|
Český návod k obsluze Anténa pokojová Philips SDV1226 12 Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Anténa pokojová Philips SDV1226 12
- Zařazení produktu: Antény k TV Philips
- Značka: Philips
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Philips Antény k TV
|
Návod k obsluze Anténa pokojová Philips SDV1226 12 obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Philips a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Philips návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Philips výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuTato anténa se zesilovačem a filtrem pro redukci šumu byla navržena pro zlepšený příjem digitálního a analogového vysílání. Zesílení 28 dB Zesílení 28 dB zesiluje slabé signály, tím rozšiřuje rozsah příjmu a umožňuje přijímat více signálů na delší vzdálenost. Dipóly VHF/FM pro rozšířený příjem Dipóly VHF/FM, v angličtině obecně známé jako „rabbit ears“ (králičí uši), umožňují příjem televizních programů v pásmu VHF a rádia v pásmu FM. Prodloužením a nastavením dipólů zachytíte optimální signály. Kompaktní provedení Díky kompaktnímu provedení anténu snadno včleníte do domácnosti. - Filtr redukce šumu chrání před ztrátou signálu
- Pro domácí použití
- Se zesílením 28 dB
- HDTV/UHF/VHF/FM
Technická specifikace: - Určení: Pro domácí použití
- Aténní výstup: Koaxiální vstup 75 ohmů (IEC75)
- Délka anténního kabelu: 180 cm
- Zisk (anténa + zesilovač): 28 dB
- Pásma tuneru: UHF, VHF, FM, HDTV
- Indikátor napájení LED
Obsah balení: - Anténa
- Uživatelská příručka
- Adaptér napájení
Dokumentace k tomuto produktu - PHISDV1226 (Návod k použití CZ, 1.95 MB)
- PHISDV1226 (Návod k použití SK, 1.95 MB)
- PHISDV1226 (Návod k použití ENG, 1.95 MB)
- PHISDV1226 (Návod k použití PL, 1.95 MB)
|
Návod k obsluze Anténa pokojová Philips SDV1226 12Stažení PDF návodu k obsluze pro Anténa pokojová Philips SDV1226 12 není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Anténa pokojová Philips SDV1226 12| Záruka | 24 měsíců | | Partnumber | SDV1226/12 | | Další parametry | Zisk Zisk antény je kombinovaným vyjádřením směrovosti a účinnosti přeměny energie dané antény. Lze jej považovat za ekvivalent vyzařovaného výkonu. Zpravidla je vyjádřen v decibelech. Vyšší hodnota odpovídá vyššímu vyzařovanému výkonu, u směrových antén i vyššímu dosahu / vzdálenosti pokrytí signálem - Zisk | 28 dB | Použití Pro volbu vhodné televizní antény je rozhodující v jakém prostředí bude provozována. Anténa pro vnější použití je odolná proti povětrnostním a má větší rozsah pracovních teplot, aby spolehlivě zvládala své funkce za všech povětrnostních okolností. Anténa pro vnitřní použítí, označována také jako pokojová anténa, je vhodná do prostředí se stabilním klimatem - Použití | pokojová | Délka anténního kabelu Uvádí v metrech maximální délku anténího kabelu od antény až po zásuvku TV. Délku anténního kabelu lze zvětšit pomocí prodlužky, ovšem je nutné brát v úvahu fakt, že rostoucí délka kabelu znamená zvyšování útlumu signálu - Délka anténního kabelu | 180 cm | Napájení Popisuje jakým způsobem (napětí a proud) je aktivní zesilovač antény napájen. Antény napájené z TV nepotřebují elektrickou zásuvku na rozdíl od antén napájených z elektrické sítě - Napájení | 12 / 230 V | Pásma tuneru Charakterizuje pracovní rozsah frekvencí, které TV anténa je schopna zesilovat a propouštět dále. Ideální TV antény zesilují pouze signál na frekvenci TV vysílání, nikoliv v dalších spektru elektromagnetického vlnění - Pásma tuneru | UHF, VHF, FM, DAB | | LTE filtr | Ne | | Rozměry výrobku | | Šířka výrobku | 17.0 cm | | Výška výrobku | 12.0 cm | | Hloubka výrobku | 5.0 cm | | Hmotnost výrobku | 0.2 kg | | Rozměry balení | | Šířka balení | 25.0 cm | | Výška balení | 18.5 cm | | Hloubka balení | 10.0 cm | | Hmotnost balení | 0.3 kg |
Hodnocení50% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 60 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Prosím o návod k použití pro průmyslový vysavač Lehmann Haddo 2000 W.
Děkuji VF... Goddess Explorer 4... Prosím o návod k ventilátotu :
BIONARE FAN
Model BMT014D... Dobrý den,
prosím o návod na olejový kompresor H3-50 včetně PSH (tlaková nádoba). děkuji... Dobrý den,
prosím o návod pro mobilní telefon iGET T mini 6 GB / 128 GB - černý.
Děkuji... Bosch KGN49XL30 nerez prosím o návod k obsluze....
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Automatické otevření dveří na konci programu Autor: Zdeněk Myčka nádobí Whirlpool WSFO 3034 PF Po automatickém otevření dveří zůstala vysunutá páčka a nejdou zavřít dveře.Prosím o radu... Rozbočení tv signálu na 2 tv Autor: Miloš Venkovní anténa EMOS ASP-30 DB Dobrý den, mám TV anténu Broadband anténna ASP-30 s napájecí výhybkou a potřebuji tv signál rozdělit už pod střechou na 2 televize.
Byl bych vděčný za radu jak provést zapojení, asi nějaké schéma, jak a kde dát napájecí výhybku a kde rozbočovač.
Před... gumové součásti myčky Autor: Dana Myčka nádobí Mora IM 532 Koupili jsme vestavěnou myčku značky MORA model IM 532, typ WQP8-7712L a po pouhých sedmi letech provozu máme už tuto myčku dvakrát opravovanou a to vždy jen gumové součásti myčky které prostě popraskaly a začly tést. Poslední výměna vloni a světe div se ted ... Ventilátor VL1138 bílý Dobrý den Autor: Václav Ventilátor stolní Bomann VL 1138 bílý Dobrý den, při nešťastném pádu se mi zlomily vrtule na hřídeli (část 5)v návodu. Kde bych prosím sehnal tento náhradní díl nebo kde je servis na opravy. Bydlím v Praze. Děkuji za odpověď. Václav Smeták 605216209... Internet Autor: neznámý Mobilní telefon Aligator R40 eXtremo černý Dobrý den
jak aktivuji internet třeba seznam , děkuji Jarda .
... |
|