|
Český návod k obsluze Chladící vložka Befree 3× 220 ml modrá Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Chladící vložka Befree 3× 220 ml
- Zařazení produktu: Doplňky k chlazení Befree
- Značka: Befree
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Befree Doplňky k chlazení
|
Návod k obsluze Chladící vložka Befree 3× 220 ml obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Befree a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Befree návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Befree výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuCool-It chladicí vložka - 3 ks, modrá Během horkých letních dnů je při cestě na výlet nebo na dovolenou doporučeno mít u sebe dostatek tekutin. Udržujte vodu, limonádu, pivo a další nápoje chladné a osvěžující. Vložte je do tašky, kufříku nebo cestovní chladničky spolu s chladicími vložkami od společnosti Cool-It. Balení obsahuje tři kusy vložek, každá má objem 220 ml. Pomůcky jednoduše před odjezdem napustíte studenou vodou. Poté jimi obskládáte jídlo a pití a jejich odolný materiál uchovávající chlad zaručí, že vám svačina vydrží dlouho vychlazená.
|
Návod k obsluze Chladící vložka Befree 3× 220 ml modráStažení PDF návodu k obsluze pro Chladící vložka Befree 3× 220 ml modrá není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Chladící vložka Befree 3× 220 ml| Záruka | 24 měsíců | | Partnumber | BF-89817 | | Další parametry | | Typ chladícího boxu | Obal | Barva Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva | modrá | | Rozměry výrobku | | Šířka výrobku | 9.5 cm | | Výška výrobku | 16.5 cm | | Hloubka výrobku | 6.5 cm | | Hmotnost výrobku | 0.7 kg | | Rozměry balení | | Šířka balení | 9.5 cm | | Výška balení | 16.5 cm | | Hloubka balení | 6.5 cm | | Hmotnost balení | 0.7 kg |
Hodnocení80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 47 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Xiaomi Redmi Note 14S... Svářečka MP 1114... MP 1114... Minitrouba Romelsbacher KM 3300 Děkuji... Kávovar Jura impressa F70... GPS navigace GPS4DRIVE 798 PRO Android Wifi iGO Primo Truck Traffic DOPRAVNÍ INFORMACE...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Dotaz Autor: Monika Pračka Siemens iQ500 WM14T441CS bílá Prosím dá se tato pračka připojit na WiFi. Symbol tam mam,ale nikde v návodu jsem to nenašla. Děkuji za odpověď M.S... Chyba FF:12 Autor: Magda Tyčový vysavač ETA Fortis 7224 90000 Vycisten voda je v nadobce presto nefunguje cervene preskrnuta voda chyba FF:12
Dekuji za radu.
MJ... dotaz Autor: neznámý Espresso Krups Evidence Eco EA897B10 černé Mléko nenapěnuje... Aplikace Autor: Jaroslav Router D-Link DIR-809 Dobrý den
Existuje nějaká aplikace k D-link DIR809?
Jen pro správu připojených zařízení
Děkuji za odpověď
Jaroslav Toman ... kuchyňský robot ETA Gustus IV Smart Autor: Libuše Kuchyňský robot ETA Gustus 0128 90040 Dostala jsem dárek, robota seznamuji se s výrobkem ale bohužel nevím jak sundat mísu.Je napevno a neumím s tím pohnout,je tam nějaká pojistka? A kde je prosím? Pomůžete mi?
Je to vánoční dárek od syna a ráda bych něco upekla.
Děkuji pěkně za pomoc....Libuš... |
|