|
Český návod k obsluze Vysavač Electrolux PURE D8.2 SILENCE Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Vysavač Electrolux PURE D8.2 SILENCE
- Zařazení produktu: Vysavače Electrolux
- Značka: Electrolux
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Návod k obsluze
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Electrolux Vysavače
|
Návod k obsluze Vysavač Electrolux PURE D8.2 SILENCE obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Electrolux a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Electrolux návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Electrolux výrazně zkracujete jeho životnost!
|
|
Návod k obsluze Vysavač Electrolux PURE D8.2 SILENCE
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze.
Jedná se o zkrácenou verzi. Informace o souboru: 2 stránek, formát PDF, velikost souboru 5.59 MB Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku: Objednávka návodu k obsluze Vysavač Electrolux PURE D8.2 SILENCEPo dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.
Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Vysavač Electrolux PURE D8.2 SILENCE
Hodnocení0% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Nový komentář k Vysavač Electrolux PURE D8.2 SILENCE
Předmět: Připomínky k výrobku!!! | Datum: 08.08.2025 10:56:24 | Autor: František | Vůbec nemám pocit nejtiššího výrobku -značný hluk o podlahu a nevim kdy je plný sáček- nenašel jsem v manuálu tuto informaci, teda jestli tuto funkci vůbec má!!! Děkuji za informaci František Hrabal. | Odpovědět |
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
ETA 0010... Liebherr WTb 4212 index 20C / 001
9983699-03... Digitální tlakový spínač IBOPRESS 10-1/4"... Český manuál pro tablet xiaomi red mi pad pro... Pračka Elektrolux EWS126540W TypeHI132323
Prod.No 914529207 00... napařovací žehlička PHILIPS 3000 - série DST 3010/30 Děkuji !!...
|
Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Připojení streaming boxu n9kia 8000 k TV TCL 85C 845 na Slovensku Autor: Miroslav Multimediální centrum Nokia Streaming Box 8000 Neumím to pŕipojit. tel 00420 776455370... Stále svítí nabíjení a nelze se dovolat Autor: Jana GPS lokátor LAMAX s obojkem v Dobrý den, přístoj mám nově a pořád svítí modře že se nabíjí a nelze se spojit se SIM, je to už půl dne, jak to řešit? Sim je funkční. Vkládali mi ji příámo na prodejně.... Lze nabíjet bezdrátová nabíječka Autor: Roman Mobilní telefon Samsung Galaxy A12 128 Samsung A12 ... lock Autor: neznámý Kombinovaný sporák Gorenje GKS5C70XF Na kombinovaném sporáku se mi objevil na displeji údaj lock... G4 Door bell Autor: Pavel IP kamera Ubiquiti G4 Doorbell bílá Dobrý den, chci se zeptat na problém po aktualizaci SW, nyní nejde spojení s telefonem, který má systém Android, Iphone problém nemá. Bohužel, po každé aktualizaci jsou nějaké problémy, na kamerách chodí špatně symptomy, stará verze byla v pohodě.
děkuji ... |
|