|  | 
  
    | 
    
      | Český návod k obsluze Akumulátorový vysavač Electrolux Rapido ZB6106WDT šedýPro zvětšení klikněte na obrázek
  Obsah českého návodu Akumulátorový vysavač Electrolux Rapido ZB6106WDT šedý 
                      Zařazení produktu: Ruční vysavače Electrolux                      Značka: Electrolux                      Popis a obsah balení 
                      Technické informace a základní nastavení
                                            Často kladené otázky – FAQ 
                      Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
                      Autorizovaný servis Electrolux Ruční vysavače                       
       |  
      | Návod k obsluze Akumulátorový vysavač Electrolux Rapido ZB6106WDT šedý obsahuje základní pokyny,
        které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
        Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
        Návod je nedílnou součástí výrobku Electrolux        a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
        Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
        zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
        Stáhněte si oficiální Electrolux návod,
        v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku. 
 A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Electrolux výrazně zkracujete jeho životnost!
 
 
 
 
 |  
      | Popis produktuVybavte svou domácnost akumulátorovým vysavačem Electrolux Rapido Akumulátorový vysavač Electrolux Rapido ZB6106WDT je ruční bezsáčkový vysavač určený na suché i mokré vysávání. Během malé chvilky se zbavíte prachu, rozsypané mouky na kuchyňské lince nebo rozlité tekutiny a zvládne také vysávání třeba v automobilu. Jelikož má dobíjecí baterii, je přenosný a vhodný pro rychlé a okamžité použití. Vysavač se dobíjí pomocí nabíjecího stojanu, který je možné namontovat i na zeď. Přesvědčte se sami o dokonalých výsledcích při každém použití.
 
 
 Suché i mokré vysáváníVysavač je vybaven cyklónovou jednotkou s vodním odlučovačem. Cyklónová technologie zaručuje efektivní vysávání a zabraňuje zanesení filtrů tím, že během vysávání odděluje jemné částečky prachu. Nečistoty se hromadí v nádobě o objemu 0,5 l, kterou po dokončeném úklidu jednoduše vyjmete a vysypete do koše, aniž byste s nečistotami přišli do kontaktu. Ke své činnosti využívá akumulátor Li-Ion s výkonem 7,2 V, podle potřeby si vyberete ze dvou rychlostí.
 
 
 Skvělý pomocník do každé domácnostiPři nízkém výkonu vydrží baterie v provozu po dobu 14 minut, s vysokým sacím výkonem můžete vysávat až 10 minut. O stavu vybití baterie, či jejím dobíjení, vás informuje LED kontrolka, nabití do plného stavu baterie trvá 4 hodiny. Díky měkké ergonomické rukojeti se vám bude s vysavačem snadno a pohodlně manipulovat. Plynulý pohyb vysavače usnadní měkká pojezdová kolečka Soft Steer, která zároveň zabraňují poškrábání citlivých povrchů a nasátí kobercových tkanin. Součástí spotřebiče je také stěrka pro vysávání tekutin a štěrbinová hubice.
 Vráceno - Použito
 
 Rapido nové generace - Bezsáčkový ruční vysavač
 
 
 suché i mokré vysávánícyklónová jednotka a vodní odlučovačakumulátory Li-Ion - 7,2Vdvě rychlostičas nabíjení (h): 4výdrž baterie vysavače - nízký výkon (min.): 14výdrž baterie vysavače - vysoký výkon (min.): 10nádoba na nečistoty objem 0,5lLED diodová kontrola stavu dobíjení a vybitídobíjecí stojánek s možností montáže na stěnuintegrované příslušenství (stěrka, štěrbinová hubice)barva šedá metalická
 Vysoce výkonná lithiová baterie TurboPower pro optimální vysávání
 Vysavač Rapido Lithium byl navržen tak, aby byl rychle po ruce, když ho nutně potřebujete. Proto jsme ho vybavili dobíjecí lithiovou baterií TurboPower, která vám zajistí větší výkon po delší dobu, její kapacita časem nedegraduje a lze ji nabít za pouhé čtyři hodiny.
 S technologií Wet/Dry™ vysajete vše, co vám přijde do cesty
 Nový vysavač Rapido s technologií Wet/Dry™ vysává i tam, kde jiné vysavače svou práci musely vzdát – v suchém i mokrém prostředí. Ať už se vysypala mouka nebo rozlila voda, vysavač Rapido se o to rychle postará – je pro takové situace nejlepším společníkem.
 Kolečka Soft Steer™ usnadňují vysávání a chrání choulostivé povrchy
 Nová kolečka Soft Steer™ chrání vás i vaši domácnost: odlehčují vašim pažím a rukám, usnadňují pojíždění s vaším vysavačem Rapido a zároveň zabraňují nasátí tkanin do vysavače. A protože jsou tato kolečka obzvláště měkká, zabraňují také poškrábání choulostivých povrchů.
 |  
      | 
 
 Návod k obsluze Akumulátorový vysavač Electrolux Rapido ZB6106WDT šedýStažení PDF návodu k obsluze pro Akumulátorový vysavač Electrolux Rapido ZB6106WDT šedý není v současné době možné. Soubor není připraven.
 
 
 Technické parametry Akumulátorový vysavač Electrolux Rapido ZB6106WDT šedý| Záruka | 24 měsíců |   | Další parametry |   | Zdroj energie | aku (Li-ion) |   | Vysávání Suché vysávání je pro vysávání suchých nečistot z pevných podlah a koberců.
 
 Mokré vysávání slouží pro vysávání vody a tekutin z podlahy.
 
 Šamponování je určeno pro důkladné čištění koberců. Vysavač nejdříve nastříká čistící pěnu na koberec, pěna uvolní nečistoty a poté se i s nečistotami vysaje.
 
 Vyfukování - místo vysávání lze vysavač použít také na vyfukování nečistot. Většinou se používá stejné příslušenství jako při vysávání (sací hadice, trubice, tryska na spáry atd.)">Vysávání
 | suché, mokré |   | Doba provozu | 14 min |   | Držák na stěnu | Ne |   | Rozměry výrobku |   | Šířka výrobku | 17.1 cm |   | Výška výrobku | 41.9 cm |   | Hloubka výrobku | 13.6 cm |   | Hmotnost výrobku | 1.3 kg |   | Rozměry balení |   | Šířka balení | 20.5 cm |   | Výška balení | 45.0 cm |   | Hloubka balení | 15.0 cm |   | Hmotnost balení | 1.8 kg | 
 
 Hodnocení80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
  
 Tento produkt už hodnotilo 72 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
 
 
 Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
      Využijte naši moderovanou diskuzi.
      Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy. 
 Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
 
 Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
 
 
 |  |  
 | 
  
    | Žádost o návod |  
    | Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit: Hledám návod / Žádost o návodVaše nejnovější žádosti o návod:
 ROVUS Powerful rotates 300 RPMs  ...
 ROVUS Powerful rotates 300 RPMs  ...
 STEAMEXPERT HDS4600W...
 Myčka AEG FAVORIT 5071-W  typ 45 DTJ 04...
 Šicí stroj Minerva 72410 101.2...
 pásový dumper GRD 400/R...
 
 |  
 
  
    | Diskuze |  
    | Poslední příspěvky v diskuzi: 
 dotaz jak zrušit aktivaci budíku
 Autor: dr.ing.
 Domácí telefon Siemens Gigaset A415 šedý
 Nemohu odblokovat budík, stále v 00.oo vyzvání! Děkuji za odpověď....
 Dotaz
 Autor: Petr
 Robotický vysavač Rowenta X-plorer Serie 45
 Dobrý den, robotický vysavač Rowenta Explorer 45 14 blukne a pipne. Prosím o popis chyby. Děkuji Němeček ...
 Návod k obsluze IP kamera Tenda CT6
 Autor: Ivan
 IP kamera Tenda CT6 černá bílá
 Pokud není k dispozici český návod k výrobku, nelze jej prodávat. Porušujete tím § 1 a 2 zák.634/ 1992 - zákon o ochraně spotřebitele. Žádám tedy o urychlené zaslání návodu na výše uvedenou mailovou adresu. Pokud návod nemáte k dispozici, budu  informovat ...
 nefunguje vnitřní osvětlení
 Autor: Milan
 Mikrovlnná trouba Mora VMT 312 X
 Dobrý den,
prosím jak vyměnit zdroj vnitřního osvětlení?
S pozdravem Milan Novák...
 Chybí u vysavače krátká hadička dle pl návodu
 Autor: Dušan
 Vysavač MPM MOD-22 (Polsky/Anglicky)
 chybí C2 krotki waz pioracy, prosím o zaslání....
 |  
 
 |