|
Český návod k obsluze Koaxiální kabel Bandridge 3m bílý Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Koaxiální kabel Bandridge 3m bílý
- Zařazení produktu: Audio-video kabely Bandridge
- Značka: Bandridge
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Bandridge Audio-video kabely
|
Návod k obsluze Koaxiální kabel Bandridge 3m bílý obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Bandridge a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Bandridge návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Bandridge výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuVráceno - Použito
Vlastnosti: - KOAX konektor - KOAX zdířka, 3m
- Impedance 75 ohm
- Pletené stínění
|
Návod k obsluze Koaxiální kabel Bandridge 3m bílýStažení PDF návodu k obsluze pro Koaxiální kabel Bandridge 3m bílý není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Koaxiální kabel Bandridge 3m bílýZáruka | 24 měsíců | Partnumber | BN-BVL8603 | Další parametry | Typ kabelu | Anténní | Z konektoru | Koaxiální | Do konektoru | Koaxiální | Délka kabelu | 3 m | Použití kabelu | televizor | Navíjecí buben | Ne | Barva Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva | bílá | Rozměry výrobku | Rozměry balení | Šířka balení | 5.0 cm | Výška balení | 10.0 cm | Hloubka balení | 1.0 cm | Hmotnost balení | 0.1 kg |
Hodnocení90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 46 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Prosím o návod v češtině pro digestoř Cata GC Dual 45 černé sklo. Nejde vypnout vestavěné svetlo, doufám že mi návod pomůže problém vy... HAMMER BOW LTE... Dobrý den,
prosím hledám návod / příručku k obsluze k zemědělskému stroji TORON SP8-049.
Děkuji... Dobrý den, sháním návod k obsluze stolního telefonu Alcatel Temporis 880, (ATLINKS)
Děkuji... Dobrý den, hledám návod ke kombinovanému sporáku MORA 2456 děkuji
... Použití "Pure100 MagicShine 1+1...
|
Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
GoGEN Autor: Adam Sluchátka GoGEN TWS CREW bílá Dobrý den mám problém koupil jsem si sluchátka a jedno levé sluchátko funguje a práve nesvítí nefunguje a když dám práve sluchátko na nabíječku tak mi svítí modře a když vyndám a chci zapnout a nic moc prosím o radu děkuji ... Dobrý den pane kupovači Autor: Eliška Sluchátka Defunc True Go Slim růžová Dobrý den pane kupovači děkuji ... JBL Live 770NC modrá Bezdrátová sluchátka Autor: Klára Sluchátka JBL Tune 770NC modrá Dobrý den chci se zeptat, vypadlo mi jedno sluchátko z těch paciček a nevím jak to nasadit zpět jde to vůbec díky ... Vysavač nejde zapnout, svítí jen v nabíječce Autor: Radek Robotický vysavač ETA Zero 1227 90000 Prosím o radu, nelze nabibt.Chyba E10, E4 děkuji, vysavač nefunguje, nejde ani zapnout, svítí jen v na bíječce.
Děkuji za odpověď
Radek Sekyra ... dotaz Autor: Miloš Dotykový tablet Apple iPad 10.2 Wi-Fi Dotykový tablet Apple iPad 10.2 (2021) se zasekl, je na něm základní obrazovka s požadavkem na kod, kod lze zapsat ale nic se neotevře ozývají se podivné zvuky asi související s předchozí prací
prosím o radu... |
|