NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Chytrá žárovka Yeelight LED Bulb W4

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Chytrá žárovka Yeelight LED Bulb W4 Lite, E27, 9W, RGB

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Chytrá žárovka Yeelight LED Bulb W4 Lite, E27, 9W, RGB Obsah českého návodu Chytrá žárovka Yeelight LED Bulb W4
 • Zařazení produktu: Žárovky a zářivky Yeelight
 • Značka: Yeelight
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Yeelight Žárovky a zářivky

Chytrá žárovka Yeelight LED Bulb W4 Lite, E27, 9W, RGB Chytrá žárovka Yeelight LED Bulb W4 Lite, E27, 9W, RGB Chytrá žárovka Yeelight LED Bulb W4 Lite, E27, 9W, RGB Chytrá žárovka Yeelight LED Bulb W4 Lite, E27, 9W, RGB
Návod k obsluze Chytrá žárovka Yeelight LED Bulb W4 obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Yeelight a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Yeelight návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Yeelight výrazně zkracujete jeho životnost!



Popis produktu

Yeelight LED Bulb W4 Lite, E27, 9 W, RGB (YL00490)


Chytrá žárovka vám zajistí nejen kvalitní osvětlení, ale zároveň je vhodná na romantickou večeři nebo filmový večer. Díky LED žárovce budete mít dostatek světla na každou příležitost. Žárovku ovládáte pouze slovem. Je kompatibilní s platformami Google Assistant, Apple Homekit, Amazon Alexa a další. Můžete ji snadno ovládat hlasem a má vlastní Yeelight Smart aplikaci.

Světelné scény podle osobních potřeb


Barvy si můžete propojit s hudebním zážitkem. Se svými oblíbenými kapelami a skladbami zazáříte společně s chytrou žárovkou na domácí oslavě s přáteli. Můžete si nastavit scény jako narozeniny, čtení, blikání svíček nebo filmovou noc. Potěší i programování časovačů a rutin pro osvětlení podle situace. Díky integraci s herními platformami (Razer Chroma RGB a Overworlf) vám poskytne pohlcující herní zážitek.

Vysoký rozsah barevné teploty


Díky vysokému rozsahu barevné teploty, která je 2 700–6 500 K, dokáže vytvořit báječnou atmosféru, ať pracujete na počítači, nebo si chcete číst. Navíc se k chytré žárovce připojíte přes Wi-Fi.


Klíčové vlastnosti:


 • Chytrá LED žárovka s 16 miliony barev
 • Stmívatelnost a plynulé nastavení barev a jasu
 • Hudební synchronizace vás nadchne
 • Jednoduché a pohodlné ovládání přes Wi-Fi
 • Přímé připojení k SmartHome
 • Nastavitelné programy a časovač
 • Efektivní odvod tepla prodlužující životnost
Klíčové vlastnosti

 • 16 milionů barev
 • Stmívatelnost, plynulé nastavení barev a jasu
 • Odlehčený design, nízká váha
 • Hudební synchronizace
 • Synchronizace her
 • Skupinová synchronizace
 • Jednoduché ovládání přes Wifi
 • Přímé připojení k SmartHome
 • Nastavitelné programy a timer
 • Efektivní odvod tepla produlužující žívotnost

Vytvořte si libovolné prostředí
Díky více než 16 milionům barvám můžete s chytrou LED žárovkou vytvořit dokonalou atmosféru pro každou příležitost. Oslnivý akcent na večírek, živá atmosféra pro filmový večer, pohlcující herní zážitek a další funkce - chytrá LED žárovka W4 rozumí všem vašim potřebám.

Ovládání chytré LED žárovky pouhými slovy
Yeelight Smart LED Bulb W4 je kompatibilní s hlavními platformami pro chytrou domácnost, jako jsou Google Assistant, Apple Homekit, Amazon Alexa, Samsung SmartThings, Yandex Alice, a lze ji snadno ovládat hlasem.
Žárovka má vlastní Yeelight Smart aplikaci a je také kompatibilní s MiHome.

Chytrá LED žárovka září rytmem
Prozkoumejte měnící se barvy propojené s hudbou nebo se rozplyňte v rytmu oslnivých světel. Jednoduše synchronizujte žárovku Smart LED Bulb W4 (možnost i ve skupinách) se svými oblíbenými skladbami a prostě si to užijte!

Skupinová kontrola a přizpůsobené scény osvětlení
Můžete skupinově ovládat více chytrých žárovek LED nebo si přizpůsobit světelné scény podle svých osobních potřeb: v aplikaci Yeelight je pro vás připravena řada přednastavených scén, včetně filmové noci, narozenin, útulného domova, čtení, blikání svíček a dalších.

Možnost plánování s inteligentní žárovkou
Chytrá LED žárovka W4 podporuje programování časovačů a rutin v aplikaci, což vám umožní automatizovat celé chytré domácí osvětlení podle syne nastavení nebo naplánovat chytrou žárovku tak, aby simulovala sluneční nebo noční světlo.

Pohlcující herní zážitek
S žárovkou Smart LED Bulb W4 si můžete vychutnat bezproblémovou integraci s hlavními herními platformami, včetně Razer ChromaTM RGB a Overworlf. Chytrá barevná žárovka vám poskytne pohlcující herní zážitek s různými světelnými efekty.

Jedno stmívatelné světlo od rána do večera
Chytrá LED žárovka s funkcí stmívání a rozsahem barevné teploty 2700-6500K dokáže vytvořit ideální náladové osvětlení pro každou příležitost. Jasné bílé světlo pro ranní povzbuzení nebo funkční teplejší bílá pro hodiny čtení, to vše máte k dispozici.

Podpora Wi-Fi
Chytrá LED žárovka podporuje 2,4GHz Wi-Fi,takže není nutná žádná brána, rozbočovač ani další zařízení, což umožňuje jednoduchý způsob ovládání chytré žárovky a přístupu do chytré domácnosti.

Technické specifikace

 • Jmenovitý výkon: 9W
 • Osazení svítidla: E27
 • Světelný tok: 806lm
 • Barevná teplota: 2700-6500K
 • Připojení: BLE+ Wi-Fi
 • Pracovní teplota: -10 až 40 °C
 • Rozměry: 60 x 60 x 110mm


Návod k obsluze Chytrá žárovka Yeelight LED Bulb W4 Lite, E27, 9W, RGB

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Chytrá žárovka Yeelight LED Bulb W4 Lite, E27, 9W, RGB

Technické parametry

Chytrá žárovka Yeelight LED Bulb W4

Záruka 24 měsíců
Partnumber YL00490
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa
Alexa je virtuální asistentka od společnosti Amazon. Můžete ji jednoduše ovládat hlasem, stačí mít chytrý reproduktor Amazon Echo nebo speciální aplikaci. Alexa reaguje na hlasové povely – dohledává například informace na internetu, zajistí běžné denní úkoly, jako je nastavení budíku nebo založení schůzky, a může ovládat i spotřebiče v rámci chytré domácnosti. S její pomocí tak třeba zapnete vysavač nebo rozsvítíte světla. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Amazon Alexa
Ano
Apple HomeKit
Apple HomeKit je otevřený protokol od společnosti Apple. V iOS zařízeních ho reprezentuje aplikace Domácnost. Má za úkol sjednotit všechna příslušenství chytré domácnosti do jedné přehledné aplikace a usnadnit tak uživateli ovládání své domácnosti. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Apple HomeKit
Ano
Google Home
Google Home je hlasově ovládaný systém osobního asistenta v podobě chytrých reproduktorů vhodných pro domácnost i firemní prostředí. Mimo podoby chytrého reproduktoru se můžete s asistentem setkat ještě v mobilních telefonech/aplikacích. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Google Home
Ano
Vlastní systém
Vlastní systém je otevřený protokol (aplikace) vyvinutý přímo výrobcem daného výrobku pro bezdrátovou komunikaci v systémech domácí automatizace. Aplikace se stáhne z marketu mobilních aplikací (App Store/Android Market) většinou zdarma nebo z internetových stránek výrobce. Dostupnost asistentů je závislá na podporovaných jazycích a státech - Vlastní systém
Ano
Další parametry
Náhrada za žárovku
Uvádí ekvivalent klasické žárovky s takovou hodnotou, aby vám poskytla naprosto stejný světelný výkon - Náhrada za žárovku
41–60 W
Typ LED žárovka, smart
Závit/Patice
Definuje způsob propojení se svítidlem. Typ závitu bývá často uveden přímo na svítidle, případně v jeho technické dokumentaci. Nejrozšířenější je závit E27 nebo také menší průměr E14. Bodové osvětlení pak využívají žárovky s paticí GUx - Závit/Patice
E27
Spotřeba energie 9 W
Energetická třída 2021
Slouží pro zjištění energetických vlastností výrobku. Značí se písmeny A–G, nejúspornější je třída A - Energetická třída 2021
F
Svítivost (ISO)
Udává v lumenech intenzitu alias výkon světelného toku v daném směru. Větší hodnota = vyšší výkon a jasnější světlo - Svítivost (ISO)
806 lumenů
Barevná teplota
Platí, že čím méně kelvinů, tím teplejší světlo. Teplé zabarvení je vhodné pro relaxaci, studené pro práci.
1 800–3 000 K – teplá bílá – obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj
3 500–6 000 K – neutrální bílá – kuchyň, koupelna, chodba, venkovní prostory
6 000–10 000 K – studená bílá – pracovna, dílna">Barevná teplota
RGB
Tvar klasik
Vlastnosti stmívatelná, RGB
Komunikační technologie Bluetooth, Wi-Fi
Funkce (Typ) osvětlení
Základní sada Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 6.0 cm
Výška výrobku 11.0 cm
Hloubka výrobku 6.0 cm
Rozměry balení
Šířka balení 12.6 cm
Výška balení 7.0 cm
Hloubka balení 7.1 cm
Hmotnost balení 0.1 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 16 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Pračka Candy Holiday 80 formula inox ...
Alarm Tesla SecureQ i7...
HUAWEI Y6p...
Kamera do auta Lamax T10...
Gritzner 4222...
Huawei AF30-1...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Funkčnost Bluetooth - spárování se sluchátky Audio-Technica ATH-CKS50TW
Autor: Josef
Přenosný digitální přehrávač Shanling M6 černý
Zdravím, bojuji s přehrávačem Shanling M6 PRO, nedaří se mi zprovoznit shora uvedená sluchátka. Mám je v Shanlingu vyhledané a následně spárované (ale trvalo to docela dlouho, opakovaně spouštěno), bohužel zvuk "0". Na telefonu vše proběhlo OK a spárování v...
Napájení
Autor: neznámý
Vysílačky Cobra AM 1035
Určitě se používají k napájení články typu AAA? Řekl bych, že AA....
Hue hdmi sync box
Autor: Lukáš
Philips Hue HDMI Sync Box
Dobrý den, nedaří se mi propojit přes Bluetooth hdmi sync box. V nastavení telefonu ho vyhledám a dokážu spárovat, ale když spustím vyhledávání přes aplikaci hue, tak to nenajde žádné zařízení přitom postupuju dle instrukcí aplikace. Děkuji za odpověď. ...
o meu pece nao tem imagem.
Autor: neznámý
PC mini Umax U-Box N41
tentei por um outro sistema linux, fui na activaçao do chipset tirei a opçao windows e coloquei linux de seguida apertei no F4 salvou e saiu quando ligou ficou sem imagem na tela. ...
Prepojenie do MESH
Autor: neznámý
Komplexní Wi-Fi systém Mercusys Halo H50G
Dobrý deň, pre vytvorenie MESH siete sa jednotlivé boxy pripájajú výlučne prostredníctvom WiFi, alebo je možné pre vyššiu stabilitu siete každý box pripojiť ETH káblom priamo do portov routera ISP?...



Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou