NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Bazén Intex Easy Set 3,05x0,76 m

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Bazén Intex Easy Set 3,05x0,76 m bez filtrace, 28120NP

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Bazén Intex Easy Set 3,05x0,76 m bez filtrace, 28120NP Obsah českého návodu Bazén Intex Easy Set 3,05x0,76 m
 • Zařazení produktu: Bazény bez příslušenství Intex
 • Značka: Intex
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Intex Bazény bez příslušenství

Bazén Intex Easy Set 3,05x0,76 m bez filtrace, 28120NP Bazén Intex Easy Set 3,05x0,76 m bez filtrace, 28120NP Bazén Intex Easy Set 3,05x0,76 m bez filtrace, 28120NP Bazén Intex Easy Set 3,05x0,76 m bez filtrace, 28120NP
Návod k obsluze Bazén Intex Easy Set 3,05x0,76 m obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Intex a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Intex návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Intex výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Zchlaďte se

Líbí se vám představa, jak se v letním dni noříte do bazénu plného osvěžující vody? Chcete si dopřát koupání ve vlastním bazénu a osvěžit se v horkých letních dnech kdykoliv budete chtít? Pořiďte si na zahradu Bazén Intex Easy Set 3,05 x 0,76 m bez filtrace. Jedná se o cenově dostupný nadzemní bazén, nyní nově s desetiúhelníkovou základnou a s nafukovacím kruhovým horním límcem. Tento typ bazénu patří mezi nejoblíbenější a představuje ideální řešení pro rodiny s malými dětmi. Užijte si příjemně strávené chvíle u vodních radovánek se svými nejbližšími.


Bazén, oblíbené místo pro relaxaci

Bazén Intex Easy o průměru 3,05 m a hloubce 0,76 m je vyroben z kvalitního třívrstvého materiálu, který odolá větru, slunci i nárazu. Velmi rychle a snadno ho zprovozníte. Stačí si připravit místo na bazén, které by mělo být naprosto rovné a na něm rozvinout bazénovou podložku. U vybaleného bazénu pomocí extra velkého vzduchového ventilu, který je vybaven ochranou proti zpětnému úniku vzduchu, nafouknete horní límec a můžete začít napouštět vodu, která sama bazén postaví. Celkový objem vody v bazénu je 3,9 m3.

Snadné a jednoduché je nejen napouštění, ale i vypouštění bazénu na konci léta. Odšroubujete vypouštěcí ventil, připojíte zahradní hadici a voda sama vyteče. Není tedy potřeba žádného ponorného čerpadla. Po vyčištění a vypuštění je potřeba bazén uskladnit na suchém místě, protože jedině správná údržba prodlouží životnost bazénu.


Čistá, lákavá a osvěžující voda

Bazén je dodáván bez filtrace, nicméně je doporučeno ji dokoupit. Vybrat si můžete mezi pískovou nebo kartušovou filtrací. Pro tento menší typ bazénu je vhodnější kartušová filtrace, která funguje na principu zachytávání nečistot přes filtr, kterým voda protéká. Filtr je nutné několikrát týdně umýt a pravidelně měnit, aby byla voda dokonale čistá. Rozhodnout se můžete ale i pro pískovou filtraci, která zachytí nečistoty ve speciální křemičité vrstvě písku. V době nepoužívání se doporučuje zakrývat bazén plachtou, která zabrání napadání nečistot do bazénu.Vráceno - Použito
 • Nadzemní bazén je díky své konstrukci ideální pro rodiny s malými dětmi.
 • Tento typ bazénů se řadí mezi neprodávanější a nejoblíbenější bazény v České republice. Nyní v nové podobě - s desetiúhelníkovou základnou s kruhovým límcem.
 • Stačí jen připravit místo na bazén, rozvinout bazénovou podložku, bazén rozbalit, nafouknout horní límec a začít napouštět vodu. Stoupající voda sama bazén postaví. Od vybalení bazénu můžete do 10 až 15 minut napouštět vodu.
 • Bazén je nutné po skončení bazénové sezony vyčistit, vypustit a uklidit na suché, nemrznoucí místo. Správnou údržbou prodloužíte životnost bazénu. Doporučujeme bazén po koupání zakrývat krycí plachtou. Pro snadné nafouknutí doporučujeme zakoupit ruční či elektrickou pumpu.

Filtrace není součístí balení, nicméně ji doporučujeme dokoupit. Pro připojení pískové či kartušové filtrace je nutné dokoupit:

 • 6 ks bazénových hadic
 • 2 ks průchodu stěnou bazénu
 • 1 ks instalační sady

Součásti balení bazénu:

 • bazén
 • návod
 • záslepky průchodů stěn bazénu

Technické parametry:

 • tvar bazénu: mnohoúhelník
 • průměr: 3,05 m
 • hloubka: 0,76 m
 • celkový objem vody v bazénu při cca 80% naplnění : 3,9 m3
 • výška hladiny: cca o 15 cm menší než výška bazénu (cca 0,6 m)
 • konstrukce: samonosný bazén

Obsah balení:

 • bazén
 • návod
 • záslepky průchodů stěn bazénu

Pumpa není součástí balení.

Nafukovací prstenec a vzduchový venil
K nafouknutí prstence slouží extra velký vzduchový ventil. Tento je standardně vybaven ochranou proti zpětnému úniku vzduchu, aby se minimalizoval únik vzduchu při zavírání ventilu.

Vypouštění a bezpečnost
Tyto bazény standardně disponují šroubovacím vypouštěcím ventilem na vnější straně a tlakovým uzávěrem na vnitřní straně bazénové fólie. Tento slouží nejen k vyšší bezpečnosti, ale zároveň chrání před neúmyslným vypuštěním bazénu.

Praktičtí pomocníci
Nejen montáž, ale i demontáž = vypuštění bazénu by mělo být rychlé a jednoduché. Za tímto účelem je již v základní výbavě vypouštěcí zařízení s připojením na hadici. Musíte jen odšroubovat vypouštěcí ventil a připojit zahradní hadici. Zbytek se dokončí sám, žádné ponorné čerpadlo není zapotřebí.
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Bazén Intex Easy Set 3,05x0,76 m bez filtrace, 28120NP v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Technické parametry

Bazén Intex Easy Set 3,05x0,76 m

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ bazén
Typ konstrukce nafukovací prstenec
Tvar kruh
Rozměr 3,05 m
Hloubka 0.76 m
Typ filtrace nemá
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 30.0 cm
Výška balení 41.0 cm
Hloubka balení 39.0 cm
Hmotnost balení 10.0 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 68 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Bazén Intex Easy Set 3,05x0,76 m bez filtrace, 28120NP

Předmět: Napouštění bazénu
Datum: 04.08.2020 11:50:31Autor: Václav Budig
Dobrý den, prosím o odpověď na můj dotaz ohledně napouštění bazénu. Resp. bazén 3,05/0,76 mám napuštěný do výšky vodního sloupce cca 50 cm ode dna. Zdá se mi, že by snesl ještě trochu dopustit, ale nevím, zda tím neohrozím horní nafukovací lem. Také se bazén zformoval spíše do tvaru elipsy než kružnice (i když je na vodorovné ploše a je pod ním podložka pod bazén. Dno je lehce v jednom směru pokrabacené. Mám zkusit dál připouštět vodu, dokud se bazén sám nevyrovná?

Děkuji, Budig
Odpovědět
Odpověď:
Autor: Technická podporaDatum: 04.08.2020 13:41:14
Dobrý den, bazén se sám nevyrovná. Doporučuji vypustit, narovnat krabaté dno a poté napustit znova. Lehce přes limit napustit můžete.

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

HP Ink Tank Whireless 415...
Dobrý den, potřebuji návod na Set-top box Strong SRT 8211. Děkuji Lalíková...
DVB-T2/C /Tesla senior T2, dodávaný uživatelský manuál je nedostačující/...
televize LG 47LM760S-ZB...
Dobrý deň, prosím o zaslanie návodu na telefón XIAOMI Redmi Note8 Pro Ďakujem Michalcová...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Trouba Whirlpool DYNAMIC AKP 244 IX 857724410500
Autor: Karel Jeřábek
Trouba Whirlpool DYNAMIC AKP 244 IX
Vážení jde mi o radu. Touba pekla asi 5x koláč a bábovky, vše OK. Je v provozu od 15.6.2019. Koncem týdne došlo k výluce vysokého ele.napětí a několiktát za sebou to vyplo-zaplo neš se to stabilizovalo. Nastavil jsem správný SEČ a fajn. Večír že dám na noc ...
Nefunguje internet
Autor: Jaromír
Set-top box Mascom MC720T2 HD černý
Dobrý den, nefunguje internet u modelu Mascom MC720T2 HD. Má fungovat . Co dělám špatně? Jaromír...
Dotaz
Autor: Dagmar Bejšovcová
Automatická pračka Candy CS3 1052D2-S bílá
Dobrý den, překvapilo mně, že po vyprání je prádlo teplé.....Mám už 6. pračku, ale vždy bylo studené od vody při máchání.A také jsem se v návodu nedočetla, kolikrát pračka máchá, např.u programu na 59 minut Děkuji za odpověď D.Bejšovcová...
dotaz
Autor: Irena Mikušová
Tiskárna multifunkční Canon PIXMA MG3050 černá
Prosím, chtela jsem kopírovat. První list v pořádku a při dalším se žlutě rozblikala kontrolka trojuhelník s bleskem a B. Jak toto odstranit ? nemúžu najít v přilozeném návodu....
Ladění TV LG 70UM7450
Autor: Ing. Vlastimil Vojkůvka
Televize LG 70UM7450 černá
Dobrý den, mám na jeden satelit připojené 2 TV LG jeden přes settop box GoSat a druhý 7450 přes CI+. FreeSat provedl převedení některých programů ze sat. Thorr na sat. Intelsat 10 - 02. První TV se STB naladil programy naprosto bezproblémově. Druhý TV 7450 vidí...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Televize Samsung UE65TU7072 černá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ televize-samsung-ue65tu7072-cerna-42560-cesky-navod.pdf
Detail - Satelitní přijímač Optibox miniZebra, Irdeto
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ satelitni-prijimac-optibox-minizebra-irdeto-7758-cesky-navod.pdf
Detail - Set-top box GoSat GS220T2 černý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ set-top-box-gosat-gs220t2-cerny-41146-cesky-navod.pdf
Detail - Holicí strojek Philips Series 6000 S6620
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ holici-strojek-philips-series-6000-s6620-11-modry-28006-cesky-navod.pdf
Detail - Klávesnice s myší Marvo CM305, US
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ klavesnice-s-mysi-marvo-cm305-us-headset-cerna-48696-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2020