|
Český návod k obsluze Autorádio Denver CAU-444BT černý Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Autorádio Denver CAU-444BT černý
- Zařazení produktu: Autorádia Denver
- Značka: Denver
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Denver Autorádia
|
Návod k obsluze Autorádio Denver CAU-444BT černý obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Denver a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Denver návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Denver výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuAutorádio s FM tunerem a bezdrátovým připojením Bluetooth pro přehrávání hudby ze smartphonů a také pro volání. Připojit lze i USB flash disk, SD kartu, nebo kabelem 3,5 mm jack jiné zařízení. TECHNICKÉ ÚDAJE ● rádio s FM tunerem ● předvolby rádia ● automatické, nebo manuální ladění ● Bluetooth pro streamování hudby a handsfree volání ● vstup USB a SD pro přehrávání MP3 ● vstup AUX 3,5 mm jack ● funkce ekvalizéru pro přehrávání MP3 ● maximální výkon 4x 7 W ● připojení ISO konektorem ● rozměry: 18,80 x 12 x 6 cm - DoC CAU-444BT (Prohlášení o shodě (CE), 79.3 KB)
|
Návod k obsluze Autorádio Denver CAU-444BT černýStažení PDF návodu k obsluze pro Autorádio Denver CAU-444BT černý není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Autorádio Denver CAU-444BT černý| Záruka | 24 měsíců | | Přehrávaná média a formáty | | Přehr. média | Vstup AUX, USB, Slot pro karty | | Přehrávané formáty | MP3 | | Displej | Dotykový displej Dotykový displej umožňuje ovládat přímo dotykem bez použití funkčních kláves - Dotykový displej | Ne | | Výklopný displej | Ne | Barva podsvícení Udává v jakém barevném odstínu je podsvětlen displej zařízení, případně zda je možno barvu volit - Barva podsvícení | modrá | | Velikost autorádia | 1 DIN | | Tuner | | Vlnový rozsah | FM | RDS Tuner RDS tuner je systém určený k přenosu doplňkových informací v sítích VKV FM rádiových vysílačů, na přijímači je potom možné vidět název rádiové stanice, nebo dokonce i aktuálně hranou skladbu RDS Tuner | Ano | | Reprodukce | | Jmenovitý výkon | 28 W | | Max. výkon (1 kanál) | 7 | | Počet kanálů | 4 | | Paměť | | Podpora paměťových karet | Ano | | Rozhraní | Bluetooth Technologie která umožňuje bezdrátový přenost dat - Bluetooth | Ano | | Handsfree | Ano | | Vstupy a výstupy | | Vstup pro externí mikrofon | Ne | | Výstup pro subwoofer | Ne | USB vstup USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice. Moderní způsob připojení periférií k multimediálnímu zařízení. Slouží pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik USB vstup | Ano | Vstup AUX Vstup Aux (audio) – je to vstup, který se v moderních multimedíálních zařízeních dostává velké oblibě. Slouží především pro připojení MP3 přehrávačů a jiných podobných zařízení. Do tohoto konektoru se připojuje pomocí klasického Jack 3,5 kabelu, nebo kabelu 2x cinch Vstup AUX | Ano | | Další parametry | Podpora ID3 tagů Podpora ID3 tagů ID3 tag je malý soubor dat který s sebou nese soubor mp3. Tag obsahuje informace, o autorovi skladby, jejím názvu, alba ze kterého pochází a případně ještě další údaje. Podle těchto je potom možné skladby vyhledávat, a v případě přehrávání skladby je zobrazovat na displeji přehrávače - Podpora ID3 tagů | Ne | Odnímatelný panel Většina dnešních autorádií umožňuje odejmutí čelního panelu, bez něhož se rádio stává nefunkčním. Tímto se snižuje zájem zlodějů o přístroj, neboť v případě jeho krádeže se jedná o víceméně nepoužitelnou součást. Odejmutý panel by měl vždy být odnesen z vozidla, v případě jeho opuštění obsluhou - Odnímatelný panel | Ne | | Rozměry výrobku | | Šířka výrobku | 18.8 cm | | Výška výrobku | 6.0 cm | | Hloubka výrobku | 12.0 cm | | Hmotnost výrobku | 0.5 kg | | Rozměry balení | | Šířka balení | 15.8 cm | | Výška balení | 8.0 cm | | Hloubka balení | 23.1 cm | | Hmotnost balení | 0.6 kg |
Hodnocení60% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 69 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Nový komentář k Autorádio Denver CAU-444BT černý
| Předmět: Návod | | Datum: 02.09.2024 11:25:36 | Autor: Vladimír | | Prosím ,kde bych sehnal návod k obsluze nebo aspoň jak ukládat stanice do paměti?Děkuji. | | Odpovědět |
| Předmět: Nejde mi reproduktory na ľavej strane | | Datum: 26.08.2023 16:28:30 | Autor: Jozef | | Pred tým mi išli všetko a teraz ide lem práva strana.Poradte ako sa to nastavuje pravú stranu viem ale neviem sa dostať na ľavú stranu prosím pomôžte mi. Ďakujem | | Odpovědět |
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
HERNÍ ŽIDLE S PODNOŽKOU QUATTRO CARBON RED... Gramofon Victrola Premiere V1, repro subwofer + poprosil bych o doporučení, jaká repra jsou k výrobku nejlepší... Jak se používají vakuovací dózy Pyrex. Na víku je připevněna fólie. Musí tam být? Mě se zdá, že brání vysávání.... Fotopast HUNTING TRAIL CAMERA PR 1000 360mpx 1080p... Laserová vodováha MAPOWER MPLL01... tablet doogee A9 pro...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
mob. tel Motorola moto 32g Autor: Jan Mobilní telefon Motorola Moto G32 6GB při pořizování fotek bych byl rád kdyby telefon vydával zvuk (cvaknutí) - neumím to nastavit - pokud to vůbec jde... Zubní kartáček Oral B iO series 3 Autor: Petra Zubní kartáček Oral-B iO Series 3 Ke kartáčku není přiložen jednoznačný návod. Obrázky opravdu nic moc nevysvětlí. Marně jsem poté hledala odpověď tady. Chtěla jsem si stáhnout návod, ale stále není k dispozici.
Jak tedy poznám, který modus je zapnutý? Je možné zaslat návod na mail?... Zavážecí loďka GPS V020 Autor: Petr Zavážecí loďka GPS V020 Včera jsem si koupil od vás cz návod k obsluze k této loďce, ale není to český návod, je to nějaká česko - slovenská hatmatilka, kterou najdu kdekoli na internetu a nemusím platit 100Kč. Takže bych rád český návod.
Děkuji
Alexandrovič ... Minecraft legends Jak otevřít knihu písní? Autor: neznámý Hra Nintendo SWITCH Minecraft Legends: Deluxe Nedaří se mi po stisknutí tlačítka R na Nintendo Switch otevřít knihu písní? Nemáte někdo radu co s tím?... Dotaz Autor: Jaroslav Mobilní telefon Samsung A55 Jak se vypíná mobilní telefon Samsung SM-A165F/ DSB Děkuji!... |
|