NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Alarm iGET SECURITY M4 - WiFi

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Alarm iGET SECURITY M4 - WiFi GSM

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Alarm iGET SECURITY M4 - WiFi GSM Obsah českého návodu Alarm iGET SECURITY M4 - WiFi
 • Zařazení produktu: GSM alarmy iGET
 • Značka: iGET
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis iGET GSM alarmy

Návod k obsluze Alarm iGET SECURITY M4 - WiFi obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku iGET a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální iGET návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku iGET výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Buďte v klidu, ať už jste kdekoliv, s inteligentním zabezpečovacím systémem iGET Security M4. Je bezdrátový, s vaším telefonem komunikuje přes Wifi a při jejím výpadku je schopen pomocí GSM zaslat SMS o poplachu. A protože si rozumí s Androidem i iOS, můžete s ním sledovat vnitřní a venkovní IP kamery, řídit 230V zásuvky a další více než 20 typů příslušenství. Disponuje spoustou logických a speciálních funkcí a upravit jeho nastavení můžete zatímco se opalujete třeba na pláži.

iGET SECURITY M4
je ideální pro zabezpečení veškerých budov - domů, bytů, chat, kanceláří, ale také garáží, obchodů, skladů, úřadů, apod. Jedná se o bezdrátový alarm s jednoduchou instalací a ovládáním, který váš dům nejen zabezpečí, ale může dálkově nebo dle časovače spouštět elektrické spotřebiče pomocí řízených zásuvek, a kdykoliv je možné sledovat dění pomocí IP kamer. V případě poplachu alarm spustí nahrávání na této kameře a ihned video sdílí s aplikací ve vašem mobilním telefonu. Veškeré detektory jsou bezdrátové, většina napájená bateriemi, hlavní jednotka je napájena ze sítě 230 V ale má také vlastní záložní baterii s výdrží až 8 hod. Díky tomu je objekt neustále střežen i při výpadku elektrického proudu.

Aplikace
Pro ovládání je určena aplikace volně dostupná na Google Play a iOS marketu. Pomocí této aplikace je možné provést přehledně kompletní nastavení, přidávání detektorů, ovládat IP kamery, řízené zásuvky apod. Aplikace je v českém, slovenském, anglickém, polském, maďarském jazyce a mnoha dalších. Jedna aplikace tak sdružuje nastavení a ovládání alarmu, IP kamery a řízené zásuvky, all-in-one.

Bezdrátový přenos
Pro napojení detektorů k centrální jednotce není nutné tahání drátů ani složité nastavování. Detektory jsou bezdrátové a většina napájená bateriemi. Přidání dalších detektorů je otázkou několika minut. Centrální jednotka obsahuje slot na SIM kartu, pomocí kterého může zaslat zprávu o poplachu.
Bezdrátové detektory mají dosah až 80 m, některé i 200 m. Stačí pouze vložit baterie/zapojit a umístit detektor v prostoru. Aktivace a deaktivace alarmu je rovněž snadná a rychlá, buď použitím bezdrátové klíčenky, bezdrátové klávesnice, RFID čipu nebo mobilní aplikace. Odolné klíčenky slouží jako dálkové ovladače alarmu. Je možné aktivovat/deaktivovat alarm, zapnout poplach, a zapnout speciální režim Doma jen na některé zóny.

Způsob komunikace alarmu s aplikací/telefonem
Alarm iGET SECURITY M4 je připojen k síti Internet. Automaticky komunikuje se serverem. Připojení M4 k Internetu je nutné a je možné jej realizovat pomocí WiFi připojení (alarm obsahuje WiFi 802.11 b/g/n 150 Mb/s) nebo pomocí Ethernetového kabelu s konektorem RJ45 (rychlost 10/100 Mb/s). Mobilní telefon uživatele musí být připojen k Internetu kdekoliv na světě pomocí datového připojení nebo WiFi. Alarm tak datově komunikuje s mobilním telefonem. Alarm není možné k Internetu připojit pomocí datového přenosu přes SIM kartu. GSM připojení se SIM kartou je zde jako další/záložní volba jak může uživatele alarm kontaktovat - zasláním SMS o poplachu. Bezdrátové IP kamery jsou přímo napojeny na vaši domácí WiFi síť s připojením k Internetu stejně jako alarm M4.

Mnoho uživatelských účtů
Alarm iGET SECURITY M4 obsahuje 3 stupně uživatelských účtů. Nejvyšší je „Administrátor“, ten provádí veškerá nastavení a ovládání. Dále je „Uživatel“ – ten může alarm ovládat, ale neprovádí nastavení (aktivovat/ deaktivovat/ režim doma/ SOS, prohlížet online video z kamer, ovládat zásuvky apod.). Poslední úrovní je Host, ten může pouze ovládat tyto režimy: aktivovat/ deaktivovat/ režim doma/ SOS.

Rychlé sdílení nastavení a vytvoření účtu
Pokud chce administrátor přidat další uživatele, je to velmi snadné. Stačí nainstalovat na další mobilní telefon aplikaci „iGET M4“. Poté na prvním telefonu zobrazit QR kód pro sdílení a pomocí druhého telefonu v aplikaci naskenovat. Párování je tím dokončeno.

Velké portfólio dalšího příslušenství a bezdrátový přenos
Pro napojení detektorů k centrální jednotce není nutné tahání drátů ani složité nastavování. Detektory jsou bezdrátové a většina napájená bateriemi. Přidání dalších detektorů je otázkou několika minut. Bezdrátové detektory mají dosah až 80 m, vybrané i 200 m. Stačí pouze vložit baterie/ zapojit a umístit detektor v prostoru. Veškeré příslušenství, které je kompatibilní s alarmem iGET SECURITY M4 má označení iGET SECURITY M3Px (kde "x" je číslo příslušenství 1 až 99).

Ovládání řízených zásuvek 230V
Součástí alarmu iGET SECURITY M4 není jen zabezpečení, ale také inteligentní řízení domácnosti. Pomocí vzdáleně řízených zásuvek pro ovládání jednoho spotřebiče 230 V je možné ovládat osvětlení, topení, klimatizaci, apod. Zásuvka je zapojena do běžné síťové zásuvky a do ní spotřebič. Vzdáleně ji můžete zapínat/vypínat, také nastavit časovač nebo navázat na některou funkci.

IP kamery
K alarmu iGET SECURITY M4 je také možné přidání bezdrátových FullHD IP kamer iGET SECURITY M3P15v2 (vnitřní rotační) a M3P18v2 (venkovní pevná), a HD M3P20v2 (vnitřní pevná). Na tuto kameru je možné se vždy připojit pomocí online datového přenosu. Kamery jsou připojeny pomocí WiFi k bezdrátové síti.

Možnost pojmenování zón/detektorů/ovladačů
iGET SECURITY M4 nabízí plné pojmenování zón/detektorů a veškerého příslušenství. Je možné zadat až 160 znaků. Toto je pohodlnější a přehlednější nežli pouze vybírat z přednastavené nabídky názvů místností.

Ochrana proti sabotáži, odpojení napájení
Jakmile alarm vysleduje signál, který se snaží zarušit pásmo na kterém komunikují bezdrátové detektory, ihned vyvolá poplach. Při odpojení nebo připojení hlavního napájení alarmu 230 V uživatele ihned informuje pomocí aplikace. Záložní baterie v alarmu má výdrž až 8 hodin.

Vybitá baterie v detektoru
Pokud má detektor vybitou baterii, rozsvítí se na daném detektoru žlutá/červená LED dioda. Uživatel alarmu iGET SECURITY M4 ovšem toto kontrolovat nemusí. Informaci o vybité baterii detektor odešle alarmu iGET SECURITY M4, který o tomto informuje uživatele pomocí aplikace.

Hlavní parametry:

 • Inteligentní bezdrátový zabezpečovací systém s připojením k Internetu pomocí WiFi a Ethernet konektoru. Navíc při poplachu zasílá SMS pomocí mobilní GSM sítě. Pozor: nedisponuje datovým připojením pomocí SIM karty.
 • Ovládá vnitřní i venkovní IP kamery, spíná řízené zásuvky 230V, a komunikuje s dalšími více než 20typy bezdrátového příslušenství, označené jako M3Px.
 • Podporuje připojení až 300 ks bezdrátového příslušenství.
 • Aplikace pro celkové řízení a nastavení systému je dostupná pro Android i iOS marketu, a je k dispozici v češtině, slovenštině, angličtině, polštině, maďarštině a dalších jazycích.
 • Alarm M4 také automaticky stahuje a instaluje nejnovější aktualizace software/firmware ze serveru aby byl stále aktuální.
 • Ochrana proti sabotáži – jakmile alarm vysleduje signál, který se snaží zarušit pásmo na kterém komunikují bezdrátové detektory, ihned vyvolá poplach.
 • Informuje o stavu/poplachu pomocí aplikace, při poplachu navíc odesílá také SMS.
 • Aktivace a deaktivace alarmu probíhá pomocí klíčenek / klávesnice / RFID klíčů / aplikace v mobilním telefonu.
 • Obsahuje integrovanou vnitřní sirénu 100 dB.
 • Podporuje „Contact-ID“ protokol. Je možné jej připojit na centrální dohledové systémy, které tento protokol podporují.
 • Obsahuje záložní baterii, díky tomu je alarm stále plně aktivní i při odpojení hlavního napájení (výdrž až 8 hodin), o tomto výpadku hlavního napájení informuje uživatele pomocí aplikace.
 • Mnoho možností nastavení poplachových zón, každý detektor / příslušenství lze pojmenovat vlastním názvem.
 • Obsahuje otřesový detektor pro detekci poškození alarmu M4.
 • Informuje uživatele pomocí aplikace, ve kterém bateriovém příslušenství dochází baterie. Toto bateriové příslušenství má vysokou výdrž baterií až 2 roky.
 • Tajný poplach při přepadení: Uživatel zadá kód pro vypnutí alarmu, ovšem tento unikátní kód je odlišný od klasického a aktivuje v alarmu tichý poplach a informuje o tomto další uživatele.
 • Dosah bezdrátových detektorů až 80 m, u vybraných až 200m. Detektory je snadné upevnit na požadované místo.
 • Pomocí dokoupených IP kamer můžete volně sledovat dění v domácnosti a telefon vám ihned při poplachu zprostředkuje aktuální video.

Obsah balení
1x M4 – centrální zabezpečovací jednotka, zajišťuje řízení veškerých bezdrátových detektorů a celou kontrolu systému. Komunikuje pomocí WiFi a Ethernet konektoru, také zasílá SMS o poplachu pomocí GSM.
1x M3P13v2 – bezdrátová dotyková klávesnice s RFID čtečkou. Výdrž baterie až 6 měsíců, adaptér v balení
1x M3P1 – bezdrátový pohybový PIR detektor pro zajištění místnosti, vysoká výdrž baterií až 2 roky.
1x M3P4 – bezdrátový magnetický senzor pro zajištění dveří / oken, vysoká výdrž baterií až 2 roky.
1x M3P5 – dálkové ovládání (klíčenka), pro rychlou aktivaci a deaktivaci alarmu.
2x M3P22 – RFID klíč pro přiložení k bezdrátové klávesnici M3P13v2, pro rychlou aktivaci a deaktivaci alarmu.
2x Napájecí adaptér pro alarm M4 a klávesnici M3P13v2.
1x Podrobný uživatelský manuál v českém, slovenském, anglickém, polském a maďarském jazyce.

Další volitelné příslušenství

 • iGET SECURITY M3P1 – Bezdrátový pohybový PIR detektor
 • iGET SECURITY M3P4 – Bezdrátový magnetický detektor dveře/okna
 • iGET SECURITY M3P5 – Dálkové ovládání (klíčenka)
 • iGET SECURITY M3P6 – Bezdrátový detektor plynu
 • iGET SECURITY M3P7 – Bezdrátové SOS tlačítko
 • iGET SECURITY M3P9 – Bezdrátový detektor vody
 • iGET SECURITY M3P10 – Bezdrátový detektor vibrací
 • iGET SECURITY M3P11 – Venkovní siréna
 • iGET SECURITY M3P13v2 – Externí bezdrátová klávesnice s RFID čtečkou
 • iGET SECURITY M3P14 – Bezdrátový detektor kouře
 • iGET SECURITY M3P15 – Bezdrátová rotační IP HD kamera
 • iGET SECURITY M3P15v2 – Bezdrátová rotační IP HD kamera
 • iGET SECURITY M3P16 – Bezdrátová řízená zásuvka 230V
 • iGET SECURITY M3P17 – Bezdrátový pohybový PIR detektor bez detekce zvířat
 • iGET SECURITY M3P18 - Bezdrátová venkovní IP HD kamera
 • iGET SECURITY M3P18v2 - Bezdrátová venkovní IP HD kamera
 • iGET SECURITY M3P19 - Bezdrátový detektor CO (oxidu uhelnatého)
 • iGET SECURITY M3P20 - Bezdrátová vnitřní IP HD kamera
 • iGET SECURITY M3P20v2 - Bezdrátová vnitřní IP HD kamera
 • iGET SECURITY M3P21 - Bezdrátový magnetický detektor vrata/železné dveře
 • iGET SECURITY M3P22 - RFID klíč


Návod k obsluze Alarm iGET SECURITY M4 - WiFi GSM

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 16 stránek, formát PDF, velikost souboru 29.58 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Alarm iGET SECURITY M4 - WiFi GSM

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Alarm iGET SECURITY M4 - WiFi GSM

Technické parametry

Alarm iGET SECURITY M4 - WiFi

Záruka 24 měsíců
Partnumber 75020105
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 15.3 cm
Výška balení 8.2 cm
Hloubka balení 25.2 cm
Hmotnost balení 1.2 kg

Hodnocení

60% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3 z 5

Tento produkt už hodnotilo 59 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Alarm iGET SECURITY M4 - WiFi GSM

Předmět: Offline zařízení
Datum: 21.06.2024 22:58:02Autor: Valentina
Dobrý den, mám problém s aplikací k alarmu igetM4 (píše, že příslušenství je offline a nejde se do ní dostat, alarm funguje, wifi také, ale nelze nic korigovat v mobilní aplikaci), na helpdesk se nejde dostat, protože jsem zapomněla heslo a při požádání o nové žádný e-mail nepřišel....můžete mi prosím pomoct? Potřebujeme alarm funkční. Děkuji, Valentina Vávrová
Odpovědět

Předmět: Alarm iGET M4 už si stim nevím rady
Datum: 10.10.2023 10:09:53Autor: neznámý
Dobrý den ,koupil jsem si stavebnicový systém iGET M4 ,věci téměř za 20tis cca5kamer +všechny čidla kam je potrebuji ,velká spokojenost,ale vždy mě to vypeče když jedu někam na dovolenou.bud se stane že se nemůžu spojit přes mobil s jednotkou (píše to že je systém offline)a nedá se spojit s jednotkou,a po několika dnech se opět spojím ,ale pak jsou kamery offline ,takže to co potřebuju nevidím ,jde mi jen jedna kterou zrovna tolik nepotřebuju.co se stím dá dělat ? Už mi to Nebaví ,je to vždy když jedu na dovolenou.
Odpovědět

Předmět: Iget m4
Datum: 18.05.2023 20:58:19Autor: neznámý
Zdravim vás .

Mám problém s prihlásením do igetu.
Keď zadám email a heslo, napíše pridanie nového zariadenia alebo odhlásenie
Odpovědět

Předmět: Antivir
Datum: 16.03.2023 19:40:27Autor: neznámý
Dobrý den, aplikaci mi antivirový program nechce pustit do telefonu a označuje ji jako trojského koně. Co s tím?
Odpovědět

Předmět: Alarm IGET M4
Datum: 11.03.2023 11:50:38Autor: Václav
Základní jednotka hlásí offline a nejde se do ní dostat.prosim o pomoc ,alarm nejde vůbec aktivovat ani deaktivovat.
Odpovědět

Předmět: Alarm m4
Datum: 03.02.2023 15:03:04Autor: neznámý
Základní jednotka hlásí offline a nejde se do ní dostat.prosim o pomoc ,alarm sejde vůbec aktivovat ani deaktivovat.
Odpovědět

Předmět: Zadávání emailové adresy
Datum: 22.08.2022 13:16:37Autor: neznámý
Při zadávání emailové adresy mi to hlásí chyba zkuste znova- zkoušel jsem několik adres jak na Seznamu tak na gmailu a nic
Odpovědět

Předmět: Alarm IGET M4 zařízení je offline?
Datum: 14.08.2022 13:19:53Autor: neznámý
Dobrý den, potřebuji poradit - po 1 roce používání se nemohu mobil připojit k řídící jednotce, která píše zařízení je off-line?? Jde tuto závadu odstranit jinak než restartem do továrního nastavení? Děkuji za odpověď. P.
Odpovědět

Předmět: IP kamera
Datum: 28.06.2021 18:45:25Autor: Martin
Dobrý den , nelze připojit IP kameru . Po vložení qr kódu kamery je vyžadováno připojení k WiFi sítě kamery i když se na WiFi ipcam prepnu tak napíše že není připojeno k prirazene sítí chcete pokračovat v nastavení sítě... motame se porad dokola
Odpovědět

Předmět: Připojení
Datum: 30.04.2021 07:23:30Autor: Michal
Dobrý den lze použít M4 i bez internetu nemám na objektu internet. Lze to nastavit podobně jako M3?
Odpovědět

Předmět: Zapojení
Datum: 11.02.2021 14:40:41Autor: Jan
Dobrý můžu mít otázku všechno jsem namotoval 4xmagnet 2x pir sirenu Nevím jak to aktivovat můžu poprosit o postup na email honzik.navratil123@seznam.cz děkuji
Odpovědět

Předmět: Klávesnica
Datum: 30.12.2020 16:22:19Autor: Peter
Dobrÿ deň . Občas sa stane že na klávesnici bezdôvodne začne blikať zalený pásik sám od sena aj prestane signalizuje to závadu?
Ďakujem
Odpovědět

Předmět: Iget m4
Datum: 21.07.2020 15:30:25Autor: Aleš
Klávesnice reaguje jak má,ale stále bliká
podle stavu ústředny a nechce přejít do úsporneho režimu
Odpovědět

Předmět: iget m4
Datum: 20.03.2020 17:04:29Autor: Jiri
Zdravím Vás,

mam problém s pripojením wifi ustredny. po nekolikarem pripojování nelze spárovat
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Dobrý den,sháním návod k pračce LG F7020QD.Děkuji za zprávu....
Telefon Uleway model G 380D. Prosím o návod v češtině ...
SSS 6202 Hype S...
Americká lednice hisence RS711N4WCE...
Smart TV TCL 50 C61B...
INTEX PureSpa TM SB-H20 výřivka...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Návod
Autor: Emil
Písková filtrace Marimex ProStar 4 pro
Návod zapojení pro star4filtrace...
Sůl
Autor: neznámý
Myčka nádobí Electrolux ESM48210SW bílá
Dobrý den, zapomněla jsem do zásobníku na sůl před prvním použitím nalít vodu. Co teď s tím? Jeho velký problém? Děkuji za odpověď. Marcela ...
Montáž
Autor: JAROŠ
Odsavač par Fagor 3AF3-645N černý
Nabízíte návod k výrobku, ten nepotřebuji ale návod k instalaci....
Montáž
Autor: JAROŠ
Odsavač par Fagor 3AF3-645N černý
Nikde se neuvádí jak nainstalovat do vestavné skřínky. Jsem docela zručný ale tuto digestoř přidělat je velký problém. Přidelat na zed ano, ale do skřínky nelze. Raději kouipit jiný výrobek....
Nadenie stanic.
Autor: neznámý
Internetový radiopřijímač s DAB Roadstar IR-390
Nemôžem uložit FM stanice.0 Dík....Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou