NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Autochladnička Acopower PX30

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Autochladnička Acopower PX30

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Autochladnička Acopower PX30 Obsah českého návodu Autochladnička Acopower PX30
 • Zařazení produktu: Autochladničky Acopower
 • Značka: Acopower
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Acopower Autochladničky

Autochladnička Acopower PX30 Autochladnička Acopower PX30 Autochladnička Acopower PX30 Autochladnička Acopower PX30 Autochladnička Acopower PX30 Autochladnička Acopower PX30
Návod k obsluze Autochladnička Acopower PX30 obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Acopower a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Acopower návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Acopower výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Autochladnička Acopower PX 30 LiONCooler 30L
 • Přenosná solární chladnička a mraznička od společnosti ACOPOWER je game changer pro vaše outdoorová dobrodružství. Díky možnostem alternativního napájení z autobaterie, solárního panelu nebo powerbanky se skvěle hodí pro život mimo elektrickou síť.
 • Solární mrazák Acopower dobijete za pomoci solárního panelu, autobaterie, a nebo prostřednictvím klasické zásuvky střídavého proudu, až se ocitnete opět v civilizaci. Přenosný solární mrazák najde své uplatnění při všech aktivitách jako například rybaření, turistika, výlety do hor, plavby lodí, kempování, myslivost. Skvěle se hodí nejen k uchování potravin, ale také lékařského materiálu. Výhody přenosného mrazáku ocení také chataři, stavitelé, zahradníci a všechny další skupiny lidí, které mají z různých důvodů omezený přistup k elektrické energii. Záložní powerbanka vydrží na jedno nabití až 12 hodin.
 • O tom, že udrží všechny vaše potraviny a nápoje perfektně chlazené, nepochybujte. Vnitřní teplotu můžete nastavit v širokém rozpětí ±20°C. Regulovat ji můžete buď přímo na digitálním displeji, nebo prostřednictvím doprovodné aplikace. Pro snazší manipulaci je LiONCooler vybaven teleskopickou rukojetí a robustními kolečky, se kterými můžete směle vyrazit do terénu.
Komfort při outdoorových aktivitách
 • Jak po celou dobu výletění udržet ideální teplotu potravin a nápojů? Zapomeňte na improvizaci, tající led a další krkolomná řešení. Nová solární chladnička od ACOPOWER může být napájena autobaterií, solární energií nebo záložní lithium-iontovou baterií, díky kterým se stanete nezávislými na elektrické síti. Je jako stvořená na cesty. Aby manévrování s ní bylo hračkou, je vybavena teleskopickou rukojetí a terénními kolečky.
Mrazivé teploty i bez ledu
 • LiONCooler se může pochlubit širokým rozsahem nastavení teploty. Rozpětí ±20°C umožňuje bezpečně chladit ovoce, zeleninu a mléčné výrobky, nebo zmrazit maso a jiné rychle se kazících potraviny. Kromě toho je možné chladničku využít i pro přenos léků, a dalších teplocitlivých materiálů a látek, které potřebují konstantní nízkou teplotu pro transport. K chlazení je využíván DC kompresor, nikoli led. Vy se tak nemusíte navíc tahat jeho s váhou a ušetříte si starosti s úklidem vody poté, co všechen roztaje.
Vymazlené detaily a ovládání pomocí aplikace
 • Potřebujete nabít telefon, ale nestíháte? Žádný strach, LiONCooler je vybaven snadno přístupným portem USB. Víko má zabudované držáky na nápoje a na zadní straně chladničky najdete dokonce otvírák na nápoje. Dodatečně vyšperkovat ji můžete držákem na lahve a úložnou kapsou na drobnosti a cennosti. Regulovat vnitřní teplotu chladničky, přepnout ji do úsporného ECO modu nebo kontrolovat stav nabití její baterie můžete přímo na světelném displeji, nebo na dálku. Stačí si do svého chytrého telefonu stáhnout doprovodnou aplikaci ACOPOWER. Ta je dostupná zdarma pro systém Android a iOS.
Tři způsoby nabíjení powerbanky
 • Zvolená vnitřní teplota chladničky přímo ovlivňuje výdrž její záložní baterie. Ta dokáže udržet dobroty chladné až 12 hodin. Pokud ale LiONCooler využíváte jako mrazničku, výdrž bude zhruba poloviční. Nezapomeňte, že baterie se vybíjí pouze při používání. Pokud jste připojeni ke zdroji napájení, zůstane plně nabitá. V případě potřeby můžete k jejímu dobití použít zásuvku střídavého proudu, autobaterii nebo přenosný solární panel. Plné kapacity dosáhne už po 3 hodinách. Powerbanku je možné nabíjet i nepřímo (bez připojeného mrazáku) ze zásuvky pomocí adaptéru. Powerbanku lze současně nabíjet při provozu mrazáku. Zapnutí mrazáku při provozu z powerbanky: Podržte zmáčknuté tlačítko ON/OF na vrchní části mrazáku LiONCooler a současně zmáčkněte tlačítko ON/OFF na powerbance AP-X230.
Všestranné využití baterie
 • V případě dokopaní powerbanky AP-X230 může po vyjmutí powerbanka dodat šťávu vašim chytrým zařízením kdykoliv a kdekoliv to budete potřebovat. Je vybavena bateriovým konektorem, konektory typu C a DC, nechybí ani dva USB porty. Její kapacita 193 Wh pokryje 250 hodin provozu smartphonu, 60 hodin zábavy s tabletem nebo třeba 27 hodin práce s laptopem. Opravdovou vychytávkou je pak vestavěná LED svítilna a nechybí ani digitální displej s údaji o zbývající energii.
Snadné nabíjení přídavné záložní powerbanky
 • Výdrž přídavné záložní baterie ovlivňuje teplota, na kterou chladničku nastavíte. Mějte proto na paměti, že udržení nižších teplot je energeticky náročnější. Nezapomeňte, že baterie se vybíjí pouze při používání. Pokud jste připojeni ke zdroji napájení, zůstane plně nabitá. K jejímu dobití lze využít zásuvky střídavého proudu, autobaterii nebo přenosný solární panel. Plné kapacity dosáhne po 2 hodinách, v případě využití zelené solární energie po 3-4 hodinách nabíjení. Po dobu nabíjení baterie je chladnička funkční bez jakýchkoliv omezení.
Shrnutí vlastností
 • Přenosná solární chladnička/mraznička
 • Nastavitelná teplota ±20°C
 • Provoz z elektrické sítě, autobaterie, solárního panelu nebo záložní powerbanky AP-X230
 • Způsoby nabíjení: zásuvka střídavého proudu (230 V), autobaterie (12/24 V), solární napájení (12-40 V)
 • Plné nabití už za 2 hodiny (3-4 hodiny s využitím solárního panelu)
 • Doba provozu s powerbankou 5-10 hodin (12 hodin při 20°C)
 • Chlazení DC kompresorem
 • Ovládání pomocí aplikace
 • Praktické držáky na nápoje, skleničky, lahve
 • Boční úchyty pro snadné přenášení
 • Lehce omyvatelný kryt mrazáku
 • USB port pro nabíjení elektroniky
Technická specifikace
 • Hmotnost: 13,4 kg
 • Kapacita: 30 litrů
 • Vnější rozměry: 64 x 40,5 x 40 cm
 • Barva: šedá Poznámka: Solární panely a powerbanka pro LiONCooler jsou k dispozici jako samostatné příslušenství a nejsou součástí balení. Konektor solárního napájecího kabelu je však součástí sady příslušenství pro napájecí kabely, která vám pomůže v začátcích, pokud se rozhodnete rozšířit řešení napájení mimo elektrickou síť.
Obsah balení
 • 1x P50 – ACOPOWER LiONCooler 50L solární mrazák (bez powerbanky)
 • ACOAPP50_návod CZ (Návod k použití CZ, 6.05 MB)


Návod k obsluze Autochladnička Acopower PX30

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 20 stránek, formát PDF, velikost souboru 6.34 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Autochladnička Acopower PX30

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Autochladnička Acopower PX30

Technické parametry

Autochladnička Acopower PX30

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Objem 30 l
Teplota chlazení vůči okolí
Udává max. rozsah teploty, kterou je autochladnička schopná proti vnějším teplotám udržet - Teplota chlazení vůči okolí
20 °C
Displej
Informuje vás o stavu a nastavení zařízení (čas, teplota a další), a to buď číselně, symboly funkcí nebo textem - Displej
Ano
Nabíječka v balení Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 62.8 cm
Výška výrobku 40.9 cm
Hloubka výrobku 40.3 cm
Hmotnost výrobku 12.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 63.5 cm
Výška balení 44.8 cm
Hloubka balení 43.5 cm
Hmotnost balení 14.0 kg

Hodnocení

80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5

Tento produkt už hodnotilo 87 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Dobrý den. Potřebovala bych prosím návod k cestovní žehličce Sencor SSl 7410GR Děkuji ...
Dobrý den Nenašli jsme k mikrovlnné troubě vestavěné montážní návod !!! Jak uchytit Typ: MG22M8074AT /EO GRIL Prosim o zaslání na em...
Krokoměr: PAKIDA pedometer: Mode - CR-812. Prosím o manuál v češtině....
Vu+UNO 4K SE...
Royalkraft Line benzínový generátor RK 8500 W...
Prosím o manuál na šijací stroj AEG124. Ďakujem...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Nejde zapnout telefon
Autor: LeonaDirdova
Mobilní telefon Poco C40 4GB 64GB
Dobrý den chtěla jsem se zeptat mám pocit c40 mám to už rok a včera mě přestalo jet taky to nejde ani zapnout děkuji Dirdová ...
JVC LT-50 VAQ7235
Autor: Valenta
Televize JVC LT-50VAQ7235
má tato značka nahravaní na flash disk děkuje Valenta...
JVC LT-50 VAQ7235
Autor: Valenta
Televize JVC LT-50VAQ7235
má tato značka nahravaní na flash disk děkuje Valenta...
Ezviz -není zaznam
Autor: neznámý
IP kamera EZVIZ C6N bílá
Dobrý den, prosím o radu. Kameru mam přes rok a najednou při přestala dělat záznamy při detekci pohybu žádný záznam. Nemůžu přijít na to co a jak nastavit, aby to zase fungovalo. Děkuji...
Dotaz
Autor: Vladimír
Televize GoGEN TVH 24A336
Dobrý den. Chci si zakoupit TV přijímač GOGEN TVH 24A336 od Datartu, ale nikde jsem se nedočetl, zda je zabudovaná čeština. Mám obavy z toho, aby se mi neopakovala hrůza , když jsem neměl v příjimači LG češtinu ale "hatlamatilku", která češtinu ani zdaleka ne...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou