NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Sluchátka Bose QuietComfort Earbuds bílá

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Sluchátka Bose QuietComfort Earbuds bílá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Sluchátka Bose QuietComfort Earbuds bílá Obsah českého návodu Sluchátka Bose QuietComfort Earbuds bílá
 • Zařazení produktu: Sluchátka Bose
 • Značka: Bose
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Bose Sluchátka

Sluchátka Bose QuietComfort Earbuds bílá Sluchátka Bose QuietComfort Earbuds bílá Sluchátka Bose QuietComfort Earbuds bílá Sluchátka Bose QuietComfort Earbuds bílá Sluchátka Bose QuietComfort Earbuds bílá Sluchátka Bose QuietComfort Earbuds bílá Sluchátka Bose QuietComfort Earbuds bílá Sluchátka Bose QuietComfort Earbuds bílá
Návod k obsluze Sluchátka Bose QuietComfort Earbuds bílá obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Bose a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Bose návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Bose výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Bose QuietComfort Earbuds, bílá


Bose QuietComfort Earbuds jsou pohodlná bezdrátová sluchátka s funkcí aktivního potlačení okolního hluku, která dočista promění váš pohled na muziku. Své oblíbené skladby s nimi totiž uslyšíte v takovém podání, jaké zamýšlel jejich interpret. Poslech si přitom můžete se vším komfortem vychutnat naprosto kdekoliv. Umožní vám to kompaktní a voděodolné provedení těchto sluchátek, jejich ergonomické náušníky a v neposlední řadě i bezdrátové připojení (pomocí technologií Bluetooth 5.1 a True Wireless), díky němuž nejsou k poslechu potřeba žádné obtěžující kabely.
Baterie sluchátek vám na jedno nabití vydrží až 6 hodin. Kromě toho pak máte k dispozici i praktické dobíjecí pouzdro, které poskytuje energii na dalších 12 hodin přehrávání. 

Klíčové vlastnosti


 • Dokonalý zvuk každičkého tónu
 • Bezdrátová svoboda poslechu (Bluetooth, True Wireless)
 • Aktivní potlačení okolního hluku
 • Odolnost vůči potu a dešti
 • Pohodlné náušníky a snadné ovládání (dotykem či hlasem)
 • Rychlé nabíjení a dobíjecí pouzdro s energií navíc

 
 
Skvělý zvuk začíná dokonalým tichem. Sluchátka Bose QuietComfort Earbuds vám jej zajistí potlačením okolního hluku.
 

Jen vy a hudba


Aby vás při poslechu hudby absolutně nic nerušilo, dokážou tato sluchátka perfektně potlačit okolní hluk. Dělají to přitom jak aktivně (pomocí interních i externích mikrofonů), tak pasivně (prostřednictvím optimálně tvarovaných náušníků). 

Dokonalé pohodlí


Bezdrátová sluchátka Bose QuietComfort Earbuds vynikají i skvělým uživatelským komfortem. Díky své promyšlené ergonomii totiž perfektně padnou do uší, kde jim pak vnitřní háček zajišťuje dokonalou stabilitu. 

Snadné ovládání


Sluchátka Bose QuietComfort Earbuds můžete jednoduše obsluhovat pomocí uživatelsky přívětivého dotykového ovládání nebo také prostřednictvím speciální mobilní aplikace. A kromě toho je samozřejmostí podpora populárních systémů hlasové asistence. 

Špičkový zvuk při všech hlasitostech


Ať už hraje přehrávaná hudba jakkoliv nahlas, s těmito bezdrátovými sluchátky máte vždy jistotu krásně vyladěného zvuku. Je tomu tak díky technologii Active EQ, která dokáže regulovat zvukové parametry právě na základě aktuální hlasitosti. 

Bezproblémové nabíjení


Nabíjení sluchátek Bose QuietComfort Earbuds můžete provádět buď pomocí USB-C kabelu, anebo bezdrátově (prostřednictvím technologie Qi). Jistě přitom oceníte i špičkovou rychlost nabíjení – 15 minut dobíjení stačí na další 2 hodiny poslechu. 

Skvělá odolnost


Oficiální certifikace o stupni krytí IPX4 zaručuje těmto bezdrátovým sluchátkům perfektní odolnost vůči vodě – jde o zařízení, kterému nevadí pot ani drobný déšť. 

Obsah balení


 • 2 samostatná bezdrátová sluchátka Bose QuietComfort Earbuds (s nasazenými náušníky střední velikosti)
 • Nabíjecí pouzdro
 • Malé a velké náhradní náušníky
 • Nabíjecí kabel USB-C (A–C)
 • Příručka rychlého startu
 • Poučení o bezpečnosti
Lepší zvuk začíná lepším tichem. Proto jsou tato elegantní nová bezdrátová sluchátka do uší navržena s průlomovými akustickými inovacemi a nejúčinnějším potlačením hluku na světě.

Společně produkují ostrý, čistý zvuk a bohaté, hluboké basy ve virtuálním tichu - takže můžete slyšet všechny druhy detailů, které se obvykle ztratí, jako například zpěvák dýchající mezi slovy nebo lusknutí prstů hluboko v publiku.

Ve skutečnosti věříme, že z žádného jiného bezdrátového sluchátka nebudete mít přesvědčivější zážitek z poslechu, ať už jde o hudbu, podcasty, videa nebo hovory.

Nejúčinnější sluchátka s potlačením hluku na světě
Díky kombinaci patentovaných inovací v oblasti aktivního a pasivního potlačení hluku nabízejí sluchátka Bose QuietComfort® veškerý výkon potlačení hluku našich nejlepších sluchátek přes uši - od kompaktních, skutečně bezdrátových sluchátek.

AKTIVNÍ POTLAČENÍ HLUKU
Interní a externí mikrofony monitorují zvuky ve vašem prostředí a ve zvukovodu a - za zlomek milisekundy - produkují opačný signál, který ruší nežádoucí šum. Zbývá jen to, co chcete slyšet.

PASIVNÍ POTLAČENÍ HLUKU
Měkká tryska do uší je navržena tak, aby zcela odpovídala konturám vašeho ucha a vytvářela jemné utěsnění. Čím je vzduchotěsnější těsnění, tím méně proniká vnější hluk a čím více si můžete svůj obsah vychutnat. Dobrá pečeť je také kriticky důležitá pro hluboké noty, protože dodávají vaší hudbě a videím větší dopad a emoce.

Přizpůsobte si svůj poslech díky nastavitelnému potlačení šumu
Virtuální ticho je skvělé pro poslech hudby, ale jsou chvíle, kdy potřebujete slyšet i vnější svět. Jako když jdete po rušné ulici. Nebo poslouchejte oznámení o nalodění. Sluchátka Bose QuietComfort® Earbuds, která vědí, že různé situace vyžadují různou úroveň povědomí, vám jedinečně umožní vybrat si svůj poslechový zážitek. To vám umožní úplně eliminovat rozptýlení, minimalizovat potlačení šumu nebo cokoli mezi tím.

Pro rychlé konverzace vyberte možnost úplné průhlednosti. Tato praktická funkce vám připadá, jako byste vůbec neměli sluchátka - ideální pro objednání kávy nebo malý rozhovor se spolupracovníky.

Lidé uslyší váš hlas - ne hluk kolem vás
Na pravém sluchátku speciálně navržené mikrofonní pole snímá zvuk vašeho hlasu a potlačuje většinu okolního hluku. Výsledkem je, že ať už právě telefonujete, nebo používáte svého virtuálního asistenta, váš hlas je v centru pozornosti.

Ve svém živlu.V jakémkoli prvku.
Nebojte se je použít při cvičení. Je v pořádku nosit je za deště, sněhu, plískanice nebo krupobití. Tato sluchátka do uší s hodnocením IPX4 budou i nadále pumpovat skvěle znějící hudbu.

Když vytáhnete sluchátko, váš obsah se pozastaví
Mikrosenzory informují sluchátka o tom, kdy jsou v uších a kdy ne. V okamžiku, kdy jednu vytáhnete, se vaše hudba, podcast nebo video automaticky pozastaví, abyste nezmeškali ani sekundu.

Až 6 hodin nepřetržité radosti
Sluchátka Bose QuietComfort® vám na jedno nabití poskytnou až 6 hodin výdrže baterie.

Až o 12 hodin delší doba přehrávání s nabíjecím pouzdrem
Získejte další dvě plná nabití uložením sluchátek do bezdrátového nabíjecího pouzdra.

15 minut = 2 hodiny
Zcela bez energie? Rychlé 15minutové nabíjení vám poskytne výdrž baterie až 2 hodiny.

Nabíjejte bezdrátově
Pouzdro pro bezdrátové nabíjení je kompatibilní s jakoukoli bezdrátovou nabíjecí podložkou s certifikací Qi.

Výkonné nabíjecí pouzdro
Toto robustní pouzdro je navrženo pro cestování s vámi po celý den. Jeho magnetizovaný vnitřek udržuje bezdrátová sluchátka bezpečně na místě během nabíjení a jeho baterie poskytuje další dvě plné nabití - nebo až 12 hodin přehrávání. Rychlé 15minutové nabíjení vám navíc poskytne až 2 hodiny výdrže baterie. A když je na řadě váš případ, aby se dobil, můžete si vybrat mezi přiloženým kabelem USB-C nebo jakoukoli bezdrátovou nabíjecí podložkou s certifikací Qi (není součástí dodávky).

Vnější LED diody jasně ukazují stav baterie vašeho nabíjecího pouzdra. Jakmile je vyjmete z pouzdra, sluchátka se začnou spárovat s vaším zařízením.

Technické specifikace:

 • Výdrž baterie: Až 6 hodin
 • Doba nabíjení baterie sluchátek: 2 hodiny
 • Doba nabíjení baterie nabíjecího pouzdra: 3 hodiny
 • Doba rychlého nabití: 15 minut po dobu 2 hodin
 • Metoda nabíjení baterie: USB-C nebo Qi certifikovaná bezdrátová nabíjecí podložka
 • Typ baterie (špunty): lithium-iontový (knoflíkový článek s kovovým krytem)
 • Dosah Bluetooth: až 9m
 • Verze Bluetooth: 5.1
 • Kodek: SBC a AAC

Co je v krabici
2 sluchátka Bose QuietComfort® (vybavená středními koncovkami do uší)
Nabíjecí pouzdro
Malé a velké ušní koncovky
Nabíjecí kabel USB-C/USB
Rychlý návod
Bezpečnostní list
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Sluchátka Bose QuietComfort Earbuds bílá v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Technické parametry

Sluchátka Bose QuietComfort Earbuds bílá

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Provedení sluchátek
Volba vhodného typu sluchátek bude vždy propojena s nejčastějším způsobem jejich používání a požadavky na jejich vlastnosti.
Oblouková sluchátka jsou zpravidla vybavena většími/objemnějšími reproduktory pro plnější zvuk s bohatším výkonem v celém spektru frekvencí slyšitelných tónů. Také v této kategorii najdete sluchátka vhodná pro TV, pro DJ a audiofily.
Pro cestování a časté nošení sluchátek je vhodná varianta skládacích obloukových sluchátek, která jsou vybaveny důmyslnými systémy pro složení sluchátek do kompaktní velikosti, výrazné zmenšení jejich objemu a uzpůsobení do tvaru pro jejich bezpečné uložení.
Sluchátka do uší jsou ideálním řešením pro používání sluchátek při chůzi, sportu a cestování. Díky svým minimalistickým rozměrům zpravidla nikde nepřekážejí a vejdou se pohodlně do kapsy kalhot, kabelky či batohu.
Mnozí uživatelé vyhledávají sluchátka za uši, u nichž odpadá, pro některé uživatele nepříjemný pocit, připevnění sluchátek pouze do vnitřního otvoru ucha/sluchovodu - Provedení sluchátek
do uší
Typ sluchátek
V základním rozdělení rozlišujeme 3 typu sluchátek, do uší (intraaural / in-ear), na uši (supraaural / on-ear) a přes uši (circumaural / over-ear, around-ear).
Sluchátka do uší mají minimalistické rozměry, vhodné pro poslech hudby při chůzi, práci nebo sportu.
Sluchátka na uši jemně pokrývají celé ucho, zpravidla se jedná o sluchátka oblouková s nižší hmotností.
Sluchátka přes uši jsou vybavena mušlemi, které překrýjí celé ucho, zpravidla lépe potlačují ruch z okolí a přinášejí tak dokonalý hudební zážitek - Typ sluchátek
do ucha (intraaural)
Typ přenosu
Pro přenos zvukového signálu od zdroje ke sluchátkům je využíváno kabelu, zpravidla kvalitních vodičů na bázi mědi.
Stále větší oblibě se těší přenos signálu bezdrátovými technologiemi jako Bluetooth nebo pomocí rádiových vln (RF/FM) případně pomocí vln v infračerveném spektru (IR). Při naprosto srovnatelné kvalitě poslechu přinášejí sluchátka s bezdrátovým přenosem výrazně vyšší volnost pohybu a tím vyšší komfort při poslechu - Typ přenosu
bezdrátový (Bluetooth)
Typ připojení
Typ konektoru přesně specifikuje rozměr, tvar a typ koncovky / konektoru sluchátek, prostřednictvím kterého bude připojen ke zdroji hudby (přehrávači, hifi věži, mobilnímu telefonu, tabletu nebo notebooku) - Typ připojení
bluetooth
Typ nabíjení USB-C, Bezdrátové
Mikrofon
Sluchátka vybavená mikrofonem lze kromě poslechu hudby využít i pro telefonování, což ocení zejména uživatelé používající mobilní telefon k přehrávání hudby a videa - Mikrofon
Ano
Přijmutí hovoru Ano
Vhodné pro sport
Sluchátka vhodná pro sport jsou již od výrobce a při vývoji koncipována tak, aby dobře pracovala v zátěži při aktivním pohybu a sportu. Zpravidla se vyznačují odolností vůči vlhkosti (pot, déšť), pevnějším přichycením k uchu, aby neměnili svoji polohu i při prudkých pohybech hlavou a také jistou mírou propustnosti okolního ruchu pro zachování bezpečnosti uživatele (např. pro slyšitelnost dopravního provozu při běhu, apod.)">Vhodné pro sport
Ano
Stupeň krytí
IP x1Chráněno proti kapající vodě 1+0,5 mm za minutu.
IP x2Chráněno proti kapající vodě 3+0,5 mm za minutu.
IP x3Chráněno proti vodní tříšti.
IP x4Chráněno proti stříkající vodě.
IP x5Chráněno proti tryskající vodě.
IP x6Chráněno proti intenzivně tryskající vodě.
IP x7Chráněno proti ponoření do vody na 30 minut do hloubky 1 metr.
IP x8Chráněno proti potopení do vody.
IP x9Chráněno proti tryskající vysokotlaké teplé vodě.
Stupeň krytí
IPX4
ANC (Potlačení okolního ruchu)
Sluchátka s funkcí potlačení šumu jsou sluchátka , které snižují nežádoucí okolní zvuky pomocí aktivní kontroly hluku. Potlačení šumu umožňuje poslouchat hudbu bez rušení, aniž by bylo nutné zvyšovat hlasitost - ANC (Potlačení okolního ruchu)
Ano
True wireless Ano
Výdrž sluchátek 6 hod.
Výdrž s nabíjecím pouzdrem 18 hod.
Dětská sluchátka Ne
Akustický systém polouzavřený
Měření tepu Ne
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
bílá
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 15.0 cm
Výška balení 17.8 cm
Hloubka balení 6.0 cm
Hmotnost balení 0.4 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 88 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Plotostřih elektrický RIWALL REH 6261 RH...
Motorola Moto G9 Play návod a manuál. Stránku s produktem jsem našel, ale odkaz na stažení návodu ani omylem, tak co dělám špatně???...
multifunkční tiskárna Canon PIXMA TS3150 ...
Dobrý den, zakoupil jsem mobil motorola moto e6s, bohužel bez návodu k uvedení do provozu. Za pomoc velice děkuji. Štibřík...
Mám zájem o podrobný návod na zakoupený mobil pro 85letou maminku iGET SIMPLE D7 Yellow mauál u výrobku je tak stručný, že tam není popsá...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Parní čistič tyčový Bissell 1977N Vac&Steam Titanium
Autor: Jiřina Kišovå
Parní čistič Bissell 1977N Vac &
Parní čistič po zapnutí netvoří påru. Po zapnutí se mop sice nahřívá, ale páru nevytváří. Teplota je zřejmě nízkå na to, aby se pára vytvořila. Na ovladači je zvolena silnější påra. Po vytření pak zůståvá podlaha mokrá a vysušuje se stejnou do...
Dotaz
Autor: Zbyněk Rychtar
Mobilní telefon Aligator S6000 Dual SIM
Jak dělat foto z obrazovky...
NEZODPOVĚDNOST FIRMY PI PRODEJI MT.
Autor: Josef T i ch ý
Mobilní telefon Samsung Galaxy A21s 64
Je to nevěstinec,/ čti BORDEL / , že se prodává kvalitní a ne levný MT bez českého manuálu. Dnes jsem ho v Pardubicích koupil a od té chvíle jsem bez možnosti ho používat. Nemám kde se domoci rady,abych nezůstal bez spojení. STALO SE !!!! PLÁČU SICE PĚKNĚ,A...
český návod na REDMI NOTE 8T
Autor: František Čížek
Mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 8T
Prosím o zaslání českého návodu na tento mobil.děkuji Čížek...
Jbl
Autor: Karloa a
Přenosný reproduktor JBL GO 2 modrý
Stejny problem jbl go nereaguje, sviti porad cervene...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - DVD přehrávač Orava PD-308 černý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ dvd-prehravac-orava-pd-308-cerny-17152-cesky-navod.pdf
Detail - Notebook Prestigio SmartBook 141 C04 šedý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ notebook-prestigio-smartbook-141-c04-sedy-41170-cesky-navod.pdf
Detail - Radiobudík Blaupunkt CR7USB černý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ radiobudik-blaupunkt-cr7usb-cerny-32679-cesky-navod.pdf
Detail - Chytré hodinky Xiaomi Amazfit Verge modré
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ chytre-hodinky-xiaomi-amazfit-verge-modre-26648-cesky-navod.pdf
Detail - Fitness náramek Xiaomi Mi Band 3
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ fitness-naramek-xiaomi-mi-band-3-cerny-24363-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2020