|
Český návod k obsluze Rychlovarná konvice ETA Mini 6188 90000 černá nerez Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Rychlovarná konvice ETA Mini 6188 90000
- Zařazení produktu: Rychlovarné konvice ETA
- Značka: ETA
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis ETA Rychlovarné konvice
|
Návod k obsluze Rychlovarná konvice ETA Mini 6188 90000 obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku ETA a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální ETA návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku ETA výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuRychlovarná konvice, která ráda cestuje Možná jste právě na dovolené a dali byste si svůj oblíbený čaj. A to hned teď, neboť se vám v žádném případě nechce odbíhat od rozečtené knihy do nejbližší kavárny. Nebo marně přemýšlíte, jak na hotelovém pokoji o půlnoci seženete horkou vodu na přípravu mléka pro vaše miminko, které rozhodně čekat nehodlá. Podobné situace jednoduše vyřešíte, pokud si pořídíte malou rychlovarnou konvici ETA Mini 6188 90000, která se se svými nenápadnými rozměry přímo hlásí o přibalení do cestovního zavazadla. Malá, ale šikovná Rychlovarnou konvici ETA Mini 6188 90000 si můžete díky jejím rozměrům 16 x 16 cm přibalit prakticky kamkoli. Tento drobeček vážící pouhého půl kilogramu vám do 3 minut uvaří 0,5 litru vody, což bohatě stačí na čaj o páté ve dvou. Konvice sice na první pohled může připomínat roztomilou hračku, ale rozhodně nezanedbává důležitá bezpečnostní opatření v podobě automatického vypnutí po dosažení bodu varu, pojistky proti přehřátí, či aretace víka v uzavřené poloze zajišťující bezpečnost při převržení konvice. Praktická nejen díky svým rozměrům Topná spirála konvice ETA Mini 6188 90000 je zabudovaná ve dnu konvice, což vám usnadní údržbu a čištění konvice. Přívodní kabel, dlouhý 75 cm, vám zase zjednoduší manipulaci s konvicí. Díky svítící kontrolce jednoduše poznáte, že je přístroj právě v provozu. Dost možná si získá tato konvice během dovolené vaše sympatie a stane se tak věrným společníkem i po návratu domů.
Chcete si i na dovolené vychutnat svou oblíbenou kávu nebo čaj? Varná konvice ETA Mini 6188 90000 ve stylovém nerezovém provedení je lehká a velmi kompaktní, a to z ní činí ideálního pomocníka nejen na dovolené. S příkonem 1000 W uvaří 0,5 l vody za 3 minuty. Nepostrádá signalizaci provozu, ani parní pojistku pro vypnutí při dosažení bodu varu. Aretace víka v uzavřené poloze navíc zaručuje vysokou bezpečnost i při případném převržení. Délka přívodního kabelu je 0,75 metru. Nerezová cestovní konvice - Pro své malé rozměry je ideální pro cestování
- S příkonem 1000 W zajistí rychlý ohřev vody (za cca 3 minuty)
- Konvice s malým objemem 0,5 l přináší řadu východ - je menší, lehčí a skladnější
- Automatický systém vypínání při dosažení bodu varu pro pohodlnější obsluhu
- Dvojnásobný bezpečnostní systém zajistí aktivaci bezpečnostní pojistky při nebezpečí přehřátí nebo v případě chodu naprázdno
- Skryté topné těleso pod rovným nerezovým dnem umožňuje jednoduchou údržbu
- Tlačítko RESET pro opětovnou aktivaci ohřevu
- Aretace víka v uzavřené poloze zajišťuje bezpečnost při případném převržení
- Světelná kontrolka upozorňuje na zapnutý stav konvice
- Snadná povrchová údržba díky oblým a snadno přístupným částem konvice
- Pevný přívodní kabel v délce 0,75 m
- Napájení z elektrické sítě (220 V)
|
Návod k obsluze Rychlovarná konvice ETA Mini 6188 90000 černá nerezStažení PDF návodu k obsluze pro Rychlovarná konvice ETA Mini 6188 90000 černá nerez není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Rychlovarná konvice ETA Mini 6188 90000Záruka | 24 měsíců | Další parametry | Objem rychlovarné konvice | 0.5 l | Příkon rychlovarné konvice | 1000 W | Ukazatel množství vody | Ne | Podstavec | bez podstavce | Typ ohřevu | ukrytá topná spirála - ploché dno | Regulace teploty | Ne | Teploměr | Ne | Filtr | nemá | Cestovní | Ano | Výklopné víko | bezpečnostní | Materiál | nerez | Barva Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva | černá, nerez | Rozměry výrobku | Šířka výrobku | 17.0 cm | Výška výrobku | 17.0 cm | Hloubka výrobku | 10.0 cm | Hmotnost výrobku | 0.5 kg | Rozměry balení | Šířka balení | 17.1 cm | Výška balení | 17.5 cm | Hloubka balení | 11.2 cm | Hmotnost balení | 0.6 kg |
Hodnocení90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 13 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
MUZ 4 FV 1... Bosch Gal 18V-16A... Premium General univerzalní ovladač... Autoradio Ford 5S7T-18B988-AB... Bosch SilencePlus SPV50E00EU/20... bezdrátová meteostanice IAN 466444 2404...
|
Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Dotaz Autor: neznámý Chytré hodinky Amazfit GTR 3 Pro Přestal fungovat dotykový display.Mám tam funkci cvičení chůze a nejde to uložit ani něco s tím udělat. Když se dostanu k tlačítkum restart nebo vypnout nejde to udělat. Může někdo poradit Děkuji... Jde jen Když držím zelený tlačítko na spuštění Autor: Bohumil Pila stolní Güde GTKS 315 modrá Řezal jsem prkno na délku možná jsem pilu přehřal teď se sice spustí ale hned vypne běží jen když zelený tlačítko na spuštění stále držím ale jak ho pustím hned vypne... 03M 2WIRE H2050 emos vydeovratnik Autor: neznámý Dveřní videotelefon EMOS EM-03M 2WIRE Ako ho mam zresetovat?nechce sa sparovat s mobilnou aplikáciou. Prerušenie napájania nepomáha ... Dotaz Autor: Hana Sušička prádla Siemens iQ700 WT47XM01CS bílá Dobrý den, mám sušičku Siemens IQ700 a už několikrát jsem po vysušení prádla neměla žádnou vodu v odpadní misce, dříve jsem vylévala spoustu vody. Prádlo je hezky suché, ale je mě divné, že tam není žádná voda.
Je to správné nebo je tam nějaká chyba... Vinoteka Bosh KSW38940 Autor: Petra Vinotéka Bosch KSW38940 stříbrná Dobrý den, vinoteka z ničeho nic přestala chladit. Zkoušeli jsme ji vypnout a zapnout. Světlo uvnitř svítí, motor seděli,ale teplota je 22°C. Neměli byste nějakou radu prosím?
Děkuji Kudrmanova... |
|