Akumulátor HIKOKI BSL36A18 Multivolt
Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení
Český návod k obsluze Akumulátor HIKOKI BSL36A18 Multivolt
Pro zvětšení klikněte na obrázek
Akumulátor HIKOKI BSL36A18 Multivolt Obsah českého návodu Akumulátor HIKOKI BSL36A18 Multivolt
  • Zařazení produktu: Příslušenství pro aku nářadí HIKOKI
  • Značka: HIKOKI
  • Autorizovaný servis HIKOKI Příslušenství pro aku nářadí
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku HIKOKI výrazně zkracujete jeho životnost!
Popis produktu
HIKOKI BSL36A18 Multivolt
Klíčové vlastnosti:
  • Vynikající kapacita 5 Ah
  • Volba mezi 36V/18V
  • Kompatibilita s nářadím HIKOKI
  • Dlouhá životnost
  • Indikátor stavu nabití
  • 100% bezpečný provoz
Energie pro vaše nářadí!
Tradiční výrobce
Aku článek 36V 2.5Ah/18V 5Ah
  • MULTI VOLT 36V/18V originální
  • Do strojů s napětím 36V použitelná s kapacitou 2,5 Ah
  • Do strojů s napětím 18V použitelná s kapacitou 5,0 Ah
  • Stejná váha a velikost jako 18V baterie
  • Indikátor stavu baterie
  • Plná kompatibilita s 18V slide bateriemi BSL1815 - BSL1850 a nabíječkami 18V-36V
Návod k obsluze Akumulátor HIKOKI BSL36A18 Multivolt
Technické parametry
Záruka 24 měsíců
Další parametry
Aku systém HIKOKI 18 V + 36 V MULTIVOLT
Možnost využití profesionální
Typ příslušenství akumulátory
Kapacita akumulátoru
2500 mAh
Napětí akumulátoru / baterie
36 V
Počet akumulátorů 1
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 12.5 cm
Výška balení 8.2 cm
Hloubka balení 8.5 cm
Hmotnost balení 0.7 kg
Hodnocení
50% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 2.5 z 5
Tento produkt už hodnotilo 60 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Nový komentář k Akumulátor HIKOKI BSL36A18 Multivolt
Předmět: Dotaz
Datum: 22.11.2025 16:46:22Autor: Jiří
Odpovědět
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Jamo S 606 130W/210W, 6 Ohm...
Pomalý hrnec Sencor SPR 5500SS...
EUROCRAFT ECGD540 pudní vrtak spalovací motor...
MP 1417 vyžínač akumulátorový Polsko ...
PHILALUX 3...
ETA 1617...
Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:
Laser Bosch pll360
Autor: neznámý
Laser Bosch PLL 360
Komentáře
Autor: Václav
Elektrická koloběžka VeGA VIRON E-Scooter 1000W