NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Chytrá zásuvka TP-Link Tapo P110 bílá

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Chytrá zásuvka TP-Link Tapo P110 bílá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Chytrá zásuvka TP-Link Tapo P110 bílá Obsah českého návodu Chytrá zásuvka TP-Link Tapo P110 bílá
 • Zařazení produktu: Ovládání a řídící jednotky TP-Link
 • Značka: TP-Link
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis TP-Link Ovládání a řídící jednotky

Chytrá zásuvka TP-Link Tapo P110 bílá Chytrá zásuvka TP-Link Tapo P110 bílá Chytrá zásuvka TP-Link Tapo P110 bílá Chytrá zásuvka TP-Link Tapo P110 bílá Chytrá zásuvka TP-Link Tapo P110 bílá Chytrá zásuvka TP-Link Tapo P110 bílá Chytrá zásuvka TP-Link Tapo P110 bílá
Návod k obsluze Chytrá zásuvka TP-Link Tapo P110 bílá obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku TP-Link a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální TP-Link návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku TP-Link výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

TP-Link Tapo P110


S chytrou zásuvkou TP-Link Tapo P110 můžete připojená zařízení pohodlně ovládat a spravovat na dálku. Kromě připojení k síti nabízí přístroj také chytrou funkci měření spotřeby energie, abyste vždy měli přehled o tom, na kolik vás připojený spotřebič vyjde financí. Stáhněte si do svého telefonu aplikaci Tapo, kde všechna zařízení budete mít přehledně zobrazená a budete si moci najít informace, které potřebujete. Kromě zapínání a vypínání na dálku můžete přes aplikaci také nastavit kalendář pro automatizaci, časovač nebo režim nepřítomnosti. Kromě ovládání přes aplikaci zásuvka podporuje také hlasové asistenty.
 

Klíčové vlastnosti:


 • Zásuvka umožní ovládat připojené zařízení na dálku
 • Průběžně sleduje spotřebu energie připojeného spotřebiče
 • Možnost nastavení automatizace, časovače
 • Snadné ovládání přes aplikaci nebo hlasem
 • Režim nepřítomnosti ochrání domácnost v době, když jste pryč

Chytrá zásuvka dokáže změřit spotřebu připojeného zařízení.
 

Ovládání na dálku


Po připojení spotřebiče do chytré zásuvky získáte možnost ovládat ho pohodlně na dálku, ať už jste kdekoliv. Stáhněte si do telefonu aplikaci Tapo, přes kterou budete mít k přístrojům přístup z kanceláře, obchodu, nebo i na dovolené na druhém konci světa.
 


 


Podpora hlasových asistentů


Ovládání přes aplikaci je intuitivní a snadné. Pokud však nemáte po ruce smartphone, můžete aktivovat své hlasové asistenty a změnit nastavení hlasovým povelem. Zásuvka je kompatibilní s asistentkou Alexou a asistentem Google.
 


 


Úspora energie


Kromě možnosti ovládání zařízení na dálku chytrá zásuvka umí také měřit spotřebovanou energii. Mějte přehled o výdajích, které se s užíváním konkrétních spotřebičů vážou. Spotřebu energie vidíte v aplikaci v reálném čase, takže můžete upravit jejich používání tak, abyste ušetřili.
 


 


Programovatelný plán


Už nikdy nebudete muset myslet na manuální zhasínání světel nebo opakované nastavování topení. U zásuvky si lze naplánovat programy a časovač pro ještě chytřejší a pohodlnější život. Snadno si zvolíte čas, kdy se mají připojené přístroje zapnout a vypnout, abyste je mohli nechat pracovat bez dozoru.
 


 


Snadné ovládání jedním kliknutím


Vytvořte si skupiny, ve kterých spojíte více zařízení dohromady. Následně je v aplikaci všechny budete moci ovládat současně jediným úkonem.
 


 


Kompaktní design


Chytrá zásuvka se hodí i do menších bytů a kanceláří. Má malé rozměry a i po připojení zajistí, že okolní zásuvky zůstanou plně dostupné, abyste je měli dle potřeby k dispozici.
 


 


Automatické ukládání při ztrátě připojení


Pokud dojde k pozastavení přísunu energie nebo ztrátě internetového připojení, zásuvka si automaticky zapamatuje výchozí stav. Po opakovaném připojení pak bude fungovat tak, jako předtím, pokud si nezvolíte jiné nastavení. K dispozici máte předchozí stav, vypnutí přístrojů (ideální pro vytápění) a režim zapnuto.
 


 


Bezpečné používání


Pokročilá čtyřnásobná ochrana zajistí bezpečné používání a provoz připojených zařízení. Zásuvka je vyrobená z ohnivzdorného materiálu, je odolná proti manipulaci a otevření dětmi. Neproniká do ní koroze, takže spoje zůstávají vždy stabilní a bezchybně funkční.
 


 


Sdílení s rodinou


Ovládání zásuvky a připojených spotřebičů můžete sdílet s ostatními členy rodiny, stačí jim v aplikaci nastavit přístup.
 


 


Režim Away


V době, když nejste doma, aktivujte režim Away. Ten simuluje vaši přítomnost - připojená zařízení zapíná a vypíná v naprogramovaných časech, takže dokáže odradit nezvané hosty.
Chytré ovládání z mobilního zařízení
Spravujte připojená zařízení pomocí aplikace Tapo, ať jste kdekoli. Navrženo pro podporu vašeho životního stylu a zajištění bezpečnosti vaší rodiny.

Hlasové ovládání
V režimu handsfree je použití pohodlnější než kdykoli předtím.

Úspora peněz a energie
Sledování spotřeby energie a výdajů za energii v reálném čase prostřednictvím aplikace Tapo. Ušetřete peníze tím, že budete ovládat své spotřebiče v závislosti na levnější elektřině.

Žijte chytřeji díky programům naplánovaným na míru
Naplánované programy a časovače vám umožní žít chytřejší, pohodlnější a ekologičtější život. Připojená zařízení zapínejte a vypínejte pouze tehdy, když je to potřeba.

Seskupení spotřebičů k ovládání jedním kliknutím
Spojte více zařízení do jedné skupiny, aby vaše chytrá zásuvka mohla spolupracovat s dalšími chytrými zařízeními Tapo. Jedním úkonem je všechny zapnete nebo vypnete - už žádné opakované úkony.

Výkonné funkce a kompaktní rozměry
Tapo P110 má malé rozměry, takže sousední zásuvky zůstávají otevřené, což je vhodné pro každodenní použití.

Automatické ukládání při ztrátě připojení
Porucha v dodávce energie? Nemáte připojení k internetu? Buďte bez obav! Vše bude fungovat jako obvykle.

Sdílení s rodinou
Členové rodiny nejsou omezeni na jediné ovládání a mohou mezi sebou přímo sdílet oprávnění ke správě, což šetří čas a zlepšuje použitelnost.

Zabezpečení domácnosti v době vaší nepřítomnosti
Režim Away simuluje přítomnost osoby doma. Odraďte zloděje a nepoctivce pomocí připojených zařízení, která se zapínají a vypínají v naprogramovaných časech.

Zaručená bezpečnost

 • Ohnivzdorný materiál UL94-V0 PC chrání vás i vaši rodinu.
 • Konstrukce odolná proti manipulaci a bezpečná pro děti zaručuje, že nedojde k náhodnému úrazu elektrickým proudem.
 • Poniklovaná a nerezavějící konstrukce zajišťuje odolnější provedení a stabilní spoje.
 • Přísná kontrola kvality

Technické specifikace:

 • Protokol:IEEE 802.11b/g/n, Bluetooth 4.2 (pouze pro integraci)
 • Bezdrátový typ:2.4 GHz
 • Požadavky na systém:Android 4.4 nebo vyšší, iOS 9.0 nebo vyšší
 • Rozměry (V x Š x H):51*72.0*40 mm
 • Maximální zatížení2990W, 10A


Návod k obsluze Chytrá zásuvka TP-Link Tapo P110 bílá

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 2 stránek, formát PDF, velikost souboru 0.46 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Chytrá zásuvka TP-Link Tapo P110 bílá

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Chytrá zásuvka TP-Link Tapo P110 bílá

Technické parametry

Chytrá zásuvka TP-Link Tapo P110 bílá

Záruka 24 měsíců
Partnumber Tapo P110(1-pack)
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa
Alexa je virtuální asistentka od společnosti Amazon. Můžete ji jednoduše ovládat hlasem, stačí mít chytrý reproduktor Amazon Echo nebo speciální aplikaci. Alexa reaguje na hlasové povely – dohledává například informace na internetu, zajistí běžné denní úkoly, jako je nastavení budíku nebo založení schůzky, a může ovládat i spotřebiče v rámci chytré domácnosti. S její pomocí tak třeba zapnete vysavač nebo rozsvítíte světla. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Amazon Alexa
Ano
Apple HomeKit
Apple HomeKit je otevřený protokol od společnosti Apple. V iOS zařízeních ho reprezentuje aplikace Domácnost. Má za úkol sjednotit všechna příslušenství chytré domácnosti do jedné přehledné aplikace a usnadnit tak uživateli ovládání své domácnosti. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Apple HomeKit
Ne
Google Home
Google Home je hlasově ovládaný systém osobního asistenta v podobě chytrých reproduktorů vhodných pro domácnost i firemní prostředí. Mimo podoby chytrého reproduktoru se můžete s asistentem setkat ještě v mobilních telefonech/aplikacích. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Google Home
Ano
Vlastní systém
Vlastní systém je otevřený protokol (aplikace) vyvinutý přímo výrobcem daného výrobku pro bezdrátovou komunikaci v systémech domácí automatizace. Aplikace se stáhne z marketu mobilních aplikací (App Store/Android Market) většinou zdarma nebo z internetových stránek Výrobce. Aplikace poskytuje všechny potřebné funkce pro ovládání osvětlení, rolet a spotřebičů, nastavení teplot a časů pro vytápění včetně vzdáleného dohledu nad domem nebo bytem. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Vlastní systém
Ano
Další parametry
Komunikační technologie WiFi
Typ zařízení Ovládaná zásuvka
Funkce (Typ) Chytrá zásuvka
Základní sada Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 5.1 cm
Výška výrobku 7.2 cm
Hloubka výrobku 7.7 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 9.0 cm
Výška balení 5.5 cm
Hloubka balení 7.7 cm
Hmotnost balení 0.1 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 5 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Chytrá zásuvka TP-Link Tapo P110 bílá

Předmět: Tapo P110 dvou pack
Datum: 20.01.2023 18:45:28Autor: Pavel
Sada dvou chytrých zásuvek první zásuvka bez problémů a druha po připojení do sítě svítí červeně a po chvilce pak zeleně nehledá Wifi internetové připojení neproblikává oranžová zelená. Co s tím jde dělat.
Odpovědět

Předmět: Tapo p110
Datum: 12.01.2023 08:37:36Autor: Barchanski
Přeji dobrý den, chci se zeptat, zda pod jednou aplikaci Tapo lze ovládat dvě zásuvky s tím, že jedna bude doma a druhá na jiném místě, např. na chalupě. Děkuji. Barchanski
Odpovědět

Předmět: Zásuvka P110
Datum: 06.01.2023 17:33:42Autor: Marek
Koupil jsem si chytrou zásuvku TP-link P110 a stáhnul si do mobilu aplikaci TAPO.Dle uvedeného návodu jsem vše provedl,zásuvka svítí zeleně, v aplikaci uvedeno připojení zásuvky. Ale neukazuje mě spotřebu el.energie a nevím, co mám pro to udělat
Prosím poraďte. Děkuji.
Odpovědět

Předmět: Dotaz na provoz chytře zásuvky.
Datum: 03.12.2022 16:33:23Autor: Josef
Koupil jsem si chytrou zásuvku TP-link P110 a stáhnul si do mobilu aplikaci TAPO.Dle uvedeného návodu jsem vše provedl,zásuvka svítí zeleně, v aplikaci uvedeno připojení zásuvky. Ale neukazuje mě spotřebu el.energie a nevím, co mám pro to udělat
Prosím poraďte. Děkuji.
Odpovědět

Předmět: Zásuvka P 110
Datum: 30.11.2022 21:38:04Autor: Pavel
Při připojování zásuvky se z provizorního připojení nelze připojit na konkrétní wi-fi síť.
Odpovědět

Předmět: Odpověď
Datum: 22.10.2022 11:15:25Autor: MichalFaigl@seznam.cz
Ano, vše přehledně. Lze nastavit i cenu za KWh...
Odpovědět

Předmět: TP - link Tapo P110
Datum: 04.10.2022 14:08:07Autor: neznámý
Je toto zariadenie schopné zobraziť spotrebu spotrebiča (na disleji smartfonu) mesiac alebo aspoň týždeň dozadu? Prípadne ktoré iné zariadenie by toho bolo schopné?

ďakujem
Odpovědět

Předmět: ovládání zásuvky z PC
Datum: 21.09.2022 09:52:29Autor: Martin
dobrý den, dá se zásuvka ovládat také z PC? nebo to jde pouze z chytrého telefonu?

díky
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Střešní nosič,příčníky Octavia 3 hatchback originál ŠKODA. Děkuji....
Pouliční osvětlení shark light ly3...
Poloprofesionální meteostanice viking 02047...
Samsung Galaxy A13 3GB/32GB...
Šicí stroj TOYOTA SLR4D...
Dobrý den, hledám návod na parní čistič SharkSC630SL. Děkuji, Haváčková...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

dotaz
Autor: neznámý
Televize Sony XR-55A83J černá
Dobrý den. Mám dotaz ohledně připojení TV k domácímu kinu. Rád bych využil TV jako centrální reproduktor. Na TV mám zdířku S-CENTER SPEAKER IN, nicméně na domácím kinu též od Sony mi chybí zdířka S-CENTER SPEAKER OUT. Můžete pomoci jak TV připojit jak...
Vypnuti kamery
Autor: neznámý
IP kamera Reolink RLC-842A
Dobry dwn. Jak mohu kamwru vypnout napriklad na vikend. Dekuji Iva S....
Dotaz
Autor: Markéta
Meteorologická stanice Hyundai WS 2331 stříbrná
Dobrý den objednala jsem si tuto meteostanici, protože se mi líbila u našich,ale vůbec nevím jestli v rohu musí být stále k vidění signál nebo občas zmizí.,nebo není delší dobu vidět.Venkovni i vnitřní teplota tam je ale jen ten signál, jestli je to v pořád...
Microwear Watch 7
Autor: neznámý
Chytré hodinky SMART WATCH series 7
Prosím,prečo nemám v ponuke slovenský jazyk? Ďakujem za odpoveď ...
televizor sony xr-65x93j
Autor: neznámý
Televize Sony XR-65X93J černá
kostickuje vice na na hd.pripojen na kabel vodafone.na hd kanaly se neda divat.zarizeni je v zaruce.hezky den a dekuji.petr ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou