NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Přenosný reproduktor Bose Soundtouch 10 bílý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Přenosný reproduktor Bose Soundtouch 10 bílý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Přenosný reproduktor Bose Soundtouch 10 bílý Obsah českého návodu Přenosný reproduktor Bose Soundtouch 10 bílý
  • Zařazení produktu: Přenosné reproduktory Bose
  • Značka: Bose
  • Popis a obsah balení
  • Technické informace a základní nastavení
  • Často kladené otázky – FAQ
  • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
  • Autorizovaný servis Bose Přenosné reproduktory

Přenosný reproduktor Bose Soundtouch 10 bílý Přenosný reproduktor Bose Soundtouch 10 bílý Přenosný reproduktor Bose Soundtouch 10 bílý Přenosný reproduktor Bose Soundtouch 10 bílý Přenosný reproduktor Bose Soundtouch 10 bílý Přenosný reproduktor Bose Soundtouch 10 bílý Přenosný reproduktor Bose Soundtouch 10 bílý
Návod k obsluze Přenosný reproduktor Bose Soundtouch 10 bílý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Bose a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Bose návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Bose výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Bose SoundTouch 10, bílá

Přenosný reproduktor Bose SoundTouch 10 je ideálním řešením pro každého milovníka opravdu kvalitního a čistého zvuku. Jste-li navíc příznivci moderních technologií a máte rádi variabilitu a pestrost, tím lépe. A čím je systém SoundTouch 10 tak osobitý? Je nejmenší z celé série SoundTouch produktů, takže je možné jej umístit kamkoliv. Stačí stisknout jediné tlačítko a okamžitě si můžete užívat svou oblíbenou rozhlasovou stanici, podcast, anebo váš playlist z iTunes. Nemusíte nic hledat, nastavovat, přesouvat. Váš oblíbený obsah budete mít už navždy na dosah ruky. Stačí jen přiřadit jej k tlačítku rychlé volby.

Variabilita SoundTouch

Tento reproduktor je jedním z produktové skupiny Bose SoundTouch, které jsou vzájemně propojitelnékombinovatelné, a jejichž technologie je provázána tak, že může tvořit celý domácí hudební multi-room systém. Velmi snadno si tak můžete propojit své domácí kino s ozvučením kuchyně a jídelny, nebo venkovními reproduktory na terase, případně v zimní zahradě. Kdykoliv budete chtít, můžete přidat jakýkoliv další hudební prvek této rozvětvené rodiny. Tím získáte skvělý způsob, jak přehrát stejnou hudbu po celém domě nebo si pro každou místnost zvolit jedinečný hudební podkres. A to vše v té nejvyšší kvalitě zvuku Bose.  

Streamujte ve skvělé zvukové kvalitě

Užijte si snadný způsob přehrávání vaší hudební knihovny nebo milionů skladeb dostupných online. Do světa decibelů vám bránu otevřou hudební služby jako je Spotify, Pandora, iTunes, iHeartRadio, Deezer a nebo třeba kanál YouTube. K tomu si připočtěte tisíce internetových rozhlasových stanic, takže si k poslouchání vyberete to pravé z velkého portfólia. Jako další zdroje hudby můžete použít libovolný smartphone, tablet či notebook s Bluetooth rozhraním nebo 3,5mm Jackem. Zařízení je možné připojit i na vaši domácí síť Wi-Fi, takže vaše hudební sbírka bude vždy k okamžité dispozici. Každé mobilní zařízení, jako je například váš chytrý telefon, tablet či notebook se rázem promění na dálkové ovládání. Ať už máte nainstalován libovolný počet Bose reproduktorů z rodiny SoundTouch, pomocí aplikace, která je k dispozici pro iOS i Android pak budete ovládat hudbu z libovolného místa v domě.

A odměnou vám bude bohatý, širokospektrální zvuk, který oživí celou kolekci vaší hudby. Speciálně navržené měniče vytvářejí překvapivě čisté střední a vysoké frekvence, takže vokály a hudební nástroje budou znít přirozeně. Vylepšený odlehčený kryt dodává zvuku tu správnou dynamiku, která jednoduše vyplní celou místnost. Proprietární digitální zpracování signáluzajišťuje vyvážený přednes v každé situaci, ať už máte rádi volume zcela doprava, nebo si jen pouštíte něco jemnějšího před spaním. Pokud opravdu milujete hudbu, nechte ji naplnit každou místnost vašeho domova.  

Technické parametry

Infračervený dálkový ovladač umožňuje nastavení výběru šesti volitelných předvoleb, nastavení hlasitosti a ovládání funkcí přehrávání / pozastavení / přeskakování skladeb / nastavení zvukového zdroje – bezdrátový přenos, nebo AUX (3,5mm Jack vstup pro připojení jiných audio zdrojů). USB port lze po připojení k počítači využít k instalaci a upgrade systému prostřednictvím průvodce v bezplatné aplikaci Free SoundTouch. Přístroj komunikuje s bezdrátovými sítěmi 802.11 b/g/n. Jeho kodeky si poradí se zvukovými formáty MP3, WMA, Apple Lossless a AAC.

Proč koupit Bose SoundTouch

zvuková kvalita reprodukce i přenosu
kompaktní a variabilní systém ozvučení
uživatelsky jednoduché ovládání v mobilní aplikaci
tlačítka předvolby na reproduktoru, ovladači i v aplikaci
bezdrátové přehrávání přes Bluetooth i Wi-Fi
přístup k online streamovacím službám 
možnost rozšíření o další prvky SoundTouchBose SoundTouch 10

Přenosný reproduktor Bose SoundTouch 10 je ideálním řešením pro každého milovníka opravdu kvalitního a čistého zvuku. Jste-li navíc příznivci moderních technologií a máte rádi variabilitu a pestrost, tím lépe. A čím je systém SoundTouch 10 tak osobitý? Je nejmenší z celé série SoundTouch produktů, takže je možné jej umístit kamkoliv. Stačí stisknout jediné tlačítko a okamžitě si můžete užívat svou oblíbenou rozhlasovou stanici, podcast, anebo váš playlist z iTunes. Nemusíte nic hledat, nastavovat, přesouvat. Váš oblíbený obsah budete mít už navždy na dosah ruky. Stačí jen přiřadit jej k tlačítku rychlé volby.
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Přenosný reproduktor Bose Soundtouch 10 bílý v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Technické parametry

Přenosný reproduktor Bose Soundtouch 10 bílý

Záruka 24 měsíců
Partnumber B 731396-2200
Základní specifikace
Bluetooth
Technologie která umožňuje bezdrátový přenost dat - Bluetooth
Ano
USB
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik.
">USB
Ano
Vstup AUX
Vstup Aux (audio) – je to vstup, který se v moderních multimedíálních zařízeních dostává velké oblibě. Slouží především pro připojení MP3 přehrávačů a jiných podobných zařízení. Do tohoto konektoru se připojuje pomocí klasického Jack 3,5 kabelu, nebo kabelu 2x cinch
">Vstup AUX
Ano
Multiroom
Multiroom - je systém, který může být dálkové ovládán z jednotlivých místností vašeho bytu a slouží pro distribuování odlišných zvukových výstupů na různá místa po celém vašem domě - Multiroom
Ano
Odolnost
Hodnocení třídy krytí IP (Ingress Protection) je mezinárodní standard pro měření úrovně odolnosti zařízení proti prachu a vodě. První číslice v dvouciferném kódu krytí IP představuje míru ochrany před pevnými objekty včetně prachu. Druhá číslice představuje míru odolnosti zařízení vůči vodě.

IPX0 Žádná zvláštní odolnost
IPX1 Odolnost proti kapající vodě.
IPX2 Odolnost proti kapající vodě při náklonu až do úhlu 15 stupňů od normální polohy.
IPX3 Odolnost proti vodní tříšti.
IPX4 Odolnost proti stříkající vodě.
IPX5 Odolnost proti postříkání vodou s nízkým tlakem po dobu alespoň 3 minut.
IPX6 Odolnost proti vlnobití po dobu alespoň 3 minut.
IPX7 Odolnost proti ponoření až do 1 metru vody po dobu 30 minut.
IPX8 Odolnost proti déle trvajícímu ponoření do hloubky vyšší než 1 metr. Přesné podmínky jsou pro každé zařízení uvedeny výrobcem.

IP0X Žádná zvláštní odolnost
IP1X Odolné proti pevným objektům O průměru > 50 mm.
IP2X Odolné proti pevným objektům O průměru > 12,5 mm.
IP3X Odolné proti pevným objektům O průměru > 2,5 mm.
IP4X Odolné proti pevným objektům O průměru > 1 mm.
IP5X Omezená odolnost proti prachu (bez škodlivých nánosů).
IP6X Prachotěsné.
">Odolnost
bez zvýšené odolnosti
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
černá
Označení BT připojení  SoundTouch 10
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 14.1 cm
Výška výrobku 21.2 cm
Hloubka výrobku 8.7 cm
Hmotnost výrobku 1.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 31.5 cm
Výška balení 21.7 cm
Hloubka balení 14.2 cm
Hmotnost balení 2.2 kg

Hodnocení

50% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 2.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 40 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Přenosný reproduktor Bose Soundtouch 10 bílý

Předmět: dotaz ovladač
Datum: 22.01.2020 14:26:48Autor: rad
Potřeboval bych koupit náhradní dálkový ovladač. Je to možné a za kolik?
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Dobrý den, mám zájem o návod UPS Astip 150 S6. Děkuji....
APT AK307 Bezdrátový parkovací systém s monitorem...
Varná deska Electrolux EHH 6340 FSK...
CO detektor Smartwares Manual RM 370...
UleFoneArmorX5...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Set top box TE-310
Autor: Bohuslava Rybová
Set-top box Tesla TE-310 černý
Včera po 2 hodinách vypínání z elektřiny a mačkání tlačítka power zpušteno.Ted mě čeká znovu stejný problém.Opet nefunguje....
Dotaz
Autor: Ludvik
Myš Connect IT Doodle 2 Wireless
Má doodle myš 2 nick vec ktoru si stiahnem a budem mat nastavenia toho jak svieti? Hrám na iMac...
Blikající kontrolka nefunkční set top box
Autor: Renata Šimůnoková
Set-top box Tesla TE-310 černý
Dobrý den, včera vše fungovalo, dnes žádným způsobem nelze zapnout a bliká jen černená kontrolka, v navodu nic není. Můžete prosim poradit. Děkuji...
Set top box TE-310
Autor: Bohuslava Rybová
Set-top box Tesla TE-310 černý
Jsem maximálně naštvaná je to nefungující krabička za 800 strčte si to někam daleko do zadní části těla Návod absolutně k ničemu jak na lehké závady nic Ovladač od prvního dne nefunguje ...
dotaz
Autor: Pavel Řebíček
Mobilní telefon Nokia 230 Dual SIM
Dobrý den, lékař mi poslal na požádámí na mobil 603708451 tzv. Erecept - celkem 5 zpráv, protože v jedné zprávě může být jen jedem lékařský předpis. 5x mobil "zapípal" a když jsem najel na zprávy tak tam mám pouze jednu zprávu nikoliv 5. Jak se dostanu ...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Trouba Mora VT 537 AX nerez
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ trouba-mora-vt-537-ax-nerez-27536-cesky-navod.pdf
Detail - Sluchátka Niceboy HIVE XL černá tyrkysová
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ sluchatka-niceboy-hive-xl-cerna-tyrkysova-28455-cesky-navod.pdf
Detail - Sluchátka LAMAX Muse1 černá tyrkysová
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ sluchatka-lamax-muse1-cerna-tyrkysova-25368-cesky-navod.pdf
Detail - Klávesnice Logitech Wireless K375s CZ stojan
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ klavesnice-logitech-wireless-k375s-cz-stojan-na-mobil-tablet-cerna-14844-cesky-navod.pdf
Detail - Dotykový tablet Lenovo Tab M10 16
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ dotykovy-tablet-lenovo-tab-m10-16-gb-bily-28374-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2020