|
Český návod k obsluze Uhlíkový filtr Mora UF 5709 černý Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Uhlíkový filtr Mora UF 5709 černý
- Zařazení produktu: Uhlíkové filtry Mora
- Značka: Mora
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Mora Uhlíkové filtry
|
Návod k obsluze Uhlíkový filtr Mora UF 5709 černý obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Mora a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Mora návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Mora výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuVráceno - Použito - Uhlíkový filtr Mora UF 5709
- k odsavači 5709
- ilustrativní foto
|
Návod k obsluze Uhlíkový filtr Mora UF 5709 černýStažení PDF návodu k obsluze pro Uhlíkový filtr Mora UF 5709 černý není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Uhlíkový filtr Mora UF 5709 černý| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | Počet ks v balení Popisuje rozsah dodávky daného produktu. Bulk Základní balení obsahující pouze fyzický produkt. Tento typ balení neobsahuje krabici, kabeláž, návod, ani jiné doplňkové předměty. Retail Balení které je primárně určeno pro koncové uživatele. Produkt je dodáván v krabici, dodávka obsahuje například spojovací materiál, či software. Upozornění: rozsah jednotlivých typů balení se může lišit v závislosti na výrobci - Počet ks v balení | 1 ks | | Použití filtru | jednorázové | | Typ filtru | uhlíkový filtr | | Rozměry výrobku | | Rozměry balení | | Šířka balení | 19.0 cm | | Výška balení | 4.0 cm | | Hloubka balení | 18.8 cm | | Hmotnost balení | 0.2 kg |
Hodnocení50% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 80 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o podrobný návod k ovládání tiskárny EPSON XP- 2205.Děkuji, s pozdravem Pečínková... Sháním návod na Outside filter HW-703B
Děkuji... Sháním návod na Wifi meteorologickou stanici Tuya Smart model:GB 215
Děkuji... Vacuum Sealer ZKFK001... Botebook HP 15-fd0303nc (BH8T9EA).... Termolahev lt4081...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Jak sundat kryt z telefonu Autor: Daniel Mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 11S Dostala jsem mi tam před 2 měsíci voda a špatně se mi nabíjí telefon a trochu se zahřívá prosím o kontaktování na telefoní číslo 720174856 děkuji Novotnyj Daniel ... Termostat netatmo Autor: Jarda Termostat Netatmo Wi-Fi, pro zařízení iOS Dobrý den Nejde mi připojit termostat s rele stále svítí vykřičník na termostatu několikrát jsem restartoval dal jsem termostat i přímo k rele stále svítí vykřičník rele se připojí bez problémů wifi stabilní. Můžu poprosit o radu díky Machan ... viko od Toro 6l Autor: Zdeněk Tlakový hrnec TORO 270478 Zdravím, už po třetí se zaseklo zavírání. Opravuje to někdo, nebo se dá koupit nové víko? ZZ... Chladnička s mrazničkou Beko CNA366E40XBRN Inoxlook - neustálá tvorba ledové kry na dně pod spodním šuplíkem mrazáku Autor: Kamila Chladnička s mrazničkou Beko CNA366E40XBRN Inoxlook Dobrý den, neustále se mi tvoří ledové kry o tloušťce až 3cm na dně pod spodním šuplíkem mrazáku, poradíte mi prosím co s tím? Lednici mám 3 roky, teplotu mám nastavenou dle manuálu na 4/ -18 stupňů.
Předem Vám velice děkuji Strnadová... GS240T2 nejde zvuk Autor: Vladimír Set-top box GoSat GS240T2 černý Prestal ísť zvuk, obraz je v poriadku, TV tiež. Dá sa problém riešiť upgradom firmwaru? Aký je postup?
Ďakujem za odpoveď.... |
|