické vypnutí po dosažení bodu varu. Pro dlouhodobý bezchybný provoz se uvnitř nachází omyvatelný filtr bránící usazování vodního kamene.
|
Návod k obsluze Rychlovarná konvice ROHNSON R-7923Stažení PDF návodu k obsluze pro Rychlovarná konvice ROHNSON R-7923 není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Rychlovarná konvice ROHNSON R-7923Záruka | 24 měsíců | Partnumber | 450376 | Další parametry | Objem rychlovarné konvice | 1.7 l | Příkon rychlovarné konvice | 2200 W | Ukazatel množství vody | Ano | Podstavec | středový konektor - 360° | Typ ohřevu | ukrytá topná spirála - ploché dno | Regulace teploty | Ne | Filtr | filtr proti usazeninám | Cestovní | Ne | Materiál | plast | Barva Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva | černá | Rozměry výrobku | Šířka výrobku | 19.5 cm | Výška výrobku | 25.0 cm | Hloubka výrobku | 15.0 cm | Hmotnost výrobku | 1.1 kg | Rozměry balení | Šířka balení | 21.5 cm | Výška balení | 22.6 cm | Hloubka balení | 16.5 cm | Hmotnost balení | 1.2 kg |
Hodnocení90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 26 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
potřebuji český návod na FLLOW EXPERT neumím to uvést do provozu,děkuji moc
Mediashop nemám prodávat výrobky bez českého návodu,je to v ... potřebuji český návod na FLLOW EXPERT neumím to uvést do provozu,děkuji moc... ALIGATOR OSCAL S60 DUO 4 -CORE IPS
PŘEDEM DĚKUJI... Prosím o návod na domáce kino Orava DAV 104.
Ďakujem... Prosím o návod k obsluze indukční varné desky Siemens EX67BNYV6E
Děkuji... Dobry den, hledam navod ke hre The Last of US I II, dekuju mockrat...
|
Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
zavařovací hrnec - symboly na něm versus návod k použití Autor: Jarmila Zavařovací hrnec Sencor SPP 2100WH bílý V návodu je uveden zvoneček a přeškrtnutý zvoneček. Na hrnci je však jen o a - . Prosím urychleně o informaci, který symbol na mém hrnci mám považovat za zvoneček a který za přeškrtnutý zvoneček. Zavařované potraviny nejsou laciné, nerada bych je kvůli nekv... Tiskarna Autor: Marie Tiskárna multifunkční Epson L382 černá Tiskárna tiskne jen slabě jednu barvu a to v pruzích. Děkuji za odpověď.... Dotaz Autor: MilanPerina Multifunkční tlakový hrnec Tesla EliteCook K70 Tlakovy hrnec Tesla.Po jakékoliv vaření pod tlakem se netvoří vůbec žádný tlak.Varim jídlo na dvakrát,tedy dvojnásobným časem.Po spuštění tlačítka vaření,je jedno jaký program se displej normálně rozsvítí a signalizuje tlak.Po ukončení vaření,písně... DOBRÝ ČLOVĚK JEŠTĚ ŽIJE ? Autor: Stanislav MP3 přehrávač Sencor SFP 4408 BK Dobrý den!
Mám stejný problém, jako Petra - totiž chci si nahrát další písničky k předešlým anejde mi to. Prosím, poradí někdo, jak na to?
Děkuji!!!... Koloběžka Ecoweel 22GR Autor: Michal Elektrokoloběžka EcoWheel GR22 Dobrý den mám dotaz ohledně symbolů plynu na display. Poslední dobou se na display objevuje symbol zřejmě plynu. Je vedle symbolu baterie. Nesvítí trvale,když se objeví tak koloběžka nereaguje na přidáni plynu. Děkuji za odpověď případně řadu co s tím.... |
|