|
Český návod k obsluze Nabiječka baterií LiitoKala LII-PD4 Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Nabiječka baterií LiitoKala LII-PD4
- Zařazení produktu: Nabíječky baterií Ostatní
- Značka: Ostatní
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Návod k obsluze
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Ostatní Nabíječky baterií
|
Návod k obsluze Nabiječka baterií LiitoKala LII-PD4 obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Ostatní a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Ostatní návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Ostatní výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuLiitokala Lii-PD4 je univerzální, plně automatická inteligentní nabíječka pro různé typy nabíjecích baterií. Je vhodná k dobíjení článků typu Li-ion, Li-pol, Ni-Cd, Ni-MH, LiFePO4 a 3,8V IMR. O jaký typ vloženého článku se jedná si nabíječka zjistí sama a podle toho automaticky nastaví nabíjecí parametry. Automaticky se detekují pouze Li-ion, Li-pol, Ni-Cd, Ni-MH baterie a pro zvolení LiFePO4, nebo IMR je nutné použít tlačítko. V nabíječce je možné nabíjet baterie různých velikostí. Má ochrany proti přebití, podbití, proti zkratu a proti chybnému vložení baterie. Stav nabíjených baterií je zobrazován na LCD displeji.
Specifikace:
Počet nabíjených článků: 4
Napájecí napětí: 240V AC, nebo 12V DC 1A
Nabíjecí proud:
Li-Ion/IMR/LiFePO4: 1x 2000mA(pouze slot 4), 2x 1000mA, 3x 500mA a 4x 300mA
NiMH/NiCd: 2x 1000mA, 3x 500mA a 4x 300mA
Lze nabíjet baterie těchto rozměrů: AA, AAA, A, SC, 26650,22650,26500,18650, 18490,17670,17500,17355,16340,14500,10440
Součásti dodávky:
1ks Nabíječka LiitoKala Lii-PD4 pro Li-ION, Li-Fe a Ni-MH baterie
1ks Napájecí přívodní kabel 240V
Poznámky:
Tento výrobek není samostatně funkčním celkem a může vyžadovat odbornou montáž.
Fotografie výrobků jsou pouze ilustracemi na ukázku a někdy se mohou lišit od skutečného vzhledu předmětu. Avšak toto nemění jejích základní vlastnosti.
Vzhledem k povaze a vlastnostem baterií, Laskarduino nezodpovídá ani neručí za jakékoli škody, závady, zranění, požáry, popálení kůže nebo jakékoliv jiné následky, které mohou nastat při nesprávném nebo správném používání tohoto modulu nebo jakékoli baterie, zařízení nebo položky. Koupí tohoto produktu předchozí akceptujete.
|
Návod k obsluze Nabiječka baterií LiitoKala LII-PD4
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze.
Jedná se o zkrácenou verzi. Informace o souboru: 3 stránek, formát PDF, velikost souboru 0.38 MB Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku: Objednávka návodu k obsluze Nabiječka baterií LiitoKala LII-PD4Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.
Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Nabiječka baterií LiitoKala LII-PD4
Hodnocení0% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Clementoni science and play minerals and precious stones ... Nespresso De'Longhi Essenza Black EN85.B prosím o návod na čištění kavovaru.Děkuji... GoGEN CDM 390 návod k obsluze ... Cyklocomputer Longus BT-9W... Parní čistič se žehličkou PF 302 (Paul Foster)... Televize: Sharp Aquos-TVE21D. Verze OTA: V4.0.1...
|
Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Dotaz Autor: Elias Box na HDD ADATA EX500, 2,5" Potrebujem postup obsluhy na HDD EX500 2,5".
Prosim mozete emailom poslat.
Na moj Email: leckor.eli@ gmail.com
Nemam znalost snimania dat z disku do Pocitaca.
Vopred srdecne dakujem.
E. Ronec... Na ovladači svítí F1na ovladači po stisknutí filtrace po 10ti Autor: Milan Vířivka MSpa Carlton M-CA061 Na ovladači po stisknutí filtrace, po 10ti vteřinách naskočí F1. Těch 10 vteřin, je slyšet že čerpadlo běží, ale zdá se že volně jako bez vody. Co děkat, návod na opravu, nebo odstranění. Děkuji L.... Na ovladači svítí F1na ovladači po stisknutí filtrace po 10ti Autor: neznámý Vířivka MSpa Carlton M-CA061 Na ovladači po stisknutí filtrace, po 10ti vteřinách naskočí F1. Těch 10 vteřin, je slyšet že čerpadlo běží, ale zdá se že volně jako bez vody. Co děkat, návod na opravu, nebo odstranění. Děkuji L.... Sparování sluchátek Autor: Michal Sluchátka Canyon CND-TBTHS2B černá Dobrý den po pár měsících se sluchátka po vyjmutí z krabičky automaticky nespárují. K mobilu je možné připojit vždy jen pravé nebo levé. Zajímalo by mě, jak je znovu spárovat. Díky za jakýkoliv návod.
Odpovědět... kde je výrobní číslo Autor: neznámý Elektrická koloběžka Ducati PRO-III výrobní číslo je kde???... |
|