|
Český návod k obsluze Autožárovka Osram 64210 Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Autožárovka Osram 64210
- Zařazení produktu: Autožárovky Osram
- Značka: Osram
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Osram Autožárovky
|
Návod k obsluze Autožárovka Osram 64210 obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Osram a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Osram návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Osram výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuOsram H7 Halogenová autožárovka Osram potěší každého prakticky smýšlejícího řidiče vozidla, který jezdí na dlouhé výlety či pracovní cesty. Výrobek pochází ze série ULTRA LIFE – odolné signální žárovky pro váš vůz. Tyto žárovky mají až čtyřikrát delší životnost oproti standardním žárovkám a jejich provozní životnost je až 100 000 km, proto se zavděčí každému řidiči, který ve svém vozidle tráví dlouhé hodiny. Klíčové vlastnosti: - Halogenová, odolná signální autožárovka
- Dlouhá životnost
- Provozní životnost až 100 000 km
- Napětí 12 V
- Bílý odstín světla
- Typ žárovky H7
Autožárovka Osram H7 12V 55W PX26d STANDARD- S žárovkami OSRAM do vašeho vozu budete na nočních toulkách v bezpečí. Produkt s jistotou osvětlí prostor před vozem a temná noc se rázem změní v den.
- Žárovka navíc poskytuje delší viditelnost světelného kužele a neoslňuje ani protijedoucí řidiče.
- Světelný tok 1500 lm generuje teplé bílé světlo.
- Tato sada obsahuje jednu žárovku s výkonem 55 W.
- Instalace žárovek s paticí PX26d je intuitivní a snadná. Produkt se chlubí opravdu dlouhou životností.
|
Návod k obsluze Autožárovka Osram 64210Stažení PDF návodu k obsluze pro Autožárovka Osram 64210 není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Autožárovka Osram 64210| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | | Typ | H7 | | Odstín světla | bílý | | Rozměry výrobku | | Hmotnost výrobku | 0.0 kg | | Rozměry balení | | Šířka balení | 10.0 cm | | Výška balení | 20.0 cm | | Hloubka balení | 15.0 cm | | Hmotnost balení | 0.0 kg |
Hodnocení100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 14 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
GAMING GXTrust... Prosim o návod na olejový radiator Klarstein 10033100
800watt
Dekuji... Sluchátka JBL tune 720 BT... Šicí stroj VERITAS Marie... Mikrovlnná trouba Whirlpool Max 49... Vestavná plně integrovaná myčka Beko model: BDIS35030....
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Myčka podlah KarcherFC7 Autor: Eva Podlahová myčka Kärcher FC 7 Cordless Mám ten samý problém, válečky nenasávají vodu,
koukám že je nás víc a tady nikdo neodpovídá...
... neviem sparovat soundbar a subrofer Autor: neznámý Soundbar TCL S643W černý Dobry Den
neviem sparovat soundbar a subrofer podla manualu mi to nefunguje ale fungovalo mi to uz ale neviem preco prestalo fungovat na subrofery mi svieti a pri zatlaceni oranzovo zlta dioda ked ju podrzim 3s blika na sounbare sa rozblika zlta podrzanie 5s pri parovani a potom... cidlo nefunguje Autor: Jan Čidlo pro meteostanice Sencor SWS THS stejný dotaz jako moji předchlůdci. Na senzoru je vše v pořádku ale nevysílá a nevysílá. Co dělat, Vyhodit?... Dotaz Autor: Jiřina Nabíječka Philips SCB 1290P pro AA,AAA Kdy poznam,že jsou baterie nabité.Led svítí zeleně pořád.... Sluchátka Technics EAH-AZ80E Autor: Michal Sluchátka Technics EAH-AZ80E-K černá Dobrý den, jakým typem nabíječky je možné nabíjet sluchátka?
Lze použít klasickou nabíječku na telefon 60W, nebo je vhodnější nabíjení řekněme třeba přes usb u notebooku?
Nebo je nějaká nabíječka s daným napětím, přímo pro tyto sluchátka?
Děkuji... |
|