|
Český návod k obsluze Napájecí adaptér Solight DA33 Univerzální 90W pro notebooky, 6 koncovek, automat Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Napájecí adaptér Solight DA33 Univerzální 90W
- Zařazení produktu: Napájecí adaptéry Solight
- Značka: Solight
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Solight Napájecí adaptéry
|
Návod k obsluze Napájecí adaptér Solight DA33 Univerzální 90W obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Solight a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Solight návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Solight výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktu
Solight DA33 V případě, že váš adaptér od notebooku či netbooku nebo jeho konektor přestanou fungovat a tento adaptér se volně neprodává, máme pro vás řešení v podobě univerzálního napájecího modulu. Adaptér disponuje celkem 6 různými konektory, kterými je schopen nahradit konektory těch nejznámějších značek. Zároveň se i přizpůsobuje baterii v notebooku a rozpoznává její napětí a parametry, aby její nabíjení proběhlo co nejbezpečněji. Nabíjecí adaptér navíc disponuje dlouhým 3,1metrovým kabelem, takže nehrozí nejmenší problém s dosahem k zásuvce. - univerzální napájecí zdroj
- 6 různých koncovek
- vhodné pro notebooky/netbooky Acer, Asus, Compaq, Dell, HP, Samsung, Toshiba
- automatická detekce typu a parametrů baterie
- protizkratová ochrana 5,6 A
- výstupní napětí 9,5-24 V
- max. proud 5 A
- rozměry 108 × 45 × 25 mm
- délka kabelu 3,1 m
- barva černá
|
Návod k obsluze Napájecí adaptér Solight DA33 Univerzální 90W pro notebooky, 6 koncovek, automatStažení PDF návodu k obsluze pro Napájecí adaptér Solight DA33 Univerzální 90W pro notebooky, 6 koncovek, automat není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Napájecí adaptér Solight DA33 Univerzální 90WZáruka | 24 měsíců | Partnumber | 268449 | Další parametry | Typ | síťový zdroj | Určen pro značku Identifikuje k jakému zařízení se daný náhradní akumulátor nebo baterrypack hodí - Určen pro značku | Univerzální | Příkon | 90 W | Druh článku Velikost a tvar článku - Druh článku | Jiný | Rozměry výrobku | Šířka výrobku | 6.5 cm | Výška výrobku | 9.0 cm | Hloubka výrobku | 3.5 cm | Hmotnost výrobku | 0.3 kg | Rozměry balení | Šířka balení | 19.2 cm | Výška balení | 4.6 cm | Hloubka balení | 24.0 cm | Hmotnost balení | 0.5 kg |
Hodnocení80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 97 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
GoGeN 20000mh... Horkovzdušná trouba
Whirlpool FXTM6... NRK62CA2XL4Z... Batéria AI-W5.1... FLYTEC V030 GPS
zavážecí lodička... lednice Gorenje HZF4068SED...
|
Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Kávovar nenasává vodu Autor: neznámý Espresso Sencor SES 7018BK Dobrý den, zakoupili jsme tento kávovar a při prvním použití, kdy se má kávovar propláchnout vodou, žádná voda neteče. Nic není mokré, kávovar vydává zvláštní zvuk, jakoby se voda nedostane ze zásobníku dále.
Nějaký nápad?
Děkuji :-)... Pračka LG FASR3A94WS Autor: Tereza Pračka LG FASR3A94WS bílá Dobrý den,
Pračka se nám během pracího cyklu vždy vypne (cca 30 minut před koncem). Když se to konečně podaří dozdimat, tak je prádlo teplé, přímo vařící a pračka také.
Poraďte co s tím? Hlásí to chybu 3.
Diky moc T. Hozmanová ... Amazfit a Zepp Brand GTR Mini Autor: Marie Chytré hodinky Amazfit GTR Mini černé Zdravím Vás. Nemám český návod na zprovoznění hodinek. Děkuji za pomoc Marie ... Prosím o popis displeje jak potvrdit stupně. Autor: Dana Americká lednice Samsung RS50N3413SA EO Samsung am lednice s ledovcem i vodou.... Ždímání Autor: Vladan Automatická pračka Zanussi Lindo 100 Pračka neždímá,pere normálně,ale neždímá.Poraďte,je to technická závada,nebo je odlišnost od ovládání,nebo problém v programátoru? Děkuji za info Sobota Vladan... |
|