|
Český návod k obsluze Tlakoměr na paži Braun ActivScan 9 BUA7200 Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Tlakoměr na paži Braun ActivScan 9
- Zařazení produktu: Tlakoměry Braun
- Značka: Braun
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Braun Tlakoměry
|
Návod k obsluze Tlakoměr na paži Braun ActivScan 9 obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Braun a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Braun návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Braun výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuVráceno - Použito
Digitální tlakoměr na paži - Paměť pro 2 uživatele s pamětí 2 x 200 měření
- detekce arytmie
- univerzální velikost manžety s postupným nafukováním
- Bluetooth pro propojení s mobilní aplikací Braun Healthy Heart
- barevný displej
- výpočet průměrných denních/týdenních/měsíčních hodnot
- ověřená přesnost měření
|
Návod k obsluze Tlakoměr na paži Braun ActivScan 9 BUA7200Stažení PDF návodu k obsluze pro Tlakoměr na paži Braun ActivScan 9 BUA7200 není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Tlakoměr na paži Braun ActivScan 9| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | | Automatické natlakování manžety | Ano | | Grafické znázornění měřených hodnot | Ano | | Měřené hodnoty | puls, diastolický tlak, systolický tlak | | Místo měření | paže | | Počet měření v paměti | 200 | | Obvod manžety | 22-42 cm | | Napájení/Typ baterie | AA | SMART Funkce SMART = komunikace přes chytrý telefon nebo tablet">SMART | Ano | | Rozměry výrobku | | Rozměry balení | | Šířka balení | 17.6 cm | | Výška balení | 12.0 cm | | Hloubka balení | 22.2 cm | | Hmotnost balení | 1.2 kg |
Hodnocení70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 91 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Veritas Columba 8014 /4443 ... mobil MOTOROLA G82 5G... Güde GD 50 IK naftové topidlo 50kw... Umývačka riadu Gorenje GV 53223...
LG50QNED84A... Kuchyňská digitální váha ORION 130582
t.č. již není v prodeji...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Dotaz Autor: Miloslav Mobilní telefon Evolveo EVOLVEO EasyPhone XD Dobrý den, při snaze vypnout telefon se objevilo EVOLVEO a dál Chyba přístupu SIM.Displei normálně svítí, ale nikdo se nedovolá ani já se nedovolám.Děkuji za odpověď.... Dotaz Autor: Miloslav Mobilní telefon Evolveo EVOLVEO EasyPhone XD Dobrý den, při snaze vyhnout telefon se objevilo EVOLVEO a telefon přestal fungovat a napsal Chyba přístupu SIM.
... Dotaz Autor: Miloslav Mobilní telefon Evolveo EVOLVEO EasyPhone XD Dobrý den, při snaze vyhnout telefon se objevilo EVOLVEO a telefon přestal fungovat a napsal Chyba přístupu SIM.
... životnost Autor: neznámý Záložní zdroj Eaton 5E 650i USB Zdravím, jaká je max. životnost baterie, pokud je zařízení používáno jako záloha požárně bezp. zařízení? Je to 5 let?... Myčka Mora VM545X Autor: Lenka Myčka nádobí Mora VM 545 X Na displeji se rozsvítí E1 když se má spustit voda ale všechno je v pořádku tlak vody i přívod.Mycka začne pípat ... |
|