Televize LG 55QNED863
Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení
Český návod k obsluze Televize LG 55QNED863
Pro zvětšení klikněte na obrázek
Televize LG 55QNED863 Obsah českého návodu Televize LG 55QNED863
  • Zařazení produktu: Televize LG
  • Značka: LG
  • Popis a obsah balení
  • Technické informace a základní nastavení
  • Návod k obsluze
  • Často kladené otázky – FAQ
  • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
  • Autorizovaný servis LG Televize
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku LG výrazně zkracujete jeho životnost!
Popis produktu
Přichází zásadní změna
Když už jsme u toho procesoru…
Přesně podle vašich představ
Zábava na dosah ruky
Rychle a plynule
Hraní bez kompromisů
Technický popis
Obrazovka/displej
Úhlopříčka: 139 cm (55")
Rozlišení: 4K Ultra HD (3840 × 2160)
Typ podsvícení: MiniLED
Frekvence panelu: 100 Hz
Další vlastnosti: vysoký dynamický rozsah (včetně HDR10 / Dolby Vision IQ / HLG), matný povrch
TV tuner
Digitální pozemní DVB-T (MPEG-2/4), DVB-T2 (HEVC/H.265)
Digitální kabelový DVB-C (MPEG-2/4)
Digitální satelitní DVB-S a DVB-S2
Automatické ladění Skylink FastScan
Multimédia a zajímavé funkce
Operační systém: webOS 23
Hybridní vysílání HbbTV
Integrované Wi-Fi připojení
Bluetooth 5.0
LAN, DLNA
Miracast a AirPlay 2 – zrcadlení z chytrých zařízení
Internetový prohlížeč
Hlasové vyhledávání
Amazon Alexa
Možnost připojení klávesnice
PVR – záznam vysílání na externí USB úložiště
Timeshift – sledování vysílání s časovým posunem
Multimediální USB přehrávač
Herní TV
Hraní ve 4K při frekvenci 120 Hz
AMD FreeSync Premium
Auto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR)
Cloudové hraní díky GeForce NOW (může vyžadovat předplatné)
Zvuk
Výstupní zvukový výkon: 40 W
Prémiové prostorové ozvučení Dolby Atmos
Konektivita 2× HDMI 2.1 / 2× HDMI 2.0 (eARC, CEC, ALLM, VRR, 4K@120Hz) 2× USB 2.0
RJ-45/LAN port optický audio výstup
CI+ slot
Obsah balení a rozměry
Dodávané příslušenství:
TV stojan, základní instalační materiál
Magický dálkový ovladač (vč. baterií)
Uživatelský návod
Kabelová spona
Rozměry balení (Š × V × H): 136 × 81 × 20 cm (29 kg)
Návod k obsluze Televize LG 55QNED863
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 181 stránek, formát PDF, velikost souboru 3.83 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:
Objednávka návodu k obsluze Televize LG 55QNED863
Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Televize LG 55QNED863
Hodnocení
0% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení:  z 5
Tento produkt už hodnotilo majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Vaše nejnovější žádosti o návod:
ETA 1617...
yamaha HTR 60-30 ČESKY...
CASIO CTK 550...
CASIO ČTK 550...
Pračka Hoover dynamic next ...
Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:
předpětí pružiny
Autor: Aleš
Naviják na hadice Gardena 25 roll-up
klávesa "S ekvivalence D"
Autor: neznámý
Kalkulačka Casio FX 350 ES PLUS
Dotaz
Autor: Miloš
Meteorologická stanice EMOS E8466 černá stříbrná
Neukazuje se venkovní teplota? ...
Chybová hláška
Autor: Radomír
Elektrická koloběžka GoGEN VOYAGER 500W S