|
Český návod k obsluze Autožárovka Excelite H4 BLUE SVU 80% 60 55W 2ks Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Autožárovka Excelite H4 BLUE SVU 80%
- Zařazení produktu: Autožárovky Excelite
- Značka: Excelite
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Excelite Autožárovky
|
Návod k obsluze Autožárovka Excelite H4 BLUE SVU 80% obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Excelite a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Excelite návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Excelite výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktu - Halogenová autožárovka 12V Excelite Super Vision Ultra, vynikající vysoce kvalitním zpracováním a jedinečným světelným výkonem s vysokou barevnou teplotou.
- Díky technologii Super Vision Ultra žárovka vyzařuje až o 80% více světla na cestě, kde paprsky jsou až o 40m delší, než u obyčejných žárovek. Sklo se speciálním modrým povlakem dodává jasné bílé světlo se světelným tokem až 1650 / 1000 lm v barvě chromatičnosti 3400K.
- Tato autožárovka je vytvořena na základě nejmodernějších technologií s těmi nejpřísnějšími požadavky na kvalitu včetně homologace ECE R37 - E1. Žárovka je vhodná pro všechny druhy světlometů, díky sklu opatřenému UV filtrem.
Vlastnosti: - Až o 80% více světla na cestě
- Až o 40 metrů delší paprsek než u standardní žárovky
- Speciálně modrý povlak dodává bílé a jasné světlo
- Maximální výkon s vysokou barevnou teplotou
Technické parametry: - Typ žárovky: H4
- Napětí: 12V
- Příkon: 60/55W
- Patice: P43t
- Světelný tok: 1650/1000 lm
- Chromatičnost: 3400K
|
Návod k obsluze Autožárovka Excelite H4 BLUE SVU 80% 60 55W 2ksStažení PDF návodu k obsluze pro Autožárovka Excelite H4 BLUE SVU 80% 60 55W 2ks není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Autožárovka Excelite H4 BLUE SVU 80%| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | | Typ | H4 | | Odstín světla | bílý | | Rozměry výrobku | | Rozměry balení | | Šířka balení | 5.0 cm | | Výška balení | 10.5 cm | | Hloubka balení | 10.0 cm | | Hmotnost balení | 0.1 kg |
Hodnocení50% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 00 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
kraft&dele kd4127... MORA MBO 8640GX... Dobrý den,Český návod k laserové tiskárně Pantum BP2300W
E. Tichý
mobil:775243836 ... Prosím o český návod na obsluhu kompresoru Metabo Basic 250-24w of... Prosím o návody k přístrojům Sorisa. Konkrétně:
Presor-03 Excellens
Bodyter Exvcellens
oba od španělského výrobce Sor Internacional, S... Tvbox mxq...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Router D-Link DWR-932 4G LTE Autor: Milan Router D-Link DWR-932 4G LTE černý Dobrý deň.
Poprosím o radu.
Router D-Link DWR-932 4G LTE som nastavil a úspešne spustil.
Po vybití batérie sa nastavenie nezmenilo ale nenašlo 4g sieť operátora.
Po resetovaní a znovu nastavení Router D-Link DWR-932 4G LTE je opäť funkčný.
Veľmi ďakujem za ... Závada pračky AEG LAVAMAT L69682VFLC Autor: neznámý AEG L69682VFLC Dobrý den, nám se dnes stalo to samé a pračka navíc pouze bliká a zda, se že je nějaký problém s otáčení bubnu.
Vyřešili jste problém? ... Aligator pro seniory Autor: Karla Mobilní telefon Aligator A670 Senior černý Samovolné automatické přijetí hovoru bez zmáčknutí klavesy... Platba Autor: Ivan Router 4G Wireless Mobile WIFI Pro Cena poplatku je za manuál 100 Kč. Neviem ako mám postupovať keď na Slovensku sú €.
Prosím info. Ďakujem... Problém s mikrofonem Autor: Jana Mobilní telefon Evolveo EasyPhone LT pro Dobrý den, táta si pořídil telefon Evolveo pro seniory, ale když z něj chce volat, volaná osoba ho neslyší. Je v telefonu třeba něco nastavit (a jak) a nebo je problém s mikrofonem?
Předem děkuji za odpověď.
... |
|