NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Chytré hodinky Aligator Watch Grace, 3x

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Chytré hodinky Aligator Watch Grace, 3x řemínek stříbrné

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Chytré hodinky Aligator Watch Grace, 3x řemínek stříbrné Obsah českého návodu Chytré hodinky Aligator Watch Grace, 3x
 • Zařazení produktu: Chytré hodinky Aligator
 • Značka: Aligator
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Aligator Chytré hodinky

Chytré hodinky Aligator Watch Grace, 3x řemínek stříbrné Chytré hodinky Aligator Watch Grace, 3x řemínek stříbrné Chytré hodinky Aligator Watch Grace, 3x řemínek stříbrné Chytré hodinky Aligator Watch Grace, 3x řemínek stříbrné Chytré hodinky Aligator Watch Grace, 3x řemínek stříbrné Chytré hodinky Aligator Watch Grace, 3x řemínek stříbrné Chytré hodinky Aligator Watch Grace, 3x řemínek stříbrné Chytré hodinky Aligator Watch Grace, 3x řemínek stříbrné Chytré hodinky Aligator Watch Grace, 3x řemínek stříbrné
Návod k obsluze Chytré hodinky Aligator Watch Grace, 3x obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Aligator a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Aligator návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Aligator výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Aligator Watch Grace, 3× řemínek, stříbrná


Chytré dámské hodinky Aligator Watch Grace v sobě dokonale kombinují chytré funkce s jedinečným elegantním vzhledem. Navíc jsou dodávány hned se třemi řemínky v balení, aby se perfektně hodily ke každé příležitosti – od sportu, přes práci, až po společenské události. Neustále přitom monitorují vaše sportovní aktivity i zdravotní stav prostřednictvím velmi přesného senzoru srdečního tepu.
Maximum potenciálu pak z hodinek dostanete s mobilní aplikací dostupnou pro Android i iOS, lokalizovanou plně do češtiny a slovenštiny. Vzhled hodinek pak můžete upravit nejen výměnou řemínku, ale také prostřednictvím bohaté palety ciferníků.
 

Klíčové vlastnosti:


 • Analýza spánku
 • Výdrž na nabití až týden
 • Upozornění na hovory, zprávy, notifikace z aplikací
 • V balení hned tři řemínky
 • Velmi přesný senzor pro měření srdečního tepu
 • Aplikace pro Android a iOS v češtině


Splněný sen o elegantních a přitom chytrých hodinkách pro dámy!
 

Intuitivní ovládání


Intuitivního ovládání docílil výrobce díky dotykovému displeji a přehlednému systému. Využít navíc můžete pro snadnější procházení menu i postranní tlačítko. 

Desítky ciferníků


Personalizovat vzhled si můžete prostřednictvím širokého výběru ciferníků. Stejně tak lze vytvořit vlastní z fotografie. 

Tři řemínky v balení


V balení je silikonový řemínek pro sport, elegantní řemínek typu milánský tah a také řemínek z kůže, abyste hodinky vždy snadno přizpůsobili příležitosti. 

Upozornění na hovory i zprávy


Na hodinky můžete přijímat notifikace nejen na zprávy či hovory, ale i z aplikací, od kterých chcete, abyste měli dokonalý přehled za každé situace. 

Zdravotní funkce


Na hodinkách je velice přesný optický snímač pro monitoring srdečního tepu. 

Analýza aktivity i odpočinku


Aligator Watch Grace jsou připraveny sledovat vaše aktivity i odpočinek. Kromě monitoringu sportů totiž analyzují také spánek a informují vás o jeho kvalitě. Také vás dokážou jemně vzbudit příjemnými vibracemi. 

Aplikace Aligator Watch


Plný potenciál hodinek využijete v kombinaci s aplikací Aligator Watch. Je dostupná pro Android i iOS a také plně lokalizovaná do češtiny a slovenštiny. 

Funkce pro ženy


Aligator Watch Grace vychází vstříc ženským potřebám, když nabízí funkci pro sledování menstruačního a ovulačního cyklu. 

Předpověď počasí


Ve výbavě hodinek je i šikovná aplikace pro předpověď počasí. Budete tak připraveni na plánování aktivit, výletů atp. 

Oceňované funkce


Hodinky jsou vybaveny funkcemi, které oceníte každý den. Jsou zde například stopky pro měření vašich sportovních výkonů, ale nechybí ani vzdálené ovládání hudebního přehrávače a fotoaparátu v telefonu či hry pro zkrácení dlouhé chvíle. 

Týdenní výdrž


Hodinky jsou odolné dle IP67, takže je nerozhází voda a nabízí také dlouhou výdrž až týden na nabití. Energii ji pak doplníte pohodlně a rychle v nabíjecím stojánku.
Chytré dámské hodinky. Klasický design. Jednoduchost a elegance. Tři vyměnitelné stylové řemínky v balení. Ovládání a aplikace v češtině.Dotykový displej hodinek Aligator Watch Grace umožňuje rychlé a spolehlivé ovládání. Intuitivní rozhraní a jednoduchý design zaručují snadné zacházení. Pro snazší a rychlejší pohyb v menu slouží postranní tlačítko hodinek.Jednoduchý kulatý ciferník dodává Aligator Watch Grace elegantní, klasický vzhled: Silikonový řemínek pro sport, elegantní řemínek typu milánský tah, klasický řemínek z kvalitní kůže. Aligator Watch Grace jsou k dostání v rosegold a stříbrné barvě, řemínky jsou barevně sladěné s hodinkami.Hodinky Aligator Watch Grace nabízí přizpůsobitelné notifikace. Je jen na vás, zda zvolíte vibrace nebo zvuk. Nechte si zobrazit všechny notifikace z telefonu včetně příchozích hovorů i textu zpráv, s hodinkami Aligator Watch Grace vám neuteče žádná novinka z FB, WhtasAppu, SMS ani jiných aplikací.Díky odolnosti třídy IP67 se nemusíte bát deště nebo běžného umývání rukou. Vestavěná Li-Pol baterie nabízí na jedno nabití výdrž až po dobu jednoho týdne. V lehkém nabíjecím stojánku budou vaše hodinky spolehlivě a pevně uchycené při nabíjení.Displej: Kulatý 1,09“ Rozlišení: IPS 240 x 240 Dotyková obrazovka: Plně dotykový displej/Boční tlačítkoŘEMÍNEK:Vyměnitelný řemínek s roztečí 16 mm Maximální délka řemínku 22 cm Tři řemínky v balení Kompatibilní s náhradními řemínky Aligator Watch 16 mm Voděodolnost: IP 67Senzory: VIBRACEFUNKCE:Upozornění na zprávy (SMS, Whatsapp, Skype, atd..) Počasí Budík Stopky Ovládání hudebního přehrávače Výběr ze dvou možností nastavení zobrazení menu Tepová frekvence - kontinuální / jednorázová Upozornění na hovory s možností odmítnutí hovoru Kvalita spánku, nastavení intervalů pitného režimu Krokoměr, počet kalorií, ušlá vzdálenost Tréninkové režimy - několik druhů sportů GPS záznam trasy s pomocí aplikace Ovládání fotoaparátu/kamery Vyhledání telefonu Vyhledání hodinek Sledování cyklu Bluetooth anoZpůsob nabíjení: USB kabel s magnetickým uchycením Výdrž baterie: 140 mAh, týdenní výdrž. Při kontinuálním měření tepu nebo při spuštěném tréninku se doba použití zkracuje.Vlastní Aplikace: Aligator Watch v češtině, slovenštině, angličtině, maďarštině a dalších jazycích.-|CZ|SK|EN


Návod k obsluze Chytré hodinky Aligator Watch Grace, 3x řemínek stříbrné

Stažení PDF návodu k obsluze pro Chytré hodinky Aligator Watch Grace, 3x řemínek stříbrné není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Chytré hodinky Aligator Watch Grace, 3x

Záruka 24 měsíců
Partnumber AW04SR
Displej a ciferník
Úhlopříčka displeje (palce) 1,09
Ovládání Tlačítkové, Dotykové
Typ krycího sklíčka Chemicky tvrzené
Tvar ciferníku Kulatý
Typ displeje
Nejčastěji se setkáte s označením

Antiglare- matný dsiplej
Crystal Brite - lesklý displejTyp displeje
IPS LCD
Rozlišení displeje 240 x 240
Operační sytém
Operační systém
Operační systém je software, který spouští počítač či notebook s uživatelským rozhraním.
Mezi nejznámější a nejpoužívanější patří Microsoft Windows 7 nebo méně využívaný LINUX.

Pokud je uvedeno, že je počítač bez operačního systému je nutné instalovat vlastní operační systém nebo je možné jej dokoupit samostatně.
Operační systém
Vlastní OS
Kompatibilní operační systémy Android, iOS
Menu v češtině Ano
Funkce
Funkce a monitoring aktivit měření tepové frekvence, krokoměr, budík, vibrace, výpočet spálených kalorií, sledování menstruačního cyklu, měření vzdálenosti, spánek, čas
Notifikace z telefonu hovor, sociální sítě, email, SMS
Ovládání telefonu Ano
Vhodné pro aktivity Běh, Cyklistika, Turistika, Fitness
Konektivita
NFC Ne
Bezkontaktní platby Ne
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
Wi-Fi
Ne
GPS Ne
Bluetooth Ano
Senzory Spálené kalorie, Senzor srdečního tepu, Krokoměr
Možnosti SIM Ne
Podpora přímého volání z hodinek Ne
Baterie
Typ akumulátoru Li-Ion
Kapacita akumulátoru
Kapacita baterie udává množství energie uchovávané v jejím těle. Závisí na typu baterie, materiálu i technologii výroby - Kapacita akumulátoru
140 mAh
Běžná výdrž baterie 168 hod.
Možnost nabíjení - konektor Dock
Materiál
Odolnost voděodolné dle IP67
Určení Společenské, Elegantní, Unisex, Sportovní, Dámské
Velikost pro obvod zápěstí 180 až 220 mm
Materiál řemínku Kov, Silikon, Kůže
Barva řemínku růžová,hnědá, rose gold
Materiál pouzdra Kov
Barva pouzdra stříbrná
Vyměnitelný náramek Ano
Další parametry
Obsah balení náhradní řemínek, nabíjecí kabel, zařízení s řemínkem
Stav zboží Nové
Značka kvality dTest Ne
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 15.3 cm
Výška balení 4.0 cm
Hloubka balení 7.2 cm
Hmotnost balení 0.2 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 06 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

skůtr Jonway 125...
Český návod na setobox ANDROID TV a český návod na notebook DELL VOSTRO 15 3515. jÁ JSEM TO HLEDAL A NENAŠEL A VYPADÁ TO, ŽE JSTE POSLEDNÍ ...
Domácí pekárna ARIETE PANE EXPRESS 750 METAL...
Zakoupila jsem Aukru,majitel ji zakoupil v Německu,není český návod,prosím. Fritéza MEDION MD 18289. Děkuji Bernatíková...
HOMEFRIEND700AL17-K4...
Profi zesilovač pro hudebníky - RH Sound SP400QL ....

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Dotaz
Autor: Kratochvílová Libuše
Myčka nádobí Candy Brava H CF
Dobrý den, prosím o radu. Po uzavření myčky začnou blikat všechny indikační světla.Dekuji Kratochvílová ...
Dotaz
Autor: Kratochvílová Libuše
Myčka nádobí Candy Brava H CF
Dobrý den po uzavření myčky začnou blikat všechna světýlka prosím o radu děkuji Kratochvílová ...
TCl 32S615X1
Autor: Petr
Televize TCL 32S615 černá
Mohou nějak zvlášť vnitřní paměť televize TCL 32S615X1 předem děkuji za odpověď Spáčil ...
Opakovaná závada, nevypouští vodu na konci mycích programů.
Autor: Viktor Lorenc
Myčka nádobí Bosch SMV46KX01E
Opakovaná závada, nevypouští vodu na konci mycích programů. Všechny filtry opakovaně kontrolovány vč. toho , který výrobce doporučuje otevřít pomocí lžičky na kávu...Zkontrolován volný chod čerpadla. Demontován opakovaně odpad, který je zcela čistý. Po ...
dotaz
Autor: Vlasta Jeřábek
Notebook Umax VisionBook 13Wr modrý
NTB UMAX vision book 13 wr mám asi 2 měsíce.Celkem spokojenost,ale zatím se mi nepodařilo ho spárovat se smart TV,televizor ho nenašel.Vše je dobře zapnuté,obě zařízení používají stejnou wi-fi,BT taky zapnuté.TV v pohodě našel mobil i soundbar,ale PC ne.Když ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2022

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou