Čerpadlo Güde RFP12-201-04
Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení
Český návod k obsluze Čerpadlo Güde RFP12-201-04
Pro zvětšení klikněte na obrázek
Čerpadlo Güde RFP12-201-04 Obsah českého návodu Čerpadlo Güde RFP12-201-04
  • Zařazení produktu: Ostatní čerpadla Güde
  • Značka: Güde
  • Popis a obsah balení
  • Technické informace a základní nastavení
  • Návod k obsluze
  • Často kladené otázky – FAQ
  • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
  • Autorizovaný servis Güde Ostatní čerpadla
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Güde výrazně zkracujete jeho životnost!
Popis produktu
Čerpadlo do sudu Güde RFP12-201-04 aku
  • Akumulátorové čerpadlo do sudu vhodné na zavlažování zahrad ze sudů na dešťovou vodu. Hloubka ponoření se dá nastavit teleskopickým nastavením od 540 mm do cca 950 mm. Indikátor stavu nabití akumulátoru, uzavírací kohoutek, běžně dostupná zásuvná spojka, teleskopické.
Technické informace:
  • Napájecí napětí: 12 V
  • Třída ochrany: III
  • Přepravovaný objem: 1 500 l / h
  • Maximální dopravní výška: 11 m
  • Maximální velikost částic: 0,5 mm
  • Maximální teplota vody: 35 ° C
  • Spojovací závit: AG 3/4 "
akumulátor:
  • Napětí akumulátoru: 12 V
  • Typ akumulátoru: Li-Ion
  • Kapacita akumulátoru: 2 Ah
  • Výkon akumulátoru: 24 Wh
  • Doba nabíjení akumulátoru: 360 min.
  • Hmotnost akumulátoru: 0,19 kg
Nabíječka:
  • Vstupní napětí: 100 - 240 V
  • Frekvence nabíjecího zařízení: 50 - 60 Hz
  • Výstupní napětí: 13,5 V
  • Výstupní proud: 0,4 A
  • Třída ochrany nabíjecího zařízení: II
  • Rozměry (DxŠxV): 205 x 80 x 600 mm
  • Hmotnost netto / brutto: 1,4 kg / 1,65 kg
  • GUDRFP1220104_návod (Návod k použití CZ, 6.58 MB)
Návod k obsluze Čerpadlo Güde RFP12-201-04
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 52 stránek, formát PDF, velikost souboru 6.9 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:
Objednávka návodu k obsluze Čerpadlo Güde RFP12-201-04
Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Čerpadlo Güde RFP12-201-04
Technické parametry
Čerpadlo Güde RFP12-201-04
Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ sudové
Zdroj napájení 12 V
Max. dopravní výška 11 m
Max. velikost částic 0.5 mm
Max. dopravované množství 1500 l/hod
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 8.0 cm
Výška výrobku 98.0 cm
Hloubka výrobku 18.0 cm
Hmotnost výrobku 1.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 8.9 cm
Výška balení 49.5 cm
Hloubka balení 20.4 cm
Hmotnost balení 1.6 kg
Hodnocení
90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5
Tento produkt už hodnotilo 96 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Novy klimatizacny system 4-V-1 bez vonkajsej jednotky /chladi a kuri /...
Recorder Thomson dar 2060 ...
televize LG OLED evo AI...
Český návod Automatická pračka GODDESS WFC815M7 bílá...
Jamo S 606 130W/210W, 6 Ohm...