Aku vrtačka HIKOKI DV18DJLWQZ
Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení
Český návod k obsluze Aku vrtačka HIKOKI DV18DJLWQZ
Pro zvětšení klikněte na obrázek
Aku vrtačka HIKOKI DV18DJLWQZ Obsah českého návodu Aku vrtačka HIKOKI DV18DJLWQZ
  • Zařazení produktu: Vrtačky akumulátorové HIKOKI
  • Značka: HIKOKI
  • Popis a obsah balení
  • Technické informace a základní nastavení
  • Návod k obsluze
  • Často kladené otázky – FAQ
  • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
  • Autorizovaný servis HIKOKI Vrtačky akumulátorové
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku HIKOKI výrazně zkracujete jeho životnost!
Popis produktu
HIKOKI DV18DJLWQZ
Tento bohatý set obsahuje nejen profesionální příklepový šroubovák, ale také příslušenství zahrnující dva akumulátory, nabíjecí stanici a také kvalitní kufřík. Co se týká aku vrtačky/šroubováku, můžete se opřít o skutečnou japonskou kvalitu a vysoký výkon – dokáže vyvinout až 1 400 otáček za minutu a maximální točivý moment 53 Nm, aby vám šla práce krásně od ruky.
Klíčové vlastnosti:
  • Profesionální výkon a spolehlivost
  • Atraktivní výbava zahrnující rychloupínací sklíčidlo i automatickou brzdu
  • Vynikající ergonomie s hmotností pouze 1,7 kg
  • Mimořádně bohaté balení – včetně dvou akumulátorů, nabíjecí stanice a kufříku
Když vám jde o kvalitu, výkon i spolehlivost!
Bohatý obsah balení
Výkonná aku vrtačka
Vrtat a šroubovat rychle a bez zdržování umožní dvourychlostní aku šroubovák s maximálním točivým momentem 53 Nm a až 1 400 otáčkami za minutu bez zatížení. Do kovu tak můžete vrtat o průměru až 13 mm, u dřeva pak až 38 mm. Stejně tak dosahuje tento model rychlosti úderů až 19 600 za minutu a disponuje rychloupínacím sklíčidlem s rozsahem až 13 mm pro snadnou manipulaci i automatickou brzdou a 22stupňovou převodovkou pro precizní nastavení utahovacího momentu. Práci pak usnadní ergonomická rukojeť, LED osvětlení, hák na zavěšení a hmotnost pouze 1,7 kg.
Tradiční výrobce
Profesionální příklepový šroubovák s příslušenstvímObsahem balení je profesionální příklepový šroubovák DV18DJLW4, 2. akumulátory s kapacitou 3000mah., samozřejmostí je i kvalitní nabíjecí stanice UC18YKSL. Celý kompet je zabalený v kvalitním plastovém kufru pro pohodlnější přepravu.Tato vrtačka Vás nikdy nenechá ve štychu. Jedná se o velice kvalitní Japonský stroj značky HIKOKI.Profesionální příklepový šroubovák Vrtejte a rychle šroubujte s dvourychlostním aku příklepovým šroubovákem Hikoki se dvěma výkonnými bateriemi s kapacitou 3,0 Ah v balení, napětím 18 V, maximálním točivým momentem 53 Nm a až 1400 otáčkami za minutu bez zatížení umožňuje vrtat díry do kovu o průměru 13 mm a dřeva o průměru až 38 mm, rychlostí úderů až 19600/min., rychloupínacím sklíčidlem s rozsahem až 13 mm, automatickou brzdou, 22 stupňovou převodovkou pro přesné nastavení utahovacího momentu, ergonomická rukojetí SoftGrip s povrchovou úpravou pro komfortnější držení v průběhu práce, LED osvětlením, hákem na zavěšení a hmotností jen 1,7 kg.
  • Max. vrtací průměr do cihly: 13 mm
  • Max. vrtací průměr do oceli: 13 mm
  • Max. vrtací průměr do dřeva: 38 mm
  • Max. velikost vrutu: 8 × 75 mm
  • Max. průměr šroubu: 6 mm
  • Max. utahovací moment Hard: 55 Nm
  • Max. utahovací moment Soft: 23 Nm
  • Nastavení utahovacího momentu: 1 - 6 Nm
  • Otáčky High: 0 - 1400/min.
  • Otáčky Low: 0 - 350/min.
  • Rychlost úděrů: 0 - 19600/min.
  • Sklíčidlo: 2 - 13 mm
  • Napětí: 18 V
  • Celková délka: 220 mm
  • Hmotnost: 1,7 kg
Nabíjecí stanice
  • Nabíječka - UC18YKSL
  • Nabíjecí napětí - 14,4 V- 18V
  • Typ baterie - Li-ion
  • Teploty, při kterých je možné baterie nabíjet -10°C - 50°C
Baterie
  • Li-ion baterie
  • Kapacita 3,0 Ah
  • Napětí 18 V
Návod k obsluze Aku vrtačka HIKOKI DV18DJLWQZ
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 168 stránek, formát PDF, velikost souboru 12.55 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:
Objednávka návodu k obsluze Aku vrtačka HIKOKI DV18DJLWQZ
Technické parametry
Aku vrtačka HIKOKI DV18DJLWQZ
Záruka 24 měsíců
Typ
Typ nářadí akumulátorová vrtačka
Akumulátor
Aku systém HIKOKI 18 V
Typ akumulátoru Li-Ion
Počet akumulátorů 2
Kapacita akumulátoru
3000 mAh
Napětí akumulátoru / baterie
18 V
Otáčky
Počet rychlostních stupňů 2
Ostatní funkce
Max. průměr sklíčidla 13 mm
Obsah balení
Přenosné balení Ano
Další parametry
Osvětlení Ano
Regulace otáček Ano
Příklep Ano
Rychlonabíjení
Ano
Max. krouticí moment 53 Nm
Možnost využití profesionální
Typ elektromotoru uhlíkový
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 8.0 cm
Výška výrobku 24.0 cm
Hloubka výrobku 22.5 cm
Hmotnost výrobku 1.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 39.5 cm
Výška balení 16.0 cm
Hloubka balení 29.0 cm
Hmotnost balení 2.5 kg
Hodnocení
100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5
Tento produkt už hodnotilo 95 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Vaše nejnovější žádosti o návod:
televize LG OLED evo AI...
Český návod Automatická pračka GODDESS WFC815M7 bílá...
Jamo S 606 130W/210W, 6 Ohm...
Pomalý hrnec Sencor SPR 5500SS...
EUROCRAFT ECGD540 pudní vrtak spalovací motor...
MP 1417 vyžínač akumulátorový Polsko ...
Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:
Odblokování hodinek Armodd Squartz 9 Pro
Autor: neznámý
Chytré hodinky ARMODD Squarz 9 Pro
Dotaz
Autor: Horvát
Akumulátor Einhell Power-X-Change 18 V 2,5
Laser Bosch pll360
Autor: neznámý
Laser Bosch PLL 360
Komentáře
Autor: Václav
Elektrická koloběžka VeGA VIRON E-Scooter 1000W