|
Český návod k obsluze Bazénové hrací centrum Intex 57163NP Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Bazénové hrací centrum Intex 57163NP
- Zařazení produktu: Dětské bazény Intex
- Značka: Intex
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Návod k obsluze
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Intex Dětské bazény
|
Návod k obsluze Bazénové hrací centrum Intex 57163NP obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Intex a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Intex návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Intex výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuIntex Dinopark (57163NP) Intex Dinopark je bazénové centrum, které v sobě skrývá mnoho zábavy a příjemného osvěžení pro vaše nejmenší. Vždyť které dítě by netoužilo po vodních radovánkách v teplých letních dnech - navíc v kombinaci se zábavnými postavičkami dinosaurů. Najdete zde skluzavku, která je stylizována do chřtánu veselého T-Rexe, brouzdaliště plné příjemné vody nebo házecí kroužek, kterým je možno trefovat cíl v podobě nafukovacího pterodaktyla. Neváhejte, pořiďte si tuto nafukovací atrakci na zahradu či dvorek a zpříjemněte svým dětem dlouhé chvíle v parných letních dnech. Určeno pro děti od 2 let Hrací centrum je určeno pro děti od 2 let a díky celkovým rozměrům 196 × 170 × 107 cm budou mít vaše děti či vnoučata dostatek místa k dovádění. Nedílnou součástí balení je také vypouštěcí ventil a opravná záplata, která se vám bude hodit v případě jakéhokoli porušení materiálu. Osvěžující sprcha do parných letních dnů! Osvěžení v bazénku plném radostných dinosaurů Do hracího centra Intex Dinopark můžete díky speciálně určenému otvoru snadno nainstalovat zahradní hadici, vytvořit tak provizorní sprchu a doplnit radost ze sklouznutí o kýžené osvěžení. Dopřejte svým dětem dvojnásobné potěšení.
Kvalitní materiál Bazénové hrací centrum je vyrobeno z kvalitního vinylu o síle 0,30 mm, takže se nemusíte bát protržení při jeho běžném užívání. Tento vysoce odolný materiál zaručuje nosnost až 54 kg.
Jednoduchá instalace přímo na vaší zahradě Neopomenutelnou výhodou hracího centra je jeho naprosto jednoduchá instalace. Bazének stačí rozložit na jakoukoli hladkou, vodorovnou a pevnou plochu. Bazénové hrací centrum Dinopark 196 x 170 x 107 cm - INTEX 57163 Nafukovací hrací centrum se skluzavkou a bazénkem v designu veselého dinosaura o velikosti 196 x 170 x 107 cm. Dopřejte si vodní radovánky u vás na zahradě. Nafukovací hrací centrum se skluzavkou, vodní sprchou a příslušenstvím přímo vybízí k vodní zábavě. Bazének osvěží v parných letních dnech především ty nejmenší.
- Výhodou hracího centra je jednoduchá instalace. Stačí rozložit bazének na hladkou vodorovnou a dostatečně stabilní plochu, nafouknout a napustit vodu. Centrum obsahuje bazének, vodní sprchu napojitelnou na zahradní hadici, skluzavku, házecí kroužek.
Parametry: - Rozměry: 196 x 170 x 107 cm
- Objem vody bazénku při výšce hladiny 12 cm: 150 l
- Maximální nosnost: 54 kg
- Materiál: vinyl o síle 0,30 mm
- Vypouštěcí ventil
- Balení obsahuje opravnou záplatu
- Určeno pro děti od dvou let. Nutný nepřetržitý dohled dospělé osoby
|
Návod k obsluze Bazénové hrací centrum Intex 57163NP
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze.
Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Bazénové hrací centrum Intex 57163NP
Technické parametry Bazénové hrací centrum Intex 57163NP| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | | Typ | dětský bazén | | Typ konstrukce | nafukovací | | Tvar | ovál | | Rozměr | 1,70 m | | Hloubka | 1.07 m | | Objem vody | 150 l | | Rozměry výrobku | | Hmotnost výrobku | 8.5 kg | | Rozměry balení | | Šířka balení | 12.7 cm | | Výška balení | 38.7 cm | | Hloubka balení | 40.6 cm | | Hmotnost balení | 9.9 kg |
Hodnocení90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 23 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
měřič půdy kraft dele 4 v 1... Samsung QE55S90F... televize Samsung UE43U8072... SAMSUNG PCD-740... MASCOM SUNNY Android TV box, 4K... Odsavač par Miele DA 6290 D SOAF...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
odblokování koloběžky Autor: KAMIL Elektrická koloběžka Cory Plus SA B Dobrý den, dostal jsem koloběžku od kamarádky, ale chce to po mě heslo aby se mohl přihlasit ke kolobežce-jenže ona už aplikaci nemá Je nějaká moznost jak ji restartovat, aby se mohla používat jde normálně zapnout ale nereaguje na rozjětí akcelerátoru zřejmě... Dálkový ovladač Autor: Ladislav Dálkový ovladač spouště Rollei Prosím o zaslání CZ návodu dálkového spouštěče Rollai pro Canon 40D.
Děkuji.
Ladislav Halámek... Vyčištění chladničky Autor: Jiří Chladnička s mrazničkou Beko EVO RCNE560E40ZXBN Dobrý den.Manželka by si chtěla vytřít chladničku včetně mrazáku,chci se jen zeptat jestli stačí vypnout napájení vytažením ze zásuvky,nebo jestli je doporučen jiný postup.Děkuji... Dotaz Autor: neznámý Sendvičovač ETA Kvadro 4153 90000 bílý Sendvičovač ETA Kvadro - Jakmile je dosaženo pracovní teploty, zhasne zelené kontrolní světlo A2. Odjistěte uzávěr
A4 a odklopte víko A1 pomocí držadla A3. Připravené potraviny položte na spodní desku
A5, přiklopte víko a zajistěte ho uzávěrem A4. Nezav... Sencor SFH 7017 Autor: neznámý Teplovzdušný ventilátor Sencor SFH 7017WH Dobrý deň na tomto ohrievači nefunguje ventilátora pri chladení a ani pri ohrev ,ohrev "špiraly" funguje,neviete mi prosím Vás poradiť kde by bola chyba? Dik za odp.... |
|