|
Český návod k obsluze Espresso Electrolux Easypresso EEA111 černé nerez Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Espresso Electrolux Easypresso EEA111 černé nerez
- Zařazení produktu: Espressa a kávovary Electrolux
- Značka: Electrolux
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Electrolux Espressa a kávovary
|
Návod k obsluze Espresso Electrolux Easypresso EEA111 černé nerez obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Electrolux a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Electrolux návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Electrolux výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuVráceno - Použito
Easy presso - lehká příprava espressa a cappuccina díky přípravě kávy pod profesionálním tlakem 15 bar - Easy presso
- příkon 1470W
- programovatelné množství vody na šálek
- předehřívání
- tlak 15bar
- vyhřívaná horní deska na předehřev šálků
- funkce páry
- vyjímatelný zásobník vody 1,25l
- odnímatelná odkapávací miska
- automatické vypínání - 30 min
- barva lékořicová/nerez
|
Návod k obsluze Espresso Electrolux Easypresso EEA111 černé nerezStažení PDF návodu k obsluze pro Espresso Electrolux Easypresso EEA111 černé nerez není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Espresso Electrolux Easypresso EEA111 černé nerezZáruka | 24 měsíců | Obecné informace | Provedení espressa | pákové | Typ | volně stojící | Tlak čerpadla Espressa mohou mít vysoký pracovní tlak 9–19 bar a nebo jsou nízkotlaké do 2 bar. Pro přípravu kvalitního espressa by měl být tlak u přístrojů pro domácnost okolo 15 bar - Tlak čerpadla | 15 bar | Displej Displej Vás informuje o nastavení přístroje - např.: času, teploty, případně dalších informacích - a to číselně, symboly funkcí nebo textem - Displej | bez displeje | Použití kapslí | kapsle nelze použít | Funkce | Cappuccino a Caffe Latte jedním stiskem | Ne | Nastavení síly kávy | Ne | Nastavení množství vody | ruční | Nastavitelná teplota kávy | Ne | Použití mleté kávy | Ano | Použití zrnkové kávy | Ne | Ukazatel množství vody | Ne | Tryska na horkou vodu Tryska slouží pro přípravu horkých nápojů, např. čaje">Tryska na horkou vodu | Ne | Čištění a odvápnění Automaticky (diodou nebo na displeji) upozorňuje na nutnost vyčištění a odvápnění přístroje">Čištění a odvápnění | ruční | Tryska na páru Tryska slouží pro našlehání mléka k nápojům jako cappuccino, caffé latté atd - Tryska na páru | Ano | Zásobník na mléko Nádobka na mléko, která usnadňuje přípravu nápojů s mlékem (cappuccino, caffé latté), je již napojena na parní trysku. Některé typy espress mají odjímatelný zásobník, který lze s mlékem uchovávat v chladničce - Zásobník na mléko | Ne | Nahřívání šálků Nahřívací plotýnka je na horní straně přístroje, šálky se nahřívají před přípravou kávy - Nahřívání šálků | Ano | Mlýnek na kávu | Ne | Počet dávkovacích sítek v balení | 1 | Příprava dvou šálků najednou | Ano | Objem | Objem zásobníku na vodu | 1.25 l | Další parametry | Příkon espressa | 1470 W | Odnímatelný zásobník vody | Ano | Použití podu lze používat s namletou kávou, s kapslemi E.S.E. nebo se sáčky s porcovanou kávou">Použití podu | Ne | Barva Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva | nerez, černá | SMART Funkce SMART = komunikace přes chytrý telefon nebo tablet">SMART | Ne | Rozměry výrobku | Šířka výrobku | 35.5 cm | Výška výrobku | 33.5 cm | Hloubka výrobku | 30.5 cm | Hmotnost výrobku | 4.2 kg | Rozměry balení | Šířka balení | 28.5 cm | Výška balení | 33.0 cm | Hloubka balení | 31.9 cm | Hmotnost balení | 4.4 kg |
Hodnocení100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 05 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Dobrý den, prosím o návod k myčce na nádobí značky Bosch super silence, typ SL6P1B. Děkuji Doleželová ... Dobrý den, prosím o návod k internetovému radiu:
SILVERCREST SIRD 14 E1
IAN: 359937 2101
Děkuji za pomoc.... Dobrý den. Prosím návod na hrnek do mikrovlnky na vaření vajec.
Děkuji ... Software Filmora 14 Wondershare... multifunkční hrnec swiss home sh-6663 ... Fairline
FEG 2001...
|
Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Otázka Autor: Jana Telefon Gigaset A 280 H Na displeji bliká Base, nedá sa dovolať ani volať ... Sklokeramická varná to 331 ffpotrebuji reseto Autor: Helena Sklokeramická varná deska Mora VDST 331 Potřebuji desku resetovat .... Nastavení hlasitosti na telefóne myphone model 2220 Autor: Ján Mobilní telefon myPhone 2220 černý Dobrý den, chci se zeptat, jak mám nastavit hlasitost, když my někdo volá já ho nesliším a on mne ano. Aj jsem hledal v návode telefonu nastavení hlasitosti ale nic tam není. Děkuji za odpověď Rehák ... Dotaz Autor: Aleš Měřič vlhkosti Bosch Universal Humid Dobrý den. Chtěl bych zeptat jestli tento vlhkoměr měří vlhkosti dřevařskou, nebo energetickou. Děkuji. Aleš Svoboda ... Mini trouba tefal Autor: A. Mini trouba Tefal OPTIMO OF444834 černá Zajímalo by mě jestli je to normální když zapnu levou plotýnky tak mi hřeje i levá nedostala jsem ke troubě český návod. Děkuji ... |
|