NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Chytré hodinky Aligator Watch Pro X

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Chytré hodinky Aligator Watch Pro X stříbrné

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Chytré hodinky Aligator Watch Pro X stříbrné Obsah českého návodu Chytré hodinky Aligator Watch Pro X
 • Zařazení produktu: Chytré hodinky Aligator
 • Značka: Aligator
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Aligator Chytré hodinky

Chytré hodinky Aligator Watch Pro X stříbrné Chytré hodinky Aligator Watch Pro X stříbrné Chytré hodinky Aligator Watch Pro X stříbrné Chytré hodinky Aligator Watch Pro X stříbrné Chytré hodinky Aligator Watch Pro X stříbrné Chytré hodinky Aligator Watch Pro X stříbrné Chytré hodinky Aligator Watch Pro X stříbrné Chytré hodinky Aligator Watch Pro X stříbrné Chytré hodinky Aligator Watch Pro X stříbrné
Návod k obsluze Chytré hodinky Aligator Watch Pro X obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Aligator a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Aligator návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Aligator výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Aligator Watch Pro X, stříbrná


Chytré hodinky Aligator Watch Pro X kombinují elegantní vzhled vhodný pro sport i do společnosti s prémiovou výbavou. Tyto krásné hodinky totiž dokážou nejen detailně měřit vaše sportovní aktivity a hlídat zdraví, ale také umožní přímo z hodinek telefonovat! Stejně tak zaujmou ale i výdrží na nabití až týden, odolností dle IP67 nebo tím, že do balení výrobce přibalil hned tři druhy řemínků: kovový, silikonový a kožený.
Samozřejmostí je pro ně přesné měření tepové frekvence, dále také velký výběr z ciferníků nebo skvělá aplikace pro Android i iOS dostupná zdarma. Přináší ale i další oceňované funkce, které vám ulehčí a zpříjemní život, jako je ovládání hudby nebo předpověď počasí a další.
 

Klíčové vlastnosti:


 • Funkce telefonování z hodinek
 • V balení hned tři řemínky
 • Vysoká kvalita zpracování a krásný design
 • Velmi přesný senzor pro měření srdečního tepu
 • Propracovaná mobilní aplikace
 • Široká nabídka funkcí
 • Výdrž na nabití až týden
 • Spousta sportovních aktivit s detailními statistikami

Prémiový design i funkce!
 

Ostrý obraz


Aligator Watch Pro X mají nádherný displej s ultrajemným rozlišením 360 × 360 pixelů a obrovským výběrem více než 100 ciferníků. 

Seznam oblíbených kontaktů


Do hodinek lze skrze aplikaci v mobilu nahrát seznam oblíbených kontaktů a nejčastěji vytáčená čísla, abyste k nim měli rychlý přístup. 

Tři řemínky v balení


Součástí balení jsou hned tři druhy řemínků: kovový, silikonový a kožený, abyste hodinky vždy mohli přizpůsobit události, na kterou se chystáte. 

Mobilní aplikace


Plně využijete potenciál Aligator Watch Pro X s mobilní aplikací v telefonu, která je dostupná pro Android i iOS zdarma a plně lokalizovaná do češtiny i slovenštiny. 

Široká nabídka funkcí


Stačí se podívat na zápěstí, abyste okamžitě získali přehled o všem důležitém – od předpovědi počasí, přes zdravotní stav, až po statistiky aktivity. Dokonce lze hodinkami ovládat hudbu nebo vzdáleně fotit pomocí smartphonu. 

Intuitivní obsluha


Přehledné informační obrazovky přímo na hodinkách vás dostanou k hlavním funkcím, mezi které patří zobrazení přehledů denních a zdravotních aktivit, počasí, dálkové ovládání fotoaparátu a hudebního přehrávače, dýchací cvičení nebo vytáčení telefonních čísel atp. 

Notifikace a podpora hovorů


Smartwatch zvládají upozornění na zprávy i hovory, nastavit si můžete vibrace i zvuky, stejně jako náhledy příchozích zpráv. Díky mikrofonu a reproduktoru v kombinaci s technologií Dual Bluetooth lze navíc přímo z hodinek i telefonovat. 

Vyspělé senzory


Aligator Watch Pro X jsou kompletně vybaveny pro přesný monitoring sportu, pohybu i zdraví. Dokážou měřit srdeční tep, počítat ušlé kroky i sledovat kvalitu spánku. 

Přehledy


Přehledy přímo v hodinkách vám poskytnou perfektní náhled na vaše zdraví i kondici například prostřednictvím grafů. 

Široká nabídka sportů


Hodinky nabízí širokou nabídku sportů, kdy přesně měří vaše výkony a pomáhají vám se neustále zlepšovat. 

Dlouhá výdrž a skvělé funkce


Aligator Watch Pro X jsou odolné dle IP67, takže s nimi bez problémů absolvujete trénink i dobrodružství, na kterém vás zastihne déšť. Velkou výhodou je pak baterie zajišťující výdrž až týden na nabití.
Evoluce, kterou potřebujete Špičkový design, skvělé funkcePrémiové pánské hodinky Aligator Watch Pro X jsou tu – nabité funkcemi, lepší, výkonnější a chytřejší než kdy předtím. Ovládání plně v češtině a slovenštině. Nová, lepší grafika a ještě chytřejší funkce. Ještě ostřejší obrazNový displej s ultrajemným rozlišením 360×360pxVíce než stovka atraktivních ciferníků na výběr. Telefonování přímo z hodinekPříjem i vytáčení hovorůPohodlné telefonování přímo ze zápěstí. Zobrazení příchozích hovorů s možností přijetí i odmítnutí přímo na displeji hodinek. Jednoduché vytáčení telefonních čísel. Volné ruce při telefonování díky kvalitnímu vestavěnému reproduktoru a mikrofonu. Seznam oblíbených kontaktů ve vašich hodinkáchPřidejte si do hodinek seznam svých oblíbených kontaktů či nejčastěji vytáčená čísla. Tento seznam můžete pohodlně upravovat v aplikaci vašeho telefonu. Styl pro každou příležitost Tři řemínky v každém baleníDvě barevné varianty hodinek: elegantní stříbrná a stylová černá. V každém balení naleznete tři druhy řemínků : kovový, silikonový a kožený. Bohatá nabídka dalších řemínků všech materiálů a různých stylů. Spolehlivý a chytrý partner Snadné ovládáníAligator Watch Pro X nabízí vylepšený, čitelnější a lépe ovladatelný displej, a uživatelské rozhraní v češtině i slovenštině. Intuitivní rozhraní je zárukou snadného a pohodlného ovládání. Vše přehledně v aplikaci ve vašem telefonuHodinky Aligator Watch Pro X pracují nejlépe ve spojení s aplikací v telefonu, lokalizovanou do češtiny i slovenštiny. Stáhněte si ji zdarma v App store nebo Google Play a využijte potenciál hodinek naplno! Vychytané funkce pro každou příležitostBuďte vždy v obraze díky předpovědi počasí, monitorujte své zdravotní funkce za pomoci krokoměru, počitadla kalorií nebo měření tepové frekvence. Dlouhou chvíli si můžete zkrátit poslechem hudby. Ovládejte vzdáleně fotoaparát vašeho smartphonu a buďte neustále ve spojení s ostatními díky chytrým notifikacím zpráv a hovorů.


Návod k obsluze Chytré hodinky Aligator Watch Pro X stříbrné

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 154 stránek, formát PDF, velikost souboru 11.32 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Chytré hodinky Aligator Watch Pro X stříbrné

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Chytré hodinky Aligator Watch Pro X stříbrné

Technické parametry

Chytré hodinky Aligator Watch Pro X

Záruka 24 měsíců
Partnumber AW07SR
Typ zařízení
Typ zařízení chytré hodinky
Displej a ciferník
Úhlopříčka displeje (palce) 1,32
Ovládání dotykové
Typ krycího sklíčka chemicky tvrzené
Tvar ciferníku kulatý
Typ displeje
Existují dva typy povrchové úpravy. Lesklé displeje mají sytější barvy, snadno se však špiní. Matný (antireflexní) displej se zase chlubí lepší čitelností na slunci. Mezi typy displeje pak rozlišujeme TN, IPS a další. Více se dočtete v článku - Typ displeje - Typ displeje
IPS LCD
Rozlišení displeje 360 × 360
Konstrukce a hardware
Interní paměť
Kapacita vnitřního úložiště, které slouží k uchovávání dat, např. písniček, aplikací či fotek - Interní paměť
ano
Velikost paměti RAM ano
Operační sytém
Operační systém
Operační systém je software, který spouští počítač, notebook apod. s uživatelským rozhraním. Mezi nejznámější a nejpoužívanější patří Microsoft Windows, macOS a Linux.Pokud je zařízení bez operačního systému, je nutné instalovat vlastní operační systém, nebo jej dokoupit samostatně.
Operační systém
vlastní OS
Kompatibilní operační systémy Android, iOS
Menu v češtině Ano
Funkce
Funkce a monitoring aktivit měření tepové frekvence, hudební přehrávač, čas, budík, měření vzdálenosti, výpočet spálených kalorií, spánek, krokoměr, vibrace
Notifikace z telefonu sociální sítě, SMS, hovor, e-mail
Ovládání telefonu Ano
Vhodné pro aktivity turistika, běh, cyklistika
Konektivita
NFC Ne
Bezkontaktní platby Ne
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
Wi-Fi
Ne
GPS
Systém pro určení polohy a navigaci při cestování autem, pěších túrách atd - GPS
Ne
Bluetooth 5.0
Senzory spálené kalorie, akcelerometr, senzor okolního světla, krokoměr, senzor srdečního tepu
Možnosti SIM ne
Podpora přímého volání z hodinek Ano
Baterie
Typ akumulátoru Li-Pol
Kapacita akumulátoru
Kapacita baterie udává množství energie uchovávané v jejím těle. Závisí na typu baterie, materiálu i technologii výroby - Kapacita akumulátoru
280 mAh
Běžná výdrž baterie
Výdrž notebooku ovlivňuje jak kapacita akumulátoru, tak výbava či způsob, jakým jej používáte. Je uváděna v souvislosti s typem baterie (starší NiMH, Li-Ion, Li-Pol) a počtem článků. Například výdrž 15,6" notebooku může dosahovat až 13 hodin - Běžná výdrž baterie
120 hod.
Maximální výdrž baterie 7 dní
Možnost nabíjení - konektor USB
Materiál
Odolnost
VoděodolnostIP65 - ochrana proti tryskající voděIP66 - ochrana proti intenzivně tryskající vodě (vlnobití)IP67- ochrana proti ponoření do vody na 30 min. do hloubky 1 mIP68 - ochrana proti trvalému potopení do vody (NEMÁ ochranu proti tryskající vodě)
Vodotěsnost0M/Water Resistant - Odolné pouze vůči vzdušné vlhkosti, nesmí do kontaktu s vodou.3M/3BAR/3ATM - Povolen krátký kontakt s vodou – mytí rukou, jednorázové sprchování, déšť.50M/5BAR/5ATM - Přečkají plavání a sprchování.100M/10BAR/10ATM - Zvládnou s vámi šnorchlování a vodní sporty na hladině.200M/20BAR/20ATM - Připraveny na všechny vodní sporty včetně přístrojového potápění.300M/30BAR/30ATM a více - Přímo navržené pro profesionální potápění s dýchacím přístrojem.
">Odolnost
voděodolné dle IP67
Určení společenské, pánské, elegantní
Velikost pro obvod zápěstí 180 až 220 mm
Materiál řemínku kov
Barva řemínku stříbrná
Materiál pouzdra kov
Barva pouzdra stříbrná
Vyměnitelný náramek Ano
Další parametry
Obsah balení náhradní řemínek, nabíjecí kabel, zařízení s řemínkem
Značka kvality dTest Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 4.5 cm
Výška výrobku 4.5 cm
Hloubka výrobku 1.0 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 10.5 cm
Výška balení 3.5 cm
Hloubka balení 14.6 cm
Hmotnost balení 0.3 kg

Hodnocení

80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5

Tento produkt už hodnotilo 27 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Mám zájem o návod k obsluze myčky nádobí zn. BEKO BDIN38650C ...
Návod k obsluze myčky nádobí zn.beko ...
Word 2021 návod podrobný...
RADIOBUDÍK PHILIPS TAR3306 AR ...
Nejde mi nic ani multiplayer ...
Dobrý den,prosím o návod na autorádia Pioneer DEH-1500UB Ďakujem ...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Přepínání zimní/ letí čas.
Autor: Josef
Autorádio s LCD KENWOOD DMX-5020BTS černé
Myslel jsem, že přepíná automaticky zimní/ letní čas a neděje se tak. Nejde nikde nastavit ani ručně. Zkoušel jsem tuto synchronizaci při více stanicích FM, bez úspěchu. Děkuji za radu....
Dotaz
Autor: Martina
Televize Sencor SLE 40FS600TCS černá
Dobrý den, proč nespustim na tv voyo když sama má Netflix a to je také aplikace ...
Sluchátka
Autor: neznámý
Sluchátka QCY T1C černá
Dobrý den, co mam dělat když jsem připojená na sluchátka ale vždy mi hraje jenom jedno buď levý nebo pravý ne hrajou prostě spolu co by měli ...
Xbox series x
Autor: neznámý
Mikrofon YENKEE YMC 1060 ALIEN
Dá sa napojiť tento mikrofón aj k Xbox series x?...
DOTAZ
Autor: KRISTINA
Televize Sencor SLE 43FS600TCS černá
Dobry den,zakoupila jsem tel. SENCOR SLE 43FS801TCSB205 a nejsem spokojená se zvukem. Hudba je příliš hlasitá a řeč není slyšet. Jde to prosím upravit? Děkuji,Kristina Čakurdová ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou