|
Český návod k obsluze Rychlovarná konvice First Austria FA5401-2C béžová Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Rychlovarná konvice First Austria FA5401-2C béžová
- Zařazení produktu: Rychlovarné konvice First Austria
- Značka: First Austria
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis First Austria Rychlovarné konvice
|
Návod k obsluze Rychlovarná konvice First Austria FA5401-2C béžová obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku First Austria a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální First Austria návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku First Austria výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktu
Rychlovarná konvice First Austria FA 5401-2 C v béžové barvě - příkon 2200W
- objem do 2L
- podstavec pro 360° manipulaci
- zakrytá spirála
- filtr v nálevce tlačítko pro otevření víka
- světelná signalizace provozu
- vnitřní světlo
- automatické vypnutí
- bezpečnostní termostat
|
Návod k obsluze Rychlovarná konvice First Austria FA5401-2C béžováStažení PDF návodu k obsluze pro Rychlovarná konvice First Austria FA5401-2C béžová není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Rychlovarná konvice First Austria FA5401-2C béžováZáruka | 24 měsíců | Další parametry | Objem rychlovarné konvice | 2 l | Příkon rychlovarné konvice | 2200 W | Ukazatel množství vody | Ano | Podstavec | středový konektor - 360° | Typ ohřevu | ukrytá topná spirála - ploché dno | Regulace teploty | Ne | Filtr | filtr proti usazeninám | Cestovní | Ne | Materiál | plast | Barva Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva | béžová | Rozměry výrobku | Šířka výrobku | 17.0 cm | Výška výrobku | 24.0 cm | Hloubka výrobku | 21.5 cm | Hmotnost výrobku | 1.2 kg | Rozměry balení | Šířka balení | 17.0 cm | Výška balení | 24.0 cm | Hloubka balení | 21.5 cm | Hmotnost balení | 1.2 kg |
Hodnocení50% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 40 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Dobrý den chtěla bych zjistit proč mi nejde načíst z fotopasti Evolveo SGV-CAM-MiNI po vložení SD karty do počítače nic se nezobrazuje. Děk... Potřebuji návod na vakuovačku Vacuum Sealer Z Děkuji... rebel urz1192.a... Wiim Vibe link amp ... Máme novou myčku,nemohu to nikde dohledat.
CS 6B4S1PMA
... vakuovačka maxxo vm profi-...
|
Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Nezobrazeni jména odesílatele z WhatsAppu a Messengeru Autor: Jiří Chytré hodinky Garett Classy černé Dobrý den koupil jsem si Smart hodinky Garrett GRC Style a nefunguje mi zobrazení jméno odesílatele z aplikací WhatsApp a Messengeru.... Tyčový vysavač BBH 52550 Autor: Milan Vysavač tyčový Bosch BBH52550 Chtěl bych vědět, jak se z tyčového vysavače Bosch 25,2V BBH 52550 dá vyndat baterie a popřípadě kde kopit novou... Záložní zdroj Cyber Power Systems Backup Utility UPS 650VA 360W Autor: neznámý Záložní zdroj Cyber Power Systems Backup Dobrý den. Koupil jsem záložní zdroj. Návod k tomu nemám. Chci vědět jestli se musí před prvním použitím napřed nabít. Na internetu jsem vyčetl,že se má nejdříve nechat nabíjet 12 - 24 hod. Nyní,když se nabíjí tak tlačítko pro zapnutí stále svítí a ... dotaz Autor: neznámý Handsfree Interphone U-COM8R pro uzavřené a Dobrý den, Intercom po mě chce aktualizaci firmwaru, nicméně potřebuji nainstalovat Device manager do Macbooku. Kde ho prosím najdu?
Díky za odpověď.
Tom... Domo DO42326PC _ nehřeje Autor: Marek Zavařovací hrnec Domo DO42326PC nerez Dobrý den,
máme dva roky zavařévací hrnec Domo DO42326PC, týden po táruční době přestal hrnec hřát, na displeji se ukazuje vše ok, jako kdyby měl hrnec hřát. Co s tím, dá se někde opravit nebo ho máme vyhodit?
Marek Kučera
774 722 196... |
|