|
Český návod k obsluze Autorádio NCS RS 210 1 DIN Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Autorádio NCS RS 210 1 DIN
- Zařazení produktu: Autorádia Ostatní
- Značka: Ostatní
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Návod k obsluze
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Ostatní Autorádia
|
Návod k obsluze Autorádio NCS RS 210 1 DIN obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Ostatní a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Ostatní návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Ostatní výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuZnačkové autorádio NCS RS-210 s kvalitní 7-palcovou automaticky výsuvnou dotykovou obrazovkou, která promění vaše auto ve skutečné multimediální centrum. Dívejte se na své oblíbené filmy, prohlížejte si fotografie, přehrávejte MP3, nabíjejte telefon přes USB a používejte soupravu handsfree, která zvyšuje bezpečnost během jízdy a umožňuje vám volat v České republice bez pokut. Parkuj bezpečně s couvací kamerou.
Klíčové vlastnosti:
micro sd mceclip3-14 bluetooth
Balení obsahuje:
1 x Autorádio NCS RS-210 s automaticky vysouvaným displejem,
1 x Dálkové ovládání (baterie nemusí být součástí),
2 x kovový klíč k demontáži rádia,
1 x Externí mikrofon (záleží na obsahu balení),
1 x Konektor bez koncovky (univerzální, nutno přizpůsobit modelu a značce).
|
Návod k obsluze Autorádio NCS RS 210 1 DIN
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze.
Jedná se o zkrácenou verzi. Informace o souboru: 19 stránek, formát PDF, velikost souboru 3.27 MB Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku: Objednávka návodu k obsluze Autorádio NCS RS 210 1 DINPo dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.
Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Autorádio NCS RS 210 1 DIN
Hodnocení0% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Zdravím,zaplatila jsem 100 Kč dnes ráno,aby mi přišel podrobný návod k hodinkám Amazfit balance 2. na email mi přišel pouze 11 strankový za...
WATCH 10
Pokud nelze poslat návod, sdělte prosím ,jak se kalibruje funkce kravního cukru /glykemie/ nebo krevního tlaku.
Moc Vám děkuji. T...
WATCH 10
Pokud nelze poslat návod, sdělte prosím ,jak se kalibruje funkce kravního cukru /glykemie/ nebo krevního tlaku.
Moc Vám děkuji. T... zvedák kanálový KZ 2748... Odsavač par FABER 741 PB W A60... Dobrý deň, zháňam návod pre elektrický skrutkovač značky NAREX. Jedná sa o starší model.
Typ EŠ 106 D/A
ČSN 36 1555
Napätie: 220V ~...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Konvice náhradní Autor: Ilona Kávovar SOGO SS-5640 černý Kde mohu zakoupit náhradní skleněnou konvici ke kávovaru sogo 6540?... Aplikace Autor: neznámý Dron YUNEEC Mantis Q černý Dobrý den. Já majitelem dronu mantis q a mám nový tel. Ale nohu stáhnout aplikaci na dron. Nevíte jak je to možné , nebo už je jiná app?? Děkuju za odpověď.... Kávomlýnek Eta Autor: Jaroslav Kávomlýnek ETA Perfetto 0068 90000 černý Nastavení na menší číslo znamená větší hrubost mletí?... Dotaz Autor: Jaroslava Tlakový hrnec BANQUET Adagio 4 l Dobrý den ,jak má být správné nastavení oranžového kolečka na hrnci
Dakujem ... Myčka nádobí Bosch SMV46FX01E/62 Autor: Miroslav Myčka nádobí Bosch SMV46FX01E Nastavení samočinného otevírání dvířek u myčky nádobí Bosch SMV46FX01E/ 62... |
|