|
Český návod k obsluze Aku vrtačka Güde BS 18-201-30K II Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Aku vrtačka Güde BS 18-201-30K II
- Zařazení produktu: Vrtačky akumulátorové Güde
- Značka: Güde
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Návod k obsluze
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Güde Vrtačky akumulátorové
|
Návod k obsluze Aku vrtačka Güde BS 18-201-30K II obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Güde a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Güde návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Güde výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuAku vrtačka Güde BS 18-201-30K II Akumulátorový vrtací šroubovák nesmí chybět v žádné domácnosti a Güde BS 18-201-30K II ze série akumulátorového nářadí 18V E3 splní všechny vaše nároky. Vrtačka disponuje napětím baterie 18 V a maximálním točivým momentem 30 Nm. 2 převodové stupně se starají o optimální využití výkonu. 10mm odnímatelné rychloupínací sklíčidlo se zase postará o to, že vrtáky a bity vyměníte během chvilky. Můžete se také spolehnout na automatickou aretaci vřetena a elektroniku s regulací otáček s ochranou proti přetížení. Samozřejmostí je pravo i levotočivý chod s brzdou motoru. Při vrtání si vyberete celkem z 20 stupňů točivého momentu a díky měkké rukojeti se vám bude pohodlně pracovat i při delším vrtání. Práci v horších světelných podmínkách zase usnadňuje LED osvětlení. Součástí balení je rychlonabíječka o napětí 3 A a baterie s kapacitou 2 000 mAh. Vše v praktickém kufříku s kovovými sponami. V kufříku najdete také 13 dílů příslušenství: 6 vrtáků HSS, 6 bitů CrV a 1 magnetický držák bitů 55 m a klip na opasek. Maximální upínací rozměr sklíčidla je 0,8 milimetrů.
Klíčové vlastnosti: - Akumulátorový vrtací šroubovák o napětí 18 V
- Maximální točivý moment 30 Nm a 2 převodové stupně
- 10mm odnímatelné rychloupínací sklíčidlo pro snadnou výměnu bitů
- Automatická aretace vřetena, elektronická regulace otáček a ochrana proti přetížení
- 20 stupňů točivého momentu v obou směrech
- Praktický kufřík s kovovými sponami s 13dílnou sadou příslušenství
- LED osvětlení pro práci v horších světelných podmínkách
- Baterie s kapacitou 2 000 mAh a rychlonabíječka o napětí 3 A
Aku vrtačka Güde BS 18-201-30K II- Akumulátorový vrtací šroubovák ze série akumulátorového nářadí 18V E3. 2 převodové stupně pro optimální využití výkonu, 10 mm odnímatelné rychloupínací sklíčidlo, upínání bitů pod sklíčidlem, automatická aretace vřetena, elektronika s regulací otáček a ochranou proti přetížení.
- Pravo/levotočivý chod s brzdou motoru. 19 + 1 stupňů točivého momentu. Měkká rukojeť pro bezpečnou práci. Integrované pracovní LED osvětlení. Včetně rychlonabíječky 3 A, baterie 2 Ah, kufříku s kovovými sponami, 13 - dílné sady příslušenství: 6 x vrtáky HSS (Ø 1,5, Ø 2,5, Ø 3,0, Ø 4,0, Ø 5, 0, Ø 6,0), 6 x bity CR-V (SL5, SL6, PH1, PH2, PZ1, PZ2), 1 x držák bitů 55 mm magnetický. Indikátor stavu baterie, klip na opasek.
Technické informace: - Napětí baterie: 18 V
- Typ baterie: Li-Ion
- Kapacita baterie: 2 Ah
- Kapacita baterie: 36 Wh
- Doba nabíjení baterie: 48 min.
- Maximální otáčky naprázdno: 0 - 350 / 0 - 1250 min-1
- Maximální točivý moment: 30 Nm
- Minimální upínací rozměr sklíčidla: 0,8 mm
- Max. upínací rozměr sklíčidla: 10 mm
- Vrtací průměr pro dřevo: 25 mm
- Vrtací průměr pro ocel: 10 mm
- Maximální průměr šroubu do dřeva: 6 mm
- Upínání: 1/4" (6,35mm)
- Vibrace: 1,08 m/s2
- Hodnota hluku LWA: 95 dB
Nabíječka: - Vstupní napětí: 100 - 240 V
- Výkon nahrávání: 80 W
- Frekvenční nabíječka: 50 - 60 Hz
- Výstupní napětí: 18V
- Výstupní proud: 3 A
- Třída ochrany: II
- Rozměry (DxŠxV): 220 x 95 x 220 mm
- Rozměry kufříku (DxŠxV): 310 x 250 x 100 mm
|
Návod k obsluze Aku vrtačka Güde BS 18-201-30K II
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze.
Jedná se o zkrácenou verzi. Informace o souboru: 44 stránek, formát PDF, velikost souboru 9.51 MB Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku: Objednávka návodu k obsluze Aku vrtačka Güde BS 18-201-30K IIPo dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.
Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Aku vrtačka Güde BS 18-201-30K II
Technické parametry Aku vrtačka Güde BS 18-201-30K II| Záruka | 24 měsíců | | Typ | | Typ nářadí | akumulátorová vrtačka | | Akumulátor | Kapacita akumulátoru Kapacita baterie udává množství energie uchovávané v jejím těle. Závisí na typu baterie, materiálu i technologii výroby - Kapacita akumulátoru | 2000 mAh | Napětí akumulátoru/baterie Napětí, laicky řečeno, udává sílu baterie. Pokud kapacita baterie značí, jak dlouho baterie může pracovat, pak napětí symbolizuje, jak velkou námahu zvládne - Napětí akumulátoru/baterie | 18 V | | Otáčky | | Počet rychlostních stupňů | 2 | | Ostatní funkce | | Max. průměr sklíčidla | 10 mm | | Obsah balení | | Přenosné balení | Ne | | Další parametry | | Osvětlení | Ne | | Regulace otáček | Ano | | Příklep | Ne | Rychlonabíjení Přístroj podporující rychlonabíjení je schopen svůj akumulátor dobít až v několikanásobně kratším čase než přístroj se standardním nabíjením - Rychlonabíjení | Ano | | Max. kroutící moment | 30 Nm | | Rozměry výrobku | | Šířka výrobku | 10.0 cm | | Výška výrobku | 22.0 cm | | Hloubka výrobku | 22.0 cm | | Hmotnost výrobku | 2.9 kg | | Rozměry balení | | Šířka balení | 11.0 cm | | Výška balení | 30.0 cm | | Hloubka balení | 32.0 cm | | Hmotnost balení | 3.2 kg |
Hodnocení90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 83 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
HITACHI RC A48105... HITACHI RC A48105... Elektrokoloběžka segway ninebot F2 pro E II ... DOMO DO42326PC zavařovací hrnec... chytré hodinky Xiaomi watch s4... test...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Replacement Parts for KuKirin, Ninebot, Xiaomi & More Autor: Mike Elektrická koloběžka Xiaomi 3 EU Ahoj avod-k-obsluze
Způsobují tvým zákazníkům zpoždění oprav nedostatek náhradních dílů na skladě nebo nesprávná kompatibilita modelů?
Vyrábíme a dodáváme náhradní díly pro elektrické koloběžky značek KuKirin, Ninebot, Xiaomi, VSETT a Kaabo.
N... dotaz Autor: jiří Zahradní traktor RIWALL 92H U traktoru Riwall pro 92 T nemůžu povolit matici levého nože (pohled ve směru jízdy).Při použití docela velké síly se ani nepohne. Nejsem si ale jistý jaký je tam závit ale předpokládám že se povoluje ve směru sečení nože. Prosím o radu než něco pokazím ... TS3350 Autor: Dušan Tiskárna multifunkční Canon TS3350 černá Tiskárna nepracuje, na nic nereaguje
Sviti trojuhelnik.
problikava B i C
Na dispei problikává I 5 E... Dotaz Autor: Lenka Šicí stroj SINGER M1005 Mám 2 dny nový šicí stroj Singer M1005 první den nešla vázat spodní nit sukoval se a teď zas nejde vytáhnout spodní nit a to nejsem začátečník šila jsem dlouho ale teď pár let už ne a servis na radu je jen Brno a Praha ... Kávovar Jura Ena C5 Autor: Irena Kávovar Jura ena 5 (EN) Prosím o zaslání návodu k obsluze v českém jazyce ... |
|