|
Český návod k obsluze Zásobník na kapsle Maxxo pro 40 ks Nespresso Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Zásobník na kapsle Maxxo pro 40
- Zařazení produktu: Stojánky na kapsle Maxxo
- Značka: Maxxo
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Maxxo Stojánky na kapsle
|
Návod k obsluze Zásobník na kapsle Maxxo pro 40 obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Maxxo a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Maxxo návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Maxxo výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuVráceno - Použito
Stojan na kapsle Nespresso - vhodný pro kapsle Nespresso • udrží až 40 kapslí • 4 zóny na kapsle • materiál chrom • barva nerez
Maxxo Stojánek na kapsle Ulehčete si svůj život a pořiďte si do kuchyně doplněk, který zabere minimum místa a přitom ukáže, jaký jste milovník kávy. S tímto stojánkem nejen získáte pomocníka, jenž vám ušetří místo ve skříni, ale také bude vždy po ruce, když si budete chtít vychutnat šálek voňavé a chutné kávy.
|
Návod k obsluze Zásobník na kapsle Maxxo pro 40 ks NespressoStažení PDF návodu k obsluze pro Zásobník na kapsle Maxxo pro 40 ks Nespresso není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Zásobník na kapsle Maxxo pro 40| Záruka | 24 měsíců | | Partnumber | 366980 | | Další parametry | Počet ks v balení Popisuje rozsah dodávky daného produktu. Bulk Základní balení obsahující pouze fyzický produkt. Tento typ balení neobsahuje krabici, kabeláž, návod, ani jiné doplňkové předměty. Retail Balení které je primárně určeno pro koncové uživatele. Produkt je dodáván v krabici, dodávka obsahuje například spojovací materiál, či software. Upozornění: rozsah jednotlivých typů balení se může lišit v závislosti na výrobci - Počet ks v balení | 1 ks | | Typ | pro espresso, kávovar | | Rozměry výrobku | | Šířka výrobku | 10.0 cm | | Výška výrobku | 38.0 cm | | Hloubka výrobku | 10.0 cm | | Hmotnost výrobku | 0.6 kg | | Rozměry balení | | Šířka balení | 11.6 cm | | Výška balení | 11.5 cm | | Hloubka balení | 40.3 cm | | Hmotnost balení | 0.8 kg |
Hodnocení50% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 90 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Termolahev lt4081... Ardes 449TI bílý
Prosím o návod k obsluze, hlavně nastavení časovače a teploty k tomuto teplometu.
Děkuji
Bobáková... Ninja Crispi FN101EU
Dobrý den, zakoupila jsem si horkovzdušnou fritézu Ninja Crispi FN101EU a nikde nemohu nají český návod k obsluze. Mohu... Žiadam o návod mikrovlnky Daewoo KOC 871C Ďakijem... Vestavná digestoř Cappa In-Nova zero drop lite A76... Měl by jsem zájem o návod na vysavač: KARCHER SE 5 PREMIUM...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
viko od Toro 6l Autor: Zdeněk Tlakový hrnec TORO 270478 Zdravím, už po třetí se zaseklo zavírání. Opravuje to někdo, nebo se dá koupit nové víko? ZZ... Chladnička s mrazničkou Beko CNA366E40XBRN Inoxlook - neustálá tvorba ledové kry na dně pod spodním šuplíkem mrazáku Autor: Kamila Chladnička s mrazničkou Beko CNA366E40XBRN Inoxlook Dobrý den, neustále se mi tvoří ledové kry o tloušťce až 3cm na dně pod spodním šuplíkem mrazáku, poradíte mi prosím co s tím? Lednici mám 3 roky, teplotu mám nastavenou dle manuálu na 4/ -18 stupňů.
Předem Vám velice děkuji Strnadová... GS240T2 nejde zvuk Autor: Vladimír Set-top box GoSat GS240T2 černý Prestal ísť zvuk, obraz je v poriadku, TV tiež. Dá sa problém riešiť upgradom firmwaru? Aký je postup?
Ďakujem za odpoveď.... Dotaz Autor: neznámý Satelitní přijímač Amiko MINI 4K UHD Amiko MINI 4K UHD S2X - sa mi sam zapina. Po vypnuti dialkovým ovladačom sa po krátkom čase sám spusti,... Dotaz Autor: Jan Tiskárna multifunkční Canon PIXMA TS6351A bílý Dobrý den,
jak nastavím při tisku fotografií formát A5 ? Používám sw Canon Easy PhotoPrint Editor. Tam je spousta formátů, ale A5 ne.... |
|