NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Anténa pokojová EMOS EM-HF20, 0–25 km

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Anténa pokojová EMOS EM-HF20, 0–25 km DVB-T2

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Anténa pokojová EMOS EM-HF20, 0–25 km DVB-T2 Obsah českého návodu Anténa pokojová EMOS EM-HF20, 0–25 km
 • Zařazení produktu: Antény k TV EMOS
 • Značka: EMOS
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis EMOS Antény k TV

Anténa pokojová EMOS EM-HF20, 0–25 km DVB-T2 Anténa pokojová EMOS EM-HF20, 0–25 km DVB-T2 Anténa pokojová EMOS EM-HF20, 0–25 km DVB-T2 Anténa pokojová EMOS EM-HF20, 0–25 km DVB-T2 Anténa pokojová EMOS EM-HF20, 0–25 km DVB-T2
Návod k obsluze Anténa pokojová EMOS EM-HF20, 0–25 km obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku EMOS a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální EMOS návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku EMOS výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

EMOS EM-HF20, šedo-černá


EMOS EM-HF20 je pokojová televizní anténa, která zaujme svým zajímavým moderním vzhledem, jenž se bude perfektně vyjímat ve vašem interiéru. Je zcela připravena pro příjem DVB-T i DVB-T2 televizního signálu v rozlišení Full HD a je vhodná i pro použití s více vysílači.
Skvělý zvuk i obraz pak zajistí za každých okolností – má přijímací úhel 360° a zpracovává TV vysílání (DVB–T a DVB-T2) do vzdálenosti až 25 km od vysílače i v hustě obydlené městské zástavbě.
O eliminaci možného rizika rušení signálu se postará externí nízko šumový zesilovač se samostatným zdrojem. Ještě vyšší stabilitu signálu zajistí LTE filtr, eliminující rušivý signál od mobilních operátorů na sousedících frekvencích televizního a radiového vysílání. 


Klíčové vlastnosti


 • Pokojová televizní anténa, určená pro příjem televizního a rozhlasového vysílání
 • Podpora DVB-T2 a DVB-T do vzdálenosti až 25 km od vysílače v městské zástavbě
 • LTE a 5G filtr pro omezení rušení způsobené signálem mobilních operátorů
 • Vhodná i do karavanů a obytných vozů
 • Přijímací úhel 360°
 • Vertikální i horizontální polarizace
 • Napájení pomocí USB adaptéru či set-top boxu

 
Moderní pokojová anténa pro přijímání televizního a radiového signálu s pokročilou technologií eliminace rušení signálu pro skvělý obraz i zvuk. S malými rozměry a možností instalace téměř kdekoliv.
 

 

LTE a 5G filtr pro silný signál bez zarušení


Kromě LTE filtru, jenž eliminuje možné rušení signálem od mobilních operátorů anténa disponuje i 5G filtrem, jenž se postará o nežádoucí křížení signálů v pásmech 5G. Vy tak budete mít jistotu vždy dokonalého televizního a rozhlasového signálu pro sledování a poslouchání všech vašich oblíbených pořadů.
 

 

Připravena na DVB-T2


Anténa je připravena přijímat signál jak ve standardu DVB-T, tak i v novém DVB-T2 HEVC/H.265, takže jste s ní připraveni na vše.
 
 
 

Skoncuje se starostmi se signálem


Tento model dokáže přijímat signál z několika vysílačů najednou pro nejlepší kvalitu obrazu a zvuku. Navíc podporuje horizontální i vertikální polarizaci, přičemž další předností je nesporně široký přijímací úhel 360°. Výsledkem je křišťálově čistá kvalita obrazu až ve Full HD.
 
 
 

 

Univerzální připojení i bez elektrické zásuvky


Anténu díky univerzálnímu napájení za pomocí USB adaptéru využijete i v místech, kde není přístup ke klasické 230 V zásuvce. V samotném balení pak najdete vše, co budete potřebovat k propojení antény s televizorem či set-top boxem, tedy koaxiální kabel (1,5 m), USB kabel a externí napájecí zdroj, jenž je rovněž součástí balení.
 
 
 

Vhodná na poličku, do karavanu i obytného přívěsu


Pokojová anténa je navržena tak, abyste ji mohli umístit skutečně kamkoliv – například na skříň nebo polici, či pověsit na zeď. Rádi cestujete karavanem či obytným vozem? I v nich si díky této anténě lze dopřát příjemné večerní relaxace u televize. Anténa zajistí kvalitní signál a nepřekvapí ji přitom ani špatné počasí. S dosahem signálu až 25 kilometrů se navíc budete moci rozjet i na delší cestu od vysílače.
  


 Pokojová anténa, která se hodí do každého interiéru
Značka EMOS při navrhování antén nemyslí jen na funkčnost, ale také na jejich vzhled. Důkazem je pokojová anténa EM-HF20 s rozměry 215 x 210 x 15 mm. Její moderní design v šedo-černém provedení najde své místo v každém interiéru. Prostřednictvím antény naladíte televizní stanice v DVB-T a DVB-T2 a své oblíbené pořady a přenosy budete moci sledovat ve Full HD kvalitě.

Zvuk i obraz bez rušení
Kazil vám zážitek ze sledování televize šum nebo rušení mobilních operátorů? S touto pokojovou anténou se s nepříjemným rušením smířit nemusíte. Disponuje totiž externím nízkošumovým zesilovačem se samostatným zdrojem a také LTE filtrem a 5G filtrem. Anténa je vhodná i pro příjem z více vysílačů.

Postavení ve stojánku i zavěšení na zeď
Další výhodou této moderní pokojové antény je variabilita jejího umístění. Podporuje totiž horizontální i vertikální polarizaci a další její předností je přijímací úhel 360°. Díky praktickému stojánku ji můžete postavit na poličku nebo skříň a můžete ji také zavěsit na zeď.

Vhodná i pro karavany a obytné vozy
Na televizi se nemusíte dívat jen doma, anténa je vhodnou volbou i do karavanů a obytných vozů. Doporučená vzdálenost instalace antény od přijímače je 0 až 25 kilometrů.

Napájení USB adaptérem, který je součástí balení
Anténa je dodávaná společně s napájením v podobě USB adaptéru. Proč tento typ univerzálního adaptéru oceníte? Protože díky němu budete moci anténu využít i v místech, kde není síťové napětí 230 V, tedy například na lodi nebo v karavanu. Další možností je napájení přímo ze set-top boxu.

Technické specifikace:

 • použití:pokojová
 • doporučená vzdálenost instalace od vysílače:0–25 km (město)
 • zesilovač:externí nízkošumový zesilovač se samostatným zdrojem
 • příjem signálu:DVB-T/T2
 • vhodné pro příjem Full HD vysílání:ano
 • vhodné pro příjem z více vysílačů:ano
 • přijímací úhel:360°
 • polarizace:horizontální i vertikální
 • vhodné pro dálkový příjem:ano
 • LTE filtr:ano
 • frekvenční pásma:VHF/UHF
 • délka koaxiálního kabelu v balení:1,5 m
 • typ připojovacího konektoru:IEC
 • napájení:DC USB 5 V/550 mA (součástí balení)
 • frekvenční rozsah:174–230 MHz, 470–790 MHz
 • regulace zesílení:ne
 • vhodné pro karavany, obytné vozy:ano
 • možnost napájení z STB:ano
 • RF impedance výstupu:75 Ohm
 • 5G filtr:ano
 • rozměr:215 × 210 × 15 mm


Návod k obsluze Anténa pokojová EMOS EM-HF20, 0–25 km DVB-T2

Stažení PDF návodu k obsluze pro Anténa pokojová EMOS EM-HF20, 0–25 km DVB-T2 není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Anténa pokojová EMOS EM-HF20, 0–25 km

Záruka 24 měsíců
Partnumber J0688
Další parametry
Použití
Pro volbu vhodné televizní antény je rozhodující v jakém prostředí bude provozována.
Anténa pro vnější použití je odolná proti povětrnostním a má větší rozsah pracovních teplot, aby spolehlivě zvládala své funkce za všech povětrnostních okolností.
Anténa pro vnitřní použítí, označována také jako pokojová anténa, je vhodná do prostředí se stabilním klimatem - Použití
pokojová anténa
Délka anténního kabelu
Uvádí v metrech maximální délku anténího kabelu od antény až po zásuvku TV. Délku anténního kabelu lze zvětšit pomocí prodlužky, ovšem je nutné brát v úvahu fakt, že rostoucí délka kabelu znamená zvyšování útlumu signálu - Délka anténního kabelu
150 cm
Napájení
Popisuje jakým způsobem (napětí a proud) je aktivní zesilovač antény napájen. Antény napájené z TV nepotřebují elektrickou zásuvku na rozdíl od antén napájených z elektrické sítě - Napájení
síťové 230 V, USB
Pásma tuneru
Charakterizuje pracovní rozsah frekvencí, které TV anténa je schopna zesilovat a propouštět dále. Ideální TV antény zesilují pouze signál na frekvenci TV vysílání, nikoliv v dalších spektru elektromagnetického vlnění - Pásma tuneru
DVB-T2
LTE filtr Ano
Přijímací úhel 360 °
Typ připojovacího konektoru IEC
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 21.5 cm
Výška výrobku 21.0 cm
Hloubka výrobku 1.5 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 24.5 cm
Výška balení 24.7 cm
Hloubka balení 7.1 cm
Hmotnost balení 0.7 kg

Hodnocení

60% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3 z 5

Tento produkt už hodnotilo 49 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Anténa pokojová EMOS EM-HF20, 0–25 km DVB-T2

Předmět: Dotaz
Datum: 24.11.2022 12:18:47Autor: Josef Dobyáš
Dobrý den,prosím o informaci jestli je možné napájet anténu EMOS EM-HF20 také po antenním kabelu,když je zapnuta v setoboxu funkce (napájení antény 5V).Předem děkuji za odpověď
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Mixážní pult profesionální TEYUN 8 . Viz.: ALIexpress ...
Dobrý den, potřebuji český návod na Delongi Magnifica esam2900. S pozdravem Ivana Mašíková ...
DAEWOO KOC 8HBFMR ...
Dobry deň, prosím Vás pekne našiel by sa pre nas navod na klávesnicu Canyon Gaming Hazard. Ďakujem...
manuál pro tiskárnu LaserJet 1100A v češtině...
MeteorologickastaniceGreenBlueGB540.cesky návod....

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Kávovar věstavěný bosh CTES 33
Autor: Karel Radomil
Espresso Bosch CTL636ES6 nerez
Kávor nespustí program mletí kávy nějaká rada nebo volat rovnou servis...
COMPASS Charger PROFI microprocessor 6 /12V PB/ GEL/AGM
Autor: Jiří Velísek
Nabíječka autobaterií Compass PROFI
Dobrý den, Můžete prosím zkontrolovat a provést údržbu nabíječky vaší výroby COMPASS Charger PROFI microprocessor 6 / 12V PB/ GEL/ AGM ? - Poslal jsem dotaz na email info@compass.cz, ale tam zřejmě nevědí, netuší ... nepřišla žádná odpověď. Díky ...
Robotický vysavač
Autor: Barbora Kratochvílová
Vysavač robotický Evolveo RoboTrex ROB RTX-H6
Dobrý den, už jsem se ptala ale nedostala jsem odpověď. Vysavač H6 se nabil a od té doby nedělá nic. Nezapne se úklid ani ovladačem ani na vysavači. Svítí zelená. Prosím o odpověď. Děkuji Barbora Kratochvílová ...
zrušení zámku
Autor: Ondrušová Zdenka
Mobilní telefon vivo Y21s - Midday
Při nastavení Peněženky jsem si nastavila zámek displeje, nyní bych chtěla zámek zrušit, ale nenabízí mi to zrušení, jen změnu tapety atd. Již jsem v nastavení prošla vše možné, asi někde to přehlížím, tak se obracím o radu na vás. Mám VIVO V2110, nik...
Nabíjení
Autor: Věra Hevkánová
Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 20
Dobrý den, vysavač jsem dostala k Vánocům před dvěma lety, záruka vypršela 27.11. Nebyla příležitost ho zapnout, a nyní je to možné. Dle návodu jsme zapojili nabíječku, vysavač tři vteřiny zapnuli a položili na nabíječku. Chvíli blikalo červeně a potom z...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2022

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou