Aku nůžky STANLEY SFMCPP32
Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení
Český návod k obsluze Aku nůžky STANLEY SFMCPP32
Pro zvětšení klikněte na obrázek
Aku nůžky STANLEY SFMCPP32 Obsah českého návodu Aku nůžky STANLEY SFMCPP32
  • Zařazení produktu: Akumulátorové nůžky Stanley
  • Značka: Stanley
  • Popis a obsah balení
  • Technické informace a základní nastavení
  • Návod k obsluze
  • Často kladené otázky – FAQ
  • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
  • Autorizovaný servis Stanley Akumulátorové nůžky
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Stanley výrazně zkracujete jeho životnost!
Popis produktu
Akumulátorové zahradnické nůžky STANLEY z řady FatMax V20
Snadné prořezávání větví stromů a keřů bez zvýšené námahy
Montáž nožů bez použití nářadí umožňuje důkladné čištění
Pro řezání mokrých i suchých větví až do tloušťky 32 mm
Šetrné k ruce a kloubům ve srovnání s ručními nůžkami
Vysoký komfort používání díky ergonomickému designu
Až 500 střihů na jedno nabití s baterií V20 4,0 Ah
Součástí balení
1x aku V20 (18V/4,0 Ah), nabíječka
Parametry produktu:
Výrobce: STANLEY
Kapacita akumulátoru: 4.0 Ah
Maximální průměr střihaného materiálu: 32
Napětí akumulátoru: 18 V
Typ akumulátoru: Li-Ion (V20)
Návod k obsluze Aku nůžky STANLEY SFMCPP32
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 16 stránek, formát PDF, velikost souboru 1.44 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:
Objednávka návodu k obsluze Aku nůžky STANLEY SFMCPP32
Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Aku nůžky STANLEY SFMCPP32
Hodnocení
0% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení:  z 5
Tento produkt už hodnotilo majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Pomalý hrnec Sencor SPR 5500SS...
EUROCRAFT ECGD540 pudní vrtak spalovací motor...
MP 1417 vyžínač akumulátorový Polsko ...
PHILALUX 3...
ETA 1617...
yamaha HTR 60-30 ČESKY...
Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:
Laser Bosch pll360
Autor: neznámý
Laser Bosch PLL 360
Komentáře
Autor: Václav
Elektrická koloběžka VeGA VIRON E-Scooter 1000W